Buradan Sakın Host Veya Domain Almayın !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

abi şimdi domainin sana ait olduğunu ispat edebilirsen

ve paralarını 10 gün önceden yolladığını ve domainini süresinin uzamadığını da ispat edersen mahkemeye verebilir ve tazminat alabilirsin adamlardan...

amk nerden bulursunuz böyle dandik host firmalarını :D gelin buzuldan alın dioz anlamıyorsunuz :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Hızı Ve kaliteyi yaşamak için bana gelin :)  para yattıkdan 30 sn sonra açılır :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek
    buzul rulz

Agrasif miyim neyim?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

yolbulucu bunu yazdı:
    -----------------------------
    rodosweb den aldım sabancının datacenterinde hiç sorun yasamadım desteğide çok iyi.yabancıdan alınca destek olayında anlasamıyoruz.
    -----------------------------

evet öyledir. ama sabancı datacenter olduğundan warez yok yada adult :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    ben şahsen doruknet ten çok memnunun tavsiye ederim yani pişman olmassınız

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek
    ya arkadaşlar bırakyın ya..rodosweb miş..onlar kadar rezil server görmedim..subdreamer+ vbullettn kuruluydu hostumda 250 mb 8 gb bw wardı..ben toplam 80 mb alan ve aylık ortalama 3-4 gb bw kullanıyordum..noluyordu ama sitem yarım gün çalışıyordu..1000 üyem wardı ortalama günde 200 kişi fln giriyordu böyle sorunlar çıkınca sitem öldü...sürekli suppend ediliyurdu...gerekçe ise sitemi biri denyoluyomuş...ya kardeşim bana alırken ddos koruması var dedin.nasıl engelleyemiyorsun peki..aypı ya ayıp..gerçekten onlar yüzünden sitem ölü...şimdi gittim theplanetten dedicated aldım paşa paşa kullanıyorum  kesintisiz çalıştı tamamen kesintisiz %100  ha yanlız geçen bi reboot yaptım yani ilk defa yapıyordum deneme amaçlı bi  yarım saat fln kpattm:p  dedicatedimde 90 site war hepside taş gibii..arkadaşlar eğer benim gibi kendinize ait 10-15 tane siteniz varsa dedicated alın olmadı vps alın odamı olmadi gelin size resel satim:p

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek
    Forza ben :D özel mesaj atıp fiyatı ve kaliteyi öğrenmeden host almayın =).
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek
    ben 3 yıldır netopsiyon.com.tr  yi kullanıyorum hız  + destek super bence

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    labina.net den alıom ben adamların destek çok iyi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

ben de bir site önereyim, arkasında Çizgi Elektronik var yani ASUS'un Türkiye teknik servisi kısaca,adamlardan gece 3te alan adı kaydı yaptırdım, sabah 8de cep telefonumu aradılar, hayırlı olsun alan adı kayıt edildi diye ve kampanya vardı 1 yıllık mail verdiler, daha sonra faturamı gönderdiler posta ile, doğum günü geldiğinde yine bir mail ve tebrik mektubu geldi.Müşteri desteği bu kadar mükemmel olur.Ha konu ASUS olunca söyleyim, eğer asus marka bir bilgisayar bileşeniniz varsa ve çizgi elektronik tarafından ithal edilmiş ise, garanti dışı, garantisi geçmiş olsa dahi tamir ediyorlar aklınızın bir köşesinde bulunsun

www.natro.com.tr 

...
Toplam Hit: 6797 Toplam Mesaj: 28