folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bunlar Genç Fb Limi Yoksa Ezik Fb Li

Bunlar Genç Fb Limi Yoksa Ezik Fb Li

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    olm sen alisamiyende değil denizlinin stadında yemişsin dayağı salla ya her kes aynı değldir ben kutlamaya gittiğimde fb formasıyla beni kimse dövmeye kalkmadı tebrik ettiler

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    hak böyle bayrak kesmeyle falan aranmaz milyar dolarlık takımdın olsasydın şampiyon assaydın bayrağı(geçene sene asılmadı deniyor asmak istememişsinizdir yada becerememişisinizdir)

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    leadertay arkadaş biz burada ne konuşuyoz ben sana diyecek hiç bir şey bulamıyorum parayla olmuyor bu işler anladınmı denizli bir zamanlar uefa kupasında 4 tura gelmişti ne takımları elemişti para sı mı çoktu? bayrak bu bizde astık kestiler sizde astınız kestiler olay bitti bu kadar

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hic dikkat ettiniz mi, Galatasaraylilar baslikta gayet efendi yorumlarda bulunurken, fenerliler kopurmus durumda...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    niye sinir yaptın ki yukarda biri paranız ne kadar yeterse biz de o kadar keseriz paranız kalmaz asamassınız gibisinden bişey sölemişti ona cvp olarak yazdım bayrak ksemeyle adam olunmuyo musket inde dediği gibi fenerlilerde bi yara var ama acaba neden :)

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Var bir sebebi ama çözmüş değilim :P
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    bizde yara yokta sizde var gibi geldi bana neden acaba musket iyi bak baştan oku efendi takılan kim sadece redkit le ben efendi takılıyoz....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    Musket hay ağzını öpeyim kardeş. unstopable denen seviyesiz hem Vali Muammer Güler'e İt Oğlu İt demiştir hem de galatasaraylılar'a dingiller diye hitap etmiştir. bu seviyesiz arkadası kınıyoruz.

Hoop.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    abi işin içinde fb geçince direkt ezik olmuomu zaten ?

... sorcerer & musket ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sekil 1A, bir fenerbahce taraftari, konuyu okumaya bile zahmet etmeyip direk bagirma isine girmis.
Toplam Hit: 5552 Toplam Mesaj: 67