folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Burdan Atılan Özel Mesajın Okunması

Burdan Atılan Özel Mesajın Okunması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mesaj yazan herkesin IPsinden işletim sistemine kadar birçok bilgisi loglanmaktadır, bunlar tamamen istatistik tutma amaçlıdır (kim nerden ne kullanip giriyo gibi seyleri ögreniriz) ve asla üyelerin aleyhine kullanılmaz.

peki burdan atılan özel msj ları okumakta buna dahilmi?

Dahilse benim üyeliğimi silermisiniz...

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    bildigim kadariyla ozel mesajlar okunmuyor. ama soyle bir durum soz konusuydu 1ay oncesine kadar duzeltilmemis demekki.birisi sana mesaj attikdan sonra giden kutusuna girip mesaji okuyorsa sizde ozel mesajiniz okunmus olarak gozukuyordu...
    denemesi kolay kendi kendime mesaj atip giden kutusundan oku.sonra bak bakalim gelen kutunda da mesajin okunmus mu...

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

xtlan bunu yazdı:
    -----------------------------
    bildigim kadariyla ozel mesajlar okunmuyor. ama soyle bir durum soz konusuydu 1ay oncesine kadar duzeltilmemis demekki.birisi sana mesaj attikdan sonra giden kutusuna girip mesaji okuyorsa sizde ozel mesajiniz okunmus olarak gozukuyordu...
    denemesi kolay kendi kendime mesaj atip giden kutusundan oku.sonra bak bakalim gelen kutunda da mesajin okunmus mu...

denedim zaten

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    MaviOnlineTeaM bunu yazdı:

Mesaj yazan herkesin IPsinden işletim sistemine kadar birçok bilgisi loglanmaktadır, bunlar tamamen istatistik tutma amaçlıdır (kim nerden ne kullanip giriyo gibi seyleri ögreniriz) ve asla üyelerin aleyhine kullanılmaz.

nie özel msj larını adminler okumasın sende iş mi çeviricen ayda karıya kızamı sarkmayı düşünüyoorsun yoksa siteye index mi atmayı planlıyosun yandaş filan lazım diemi burarnın özel msj ını kullanıcan. sanki başbakan herif . bide üyeliğim silinsin diosun çık bi daha girme kardeşim alla alla...

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı:

nie özel msj larını adminler okumasın sende iş mi çeviricen ayda karıya kızamı sarkmayı düşünüyoorsun yoksa siteye index mi atmayı planlıyosun yandaş filan lazım diemi burarnın özel msj ını kullanıcan. sanki başbakan herif . bide üyeliğim silinsin diosun çık bi daha girme kardeşim alla alla...

Evet haklısın :) ben bunları düşünüyorum özgür olmak istiyorum varmı bir itirazın msn adresimi eklesene sen ?

yazıyor profilimde açık...

Ek olarak ben bu siteyi seviyorum ve sen daha üye bile değilken üyeydim senin yazılarının 100 katı bişeyler paylaştım ama özelim bana aittir bu kadar basit...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı:

Evet haklısın :) ben bunları düşünüyorum özgür olmak istiyorum varmı bir itirazın msn adresimi eklesene sen ?

yazıyor profilimde açık...

Ek olarak ben bu siteyi seviyorum ve sen daha üye bile değilken üyeydim senin yazılarının 100 katı bişeyler paylaştım ama özelim bana aittir bu kadar basit...

Ozaman msnede girme kardeşim msninde logu tutuluyo :)

Abra Kadabra
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

Abi triplere girmeye gerek yok..

Adminler oturup senin pmlerini okuyacak değil ya. Eğer herhangi bir aksilik olursa, herhangi bir duyum alırlarsa o kişiler arasında geçen olayı anlamak için bakarlar...

Ayrıca Kullandığın hangi şey log tutmuyor ki??

Bugün "benim özelim" dersin, eyvallah doğrudur, senin özelindir..Yarın bir başkası pm olayını kendi kötü amaçları için kullanırsa nolacak? Sen bunun sorumluluğunu alabilir misin? "Özgür olmak istiyorum" demişsin de fazla özgürlük sağlığa zararlı..

Ne istiyorsun, Tahribat log tutmasın mı? Ben yazdığım kıçı kırık programlarda bile deli gibi loglar tutarken, Tahribat mı tutmayacak log?

Bence hiç bir Tahribat yöneticisi, oturup milletin pm'lerini okumaz, hem okusalar noalcak ki hoca? Derin devlet adına falan mı çalışıyorsun? Konuşacağın max. "abü şu koda baksana","ben bakamam o baksın","o bakamaz şu baksın" olur, hiç olmadı arkadaşınla muhabbet olur..Adminlerden gizleyeceğin ya da görmelerini istemediğin şeyi MSN'den yazsan daha mantıklı değil mi?

Bunlar benim düşüncem..Bunların dışında bir olay yaşadın, duyum aldın da adminlere laf dokundurmak için açtıysan konuyu bilemem, adminler yazar zaten konuya, umarım :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek

Hoca alpinde dedği gibi adminler oturupta 20 bin kişinin özel mesajlarını okuycak felan diğil. çünkü buranın adminleri boş insan diğil bi sürü işleri var adamların ama tabiki bi olay olur adam senden şüphelenir yada bakması lazım olur ve bakar bu kadar basit sitenin düzenli işleyişi için böyle şeyler gerekir

kaldıki özel mesajdan ençok ne konuşulabilir yöneticiler hariç :)

he bu arada o kadar çok bilgim olmasada acayip log tutuo tbt basıntığın tuşun zamanından editlediğin mesajın editlenmemiş haline vs gibi burda yönetimden gizli iş yapmak mumdan bir gemiyle ateş denizinden geçmek gibidir ;)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    he bu arada o kadar çok bilgim olmasada acayip log tutuo tbt basıntığın tuşun zamanından editlediğin mesajın editlenmemiş haline vs gibi burda yönetimden gizli iş yapmak mumdan bir gemiyle ateş denizinden geçmek gibidir ;)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hoca pm ler database elbette tutuluyor ve rene tarafinda 2-3ayda bir topluca hepsi silinir ,ama buradaki yoneticiler isi gucu birakip sizin pmlerinizi okumaz ve aleyhinizde kullanmaz ,sitenin zaten okuz gibi bir log sistemi var ,otu boku logluyor ,tahribat aleyhinde bir durum oldugu zaman elbette mudahele ediliyor ,mesela ben kufur aratiyorum pm den birbirine ana baci kayanlar var onlarin bansebeplerinde gorursunuz zaten pm den kufur diye yazar ,onun disinda pm okunmaz adi uzerinde "private message" bu sunun gibidir ,telekomdan telefonlarinin dinlenmesi gibi ,70milyonun telefonu dinlenmez ama forumda bir konuda bir sakatlik olur dengesiz dengesiz adam konusur guvenlik ve huzur amacli dinlemeye alinir.

Bundanda bugune kadar tahribat coksey kazanmis hicbirsey kaybetmemistir ,ozellikle bu son sozumun altina bastiriyorum.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

1. Tahribat.Com'da hiç bir üyeliğin silinmesi gibi bir olay söz konusu olamaz, Bu sadece benim insiyatifimdedir, Üyelik silme gibi bir durum sistemde dahil değildir, Direk database'e erişim yoluyla benim tarafımdan silinmektedir. Bende kendim istemediğim sürece senelerdir yönettiğim tahribatta böyle bir uygulama yapmadım, Yapmamda...

2. Burası hack sitesi,günde 10.000 tekil ipden giriş var günün her bir saati ortalama 100 online üye bulunmakta, bunların içinde hacklenen üyelikler, sırf reklam için üyelik yapanlar, birbirilerini sikmek için link yollamaya calışanlar, diğer sitelerin ajanları tonla adam var....

Bu kadar adamı organize etmek "Yok adamların özeli vardır" die düşünmek sacmlalığın daniskasıdır. Ama burada herkezin özeline emin ol ben senden daha saygılıyım, zamanında bildiği bir adminin şifresinden sırf bir kac üyenin üyeliğine geçip, milletin hesabına login oldu die, bu siteden ayıldığım modumuz var, modlar bilir...

Eğer birisi bir diğer kişinin üyeliğine girip herhangi bir bilgisini okuduysa, buda yapılan belli işlemleri loglayan ilk kademe log sistemine takılırki, buradaki bütün işlemleri kontrol etme görevi decameron'undur ve bana mutlaka haberi gelir, kaldıki sistem loglarını temizleyebilme yetkisi sadece bende olup, böyle bir olaya bakmadan hiç bir loguda temizlemem...

Ama, özellikle şikayet geldiğinde,pmden küfür edildiğinde bu olayı incelemek ve gekerise gereken üyeliği banlamak reklam yapan virüs sokmaya calışan siteyi sikmeye calışan üyeyi bulmak amaclı gereken yaptığınız her boku inceleyebilme yetki ve kapasitesine sahibiz gerektiğindede bunu yapıyoruz...

Ama acaba haydar kime ne yapmış, mavionlineteam hangi kıza asılmış, kimle konuşmak istemiş tarzında bir veriyi günlük onlarca mb logun içinden okuyacak kadar boş admin yok burada kusura bakmayın...

Kaldıki cok önemli yazışmalarınız varsa burası chat sitesi değil, hem emin ol msnde yazdıkların, tahribata yazdıklarından daha cok okunuyor...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 4607 Toplam Mesaj: 24