folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bursa B.Belediyesinin Web Sitesinin 3 Yıllık Maliyeti 7.5 Milyon TL

Bursa B.Belediyesinin Web Sitesinin 3 Yıllık Maliyeti 7.5 Milyon TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Haber ne kadar doğru ne kadar yanlış ona bakmadan %50 koyun bunu istiyor'cular damlar hemen.

Günde 10 kişinin girdiği - domaininde haber geçti diye haber sitesi mi ne bok olduğu belli olmayan bir kaynak gösterip "zikiliyoz la" yaygarası koparmak nedir.

Kaldı ki böyle bir olay mümkün gibi gelmiyor bana, muhtemelen çarpıtma bir haber. 

Bilişim ve sanallaştırma zart zurt bütçesi olabilir belkide. Yoksa sadece bir web sitesine 3 yıllık 7.5 trilyonu kim harcarsa harcasın zkerler adamı.

Güvenilir bir haber kaynağın yoksa, bok at izi kalsın mantığı ile iş yapmaman gerekiyor diye düşünüyorum

http://www.bursa.bel.tr/dosyalar/birimek/2015--mali-yili-butcesi.diger.DvnPccm5dg.pdf

Burada öyle bir gider göremiyorum..

Böyle "geniş düşünmüyorsunuz, salaklık ediyorsunuz, üstüne hakaret ediyorsunuz" ile agresif agresif milletin üstüne gidiyorsunda bal gibi haksız olduğun, yanıldığın ortaya çıkınca bu konu hakkında hiç bir halt yapmıyorsun, o yüzden kim sana niye laf anlatsın, yetiştirsin, özünüzde birşeyler bozuk.

kvasir tarafından 10/Ara/16 17:06 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    helyum_pasha bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Haber ne kadar doğru ne kadar yanlış ona bakmadan %50 koyun bunu istiyor'cular damlar hemen.

Günde 10 kişinin girdiği - domaininde haber geçti diye haber sitesi mi ne bok olduğu belli olmayan bir kaynak gösterip "zikiliyoz la" yaygarası koparmak nedir.

Kaldı ki böyle bir olay mümkün gibi gelmiyor bana, muhtemelen çarpıtma bir haber. 

Bilişim ve sanallaştırma zart zurt bütçesi olabilir belkide. Yoksa sadece bir web sitesine 3 yıllık 7.5 trilyonu kim harcarsa harcasın zkerler adamı.

Güvenilir bir haber kaynağın yoksa, bok at izi kalsın mantığı ile iş yapmaman gerekiyor diye düşünüyorum

http://www.bursa.bel.tr/dosyalar/birimek/2015--mali-yili-butcesi.diger.DvnPccm5dg.pdf

Burada öyle bir gider göremiyorum..

Selamınaleyküm 

https://www.facebook.com/ercan.ozel.54/posts/10210771472223438

Helyum paşam çatala asmışın gelişine vurarak. Bunlar gibi yancı olmak ayrı bi meziyet. Bu kafaya sahip olmak için ne içiyolar acaba.

Florenzi tarafından 10/Ara/16 17:06 tarihinde düzenlenmiştir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Hesap sorulmuyor galiba belediyelere ne yaptın bu parayı diye, birde dün muhabbeti geçti ne kadar doğru emin değilim, bu yıl ne kadar harcarsan seneyede o kadar (veya planlamaya göre daha fazla) bütçe veriliyor belediyelere diye. O yüzden verilen bütçe fazla bile olsa giderler için, hayvan gibi masraf, gider çıkartıp seneye daha az almamak için para yiyor/yediriyorlar deniliyor.

heza tarafından 10/Ara/16 17:13 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Soyle iki site yapsak omur boyu çalışmayz heralde 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

Pis Düdüklemiş :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Herkes birsey yazmis...

Niye bu kadar sasirip sitem ediyorsunuz ki.. Bu tür seylerin olmasi gayet normal... Enteresan olaylar oldugunda sasirmayin.. 2 senedir ulkede olanlari soyle  bir dusunun bakalim neler olmus...

Heee bundan sonra daha enteresan seyler olacak o ayri...bekleyip gorecegiz...

Not: imza

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Ne yapsınlar passatmı çeksinler yanına ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Küfür etmek istemiyorm.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Bu akpye oy verenler akp nin müslüman bir parti olduğunu sanıyor. Bilmiyolar ki din üzerinden vurgun yaptıklarını ya da bilmek istemiyorlar .

Toplam Hit: 6290 Toplam Mesaj: 35
bursa websitesi