folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Burdur Bedelli Gidecek Var Mı?

Burdur Bedelli Gidecek Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Konyada silah eğitimini çok iyi verdiler sagolsunlar, 9 mermi verdiler tek tek ilgilendiler. 

9da 9 attım ama birinci olamadim, bir arkadaş daha toplu attı bana göre.

Kapısından geçmem bidaha :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Konyada silah eğitimini çok iyi verdiler sagolsunlar, 9 mermi verdiler tek tek ilgilendiler. 

9da 9 attım ama birinci olamadim, bir arkadaş daha toplu attı bana göre.

Kapısından geçmem bidaha :) 

Akıllı telefonu nasıl soktun hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

burdura gidecek olanlar ? gidenler ? telefon sokma için ne dioyrsunuz ?

Ben de gittim geldim. Genel itibariyle ikinci günden sonra sistemi çözdüm. Hep arazi oldum. Bir kere bile elime izmarit almadım. Tuvalettir koğuştur temizlik işine girmedim. O yüzden rahat ettim. Fakat felaket soğuktu. Koğuşum, mangam çok iyiydi. Çok iyi arkadaşlıklar edindim. Hala da görüşüyoruz. Komutanlar da iyiydi. Kayıt sıralarındayken rastlantıyla bir tane karaktersiz bir köpek gördüm. Selam bile vermedim. Sözünü tutmayan bir yavşaktı. Onun dışında çok güzel hatıralar bıraktık. İki tane telefon soktum içeri. İki tane powerbank ilaçlar vs. Rahattım.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasyn
    yasyn's avatar
    Erkek

ben hem tuşlu hem akıllı telefon götürmüştüm. şansımı denedim olmazsa androidi sokmayacaktım. telefonu dik bir şekilde valize koyarak sokmuştum. xrayden bakıldığında tepeden çok küçük olarak gözüküyor. durdurdular telefon var diye. tuşluyu çıkarıp gösterdim. ok dediler. Powerbank götürmeni tavsiye ederim. 

bozuk para önemli. termal içlik, eldiven, bere çok önemli. Kesinlikle girişte askercell satmaya çalışanlara kulak asma kendi hattını götür. Bandrol yapıştırıyolar tuşlu telefonlara ama kimse bakmıyor bandrole.

hasta olmama şansınız kesinlikle yok. ilaç götürmeniz şart ama götüremezseniz içerde de var revire gidip yazdırabilirsiniz. vitamin almak en önemlisi. hatta birliğe katılmadan önce 1 ampul D vitamini alıp için. C vitamini hastalığı onarmada iyi ancak D vitamini direkt duvar örüyor mikroplara karşın.

burdur şiş çok matah bişey değil ama gitmişken de yemeden dönmek olmaz. kadayıf daha güzel onu kesin deneyin. üzerine tahin ve fındık döküyolar.

çok ama çok toz var. geceleri toz maskesiyle uyumuştum. hasta olmamak adına ama ona engel olamadı. 

playstation salonları güzeldir. bol bol pes kapışacaksınız. jetonları erkenden alırsanız makineler dolmadan geçebilirsiniz. 

ek olarak cimerden çok korkuyorlar. cimerin ben bu kadar hızlı çalıştığını görmedim hiç . en ufak aksilikte biniyorlar tepelerine.

yorumlamam bu kadar :)

Toplam Hit: 4072 Toplam Mesaj: 35
askerlik burdur