folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Burger King Mushroom Swiss Burger Ve Fazlası.

Burger King Mushroom Swiss Burger Ve Fazlası.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

benimde pek aram yoktur ama gidersem carls a gidiyrm yoksa kebapcı ve esnaf lokantasından yanayım :)

muhtesem bi video izleyn :D

http://www.youtube.com/watch?v=4e7iOIdzwsY 

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

bodrum da oturuyorum istanbula ziyaret için gelene kadar yada izmire açılana kadar carls jr a gidemeyeceğim yoksa gidip ilk deneyeceğim yer orası fakat elde avuçta en yaygın bunlar var.  arbys in beefin cheddar övüyorlar ona da bakacağım.

bu arada sultanahmet köftecisinde hamburger var tat nasıl bilen varmı ? 

yamulmuyorsam 2-3 sene önce ayaküstü yemiştim hamburgerini, bi domates bi köfte az marul, ketçap-mayonez eşliğinde kantin hamburgerinden halliceydi. burgerdaki tek et-burger gibi, tadı daha kötüydü. ama o kadar sene geçmiş düzeltmişler midir bilmiyorum. 

karnımı acıktırdınız ya, şimdilik tost gömiyim de, yarın içerenköy karfura akıp carls jr deneyeyim, promosyonu filan oluyo mu, 2 menü yiyorum genelde burgerda ucuza geliyo :)

test 1 2
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Bende burgerKing falan tanımam. Trabzonda Ercan hamburger benim damak tadım için hamburgerde dünya lideridir. Trabzonda olup tatmayan varsa mutlaka uğrasın...

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    fenerist07 bunu yazdı

kafepi'nin 4x4 menüsü var orda cok saglam bir hambgurger geliyor, içinde bildiğin dana var.

hardrock cafe'nin hamburgerinden sonra yediğim en güzel burgerdi, o da yakında acılacak zaten, gerek kalmayacak burgerkinge bilmemneye, harbiden yemekleri çok lezzetli hard rock'ın.

yenibiris de gördüm eleman arıyorlardı açmak için baya övüyorlar.

@hsyN yorum için teşekkürler denemeyeceğim o zaman :) 

bu arada tavuk severlere popeyes (burger king alt markası kfc kopyası ) panini gusto öneriyorum ekmeği özellikle enfes.

Popeyes in güzel yanı patates kızartması yerine ücretsiz patates püresi veya salata alabiliyorsunuz.

terbiyeli_panini.jpg%20%28450×575%29

PanxeR tarafından 11/Ara/13 23:52 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    _PesimisT_ bunu yazdı

Bende burgerKing falan tanımam. Trabzonda Ercan hamburger benim damak tadım için hamburgerde dünya lideridir. Trabzonda olup tatmayan varsa mutlaka uğrasın...

Ercan Abi markadır ya :)

Kendine İyi Bak ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

o değilde az önce baktım yemeksepetinde bir tane bile yiyecek şey bulamadım :( allah sizi domates etsin. 

bu saatte bir yerimi şişirdiniz. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

burger king o çıtır peyniri arby's den arakladi   ve  arbys gibi yapamamişlar adamlar tavuk burgeri yaptıkları  sosla yapmişlar berbat olmuş.

arbys i  fast food sektöründe tek geçerim  .

Nev-i Şahsına Münhasır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Uykusuz bir gece alkol öncesi benim menüm fikstir; 1xtriple whopper menü, 2 tavuk burger yanına soğan halkası.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

o değil de in n out gelse keşke türkiyeye. adamlar beygir gibi burger ve patatesler yapıyorlar netten bir bakın da görün :D

om mani padme hum
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

döner ekmek daha güzelde gece 2de acıkınca açık dönerci bulamıyorsun ama sabaha kadar açık burger mc fln var

"
Toplam Hit: 8055 Toplam Mesaj: 48