folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bunu Ben Mi Yaptım?

Bunu Ben Mi Yaptım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

2 yıl önce NLP eğitimi almıştım.Onun haricinde de Freud ve Adler gibi yazarların PsikoAnaliz,Kişilik,Ruhsal Sorunlar,Telkin gibi konularında yazmış oldukları kitapları okudum.Şuanda da Telkin Yöntemleri Nedir ve Nasıl Kullanılır diye bir kitabı okumaktayım.Ev arkadaşımla bu konuda bazı tartışmalar yaşadık.Çünkü o telkinlerin insanı etkileyebileceğine inanmıyordu.Bunu ona ispat etmek adına küçük bir deney yapmaya karar verdik.Gerçek amacımızı söylemediğimiz 6 kişişlik kız grubuna anlatım yapmaya karar verdim.Ancak telkinle yönlendireceğim kızların aynı prototipde olmasına özel bir önem gösterdim.Konu derslerimizle alakalıydı.Konuyu yavaş yavaş değiştirdim ve istediğim mevzuya getirdim.Bilindiği gibi cinsiyet ve cinsellik üzerine kızların konuşmasını gören azdır.Amacım kızları bu konuda telkinle yönlendirmekti.35 dakika kadar süren yarı sohbetin sonunda telefonumu bahane derek dışarı çıktım ve onları 5 dakika kadar yalnız bıraktım.Birer ikişer cinsellik üzerine konuşmaya başladılar.İçeri girdiğimi farkedemedileri bile... Aradan 3 gün geçti ve hala bu telkinlerin altında olduklarını düşünüyorum.Çünkü okulda ''Hannibal kızlara ne yaptı ulan bilen varmı?'' diye sorular soruluyor.Şimdi konuyla ilgili arkadaşlara sormak istiyorum.Çok kısa bir sürede bu kadar çoğul insan grubunu (tek olsa telkinle etkilemek daha kolay olur) etkileyebilmek gerçekden de mümkünmüdür?Ben bu kız grubunu gerçekden de telkinlerle bir konuda yoğunlaşmalarını mı sağladım? Yoksa okulda ki kaşarların iç yüzünü mü oryaya çıkardım?

Saygılar

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    arkadaşım ne yaptın bilmiyorum ama abazalara malzeme çıkardın.. dikkat et kızlara bişey olmasın :D üstüne kalır sonra :P

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

kurban bayramından sonra kütahya hava er eğitim tugayında askerim, arkadaşları da alıp gel ziyaretime, konuyu detaylı olarak inceleyelim

beklerim :D

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

valla bence kızların içlerindeki kaşarı ortaya cıkardın. sen dısarı cıktıktan sonrada dewam etmişler demekki o kızlar zaten cinsellik konusuna meğilliymiş ama bi sekilde konusmuyorlarmıs ve sende o konusamadıklarını dısari  cıkartmıssın ama yinede bisiler yapmissin sen .. 

Nev-i Şahsına Münhasır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    Anı yaşa tadını çıkar :D

Konumu silenlere inat kürdüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaPTiXX
    CaPTiXX's avatar
    Erkek
    bence o arkadaşlar daha önce de aralarında bu konular hakkında konuşmuşlardır..aynı kızlarla olmasa bile başka arkadaşlarıyla..senin konuşmanın etkisiyle herkesin yanında sölemicekleri şeyleri sölemişler..biraz da güven duygusu vermişsin gibi olmuş sanırım..yani onların açısından düşününce öledir..artık senin yanında da rahatça konuşurlar:D abartılacak kadar kaşar değillerse bence dediğn şeyi yapmışsn

Hakanlar Hakanı, Sultanlar Sultanı Cennetmekan II.Abdulhamid Han..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hacılar seçtiğim tipler içlerine kapanık,konuşmayan ve güvensiz kızlardı.Öncelikle kendimden ve erkek fizyolojisinden bahsettim.Ardından da onların bildiklerini tek tek cımbızlamaya başladım.Tekrar başa dönüp yorumladıkca da çözüldüler.Birde bu kızların hiç biri birbirini tanımıyordu.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:
    -----------------------------

kurban bayramından sonra kütahya hava er eğitim tugayında askerim, arkadaşları da alıp gel ziyaretime, konuyu detaylı olarak inceleyelim

beklerim :D

Hay hay ama acemi birliğinde iken ziyaretci alıyorlar mı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    haftasonları görüş var bildiğim kadarıyla :))

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:
    haftasonları görüş var bildiğim kadarıyla :))

Benim peder kütahya hava radarda astsubay türkiyeye döndüğümde gelirim bi ziyaretine :) 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek
    Hacı Türkiye'de kızlar bastırılmış cinsellik ile yaşadıklarından bu konuda telkin etmen çok kolay olacaktır. Bun deneyi Rusya'da denesen kesinlikle aynı sonucu alamayacagina iddaya girerim )) İnsanların eksikliklerini ve zaaflarini takip et ve uzerine git devamli kazanirsin. Politikada toplumsal psikanalizmdir. Eric From okuduysan anlarsın. Turk insaninin acik noktasini yakalayip uzerine gitmek . Adnan Menderesden beridir bu boyle.
Toplam Hit: 4134 Toplam Mesaj: 26