folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bunu Almak İstiyorum.. Yorumlarınızı Bekliyorum

Bunu Almak İstiyorum.. Yorumlarınızı Bekliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sergum06
    sergum06's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/Liste/casper-cdhbi2600b-core-i7-2600-340ghz-8gb-1tb-2gb-vga-windows-7-masaustu-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd56806&categoryId=34&SKU=BD56806-MYOK

bu özelliklerde bu fiyat nasıl? artı eksi yönlerinden bahsedersiniz sevinirim..

boksörler yere düştüğünde değil yerden kalkamadığında yenik sayılırlar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

edit.

nerdeyse aynısını topladım benimki fazla çıktı

ilk kararımı değiştirerek fiyat performans olarak iyi buldm

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sergum06 bunu yazdı:
    -----------------------------

http://www.hepsiburada.com/Liste/casper-cdhbi2600b-core-i7-2600-340ghz-8gb-1tb-2gb-vga-windows-7-masaustu-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd56806&categoryId=34&SKU=BD56806-MYOK

alın yawrum alın içerisinde foxcon ankart yada ne oldugu belli olmayan bi anakart 64 bit ekran kartı en dandik ne varsa kullanıyorlar zaten son kullanıcı anlamıyorum bu pc konusunda abi Casper yok profilo ulan içini açın bakın bi bakim neler varmış 

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    Monitör lazımsa satayım sana

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

Pegatron marka anakart  varmış.sadece üstündeki parçalarla uyumlu geliştirmeye pek uyumlu değil

kasa işlemci ram iyide anakart ile ekran kartı düşündürür

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

jayde bunu yazdı:

Pegatron marka anakart  varmış.sadece üstündeki parçalarla uyumlu geliştirmeye pek uyumlu değil

Yemin ediyorum ben bunların sattıgı fiyatlarla o daha kaliteli pcleri satsam kasını felan sadece güzel yapsam 1 allahın kullu almaz :) 

bide aynı pcyi müşterilerimden biri almıştı getirmişti gta4 yüklemek için yükledim oyun sürekli donuyordu en düşük sistem ayarlarına çekiyordum yine takılıyordu sonra merak edip içerisine bi bakim dedim görünce şok oldum :) bukadar berbat sistemi nasıl bu paraya satıp para kazanıyorlar diye düşündüm sonra Capser her gün yer herde görüyoruz o yüzden böyle 

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulaslaslas
    ulaslaslas's avatar
    Erkek

sergum06 bunu yazdı:

----------------------------aslında iyi  fakat home pre saçma olmuş. o kadar paraya ultimate vermeleri gerekir. sonradan da indirebilirsin gerçi , fakat öyle yapcaksanda 80- 90 $ lık işletim sistemini yüklemeden  yollasınlar sen kur . 

işletim sistemini pc ile birlikte zorla satanlara lanet!!!

Trilyon da olsan harcanacaksın!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

fiyata bakmadan yorumum..casper alma..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

alıyorsan gitti paracıklar .D

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Mycity bunu yazdı:

alın yawrum alın içerisinde foxcon ankart yada ne oldugu belli olmayan bi anakart 64 bit ekran kartı en dandik ne varsa kullanıyorlar zaten son kullanıcı anlamıyorum bu pc konusunda abi Casper yok profilo ulan içini açın bakın bi bakim neler varmış 

MyCity şuan piyasadaki nerdeyse hemen hemen her elektronik üründe ;

bu ipod olsun ipad olsun anakart olsun nintendo wii olsun xbox360 olsun nokia,samsung vb. diğer marka telefonlar , ürünler olsun hepsinde FOXCONN imzasını görürsün :) safi 1milyondan fazla çalışanının olduğu bi kuruluş :)

http://www.leyladansonra.com/
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Abicim monitor yok. Çok pahalı. Ben 19" philips led monitörle ne olduğu belli bir kasa toplarım aynı fiyata daha mantıklı olur. Kredi kartına da 10-12 taksit yaparım.

Toplam Hit: 4026 Toplam Mesaj: 34