Burs İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

CRASH bunu yazdı:
    -----------------------------

sirri bunu yazdı:

Sn. müridler  başlıktanda anlaşılacağı gibi bursum yok burs istiyorum

2. sınıf öğrencisiyim kyk burs başvurusunuda kaçırdım hiç biryerden burs almıyorum burs veren biriyseniz  yada burs veren bi yer biliyorsanız buryada yazailirsiniz pm de atabilirsiniz size kalmış yeterki yollayın bi şekilde kesin bir burs bulmam lazım  mürid kardeşlerim...

şimdiden tşkler... 

oldu tamam hemen arıyorum ayarlasınlar sana bi burs.. olur mu hiç öyle ?! bu işler öyle mi yürüyor yani ?

eğer diyorsan ki ben bursu hakediyorum ama alamıyorum, burs hakkettiğini kanıtladığın takdirde (başarı belgesi veya başka bi'şey.. aklıma gelmiyo şu anda) bir takım yardımlarım olabilir belki.  ama bu şekilde buraya dikilip "ben burs istiyorum bana burs verin" demek çok saçma bir hareket, zamanını kaybetme bence burda :)

edit: ne tür bir burstan bahsettiğini bilmiyorum, yanlış anlamış olabilirim. neyse, şartlara uygunsan alabilmen lazım..

hakediyormuyum hakediyorum tabikide ama kime ne diycem de hakettiğimi anlatıp burs alacağım öneride bulunulabir diye bura mesaj yazdım tabiki elimizde olanları değelerndireceğiz.. tabiki bilgin bi yer kurum kişi felan varsa bana bilidirirsen sevinirim başarı belgesi vs. var not ortalamam kötü sayılmaz...

ilgin için tşkler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

up ıp ip :D napim :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

up :))

Toplam Hit: 4084 Toplam Mesaj: 24