Büyük Bi Problemim Var :( [Demet Evgar]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, şimdi söyliyeceğim sözlerden 1 tanesi bile dalga vb bi konu değildir hislerimde %100 gerçekçiyim..

evet bu platonik aşk 2 hafta önce başladı 1 kadın 1 erkek ile başlarda bölümleri sırf demeti daha fazla görebilmek için 3-5 kere baştan izliyodum, gün geçtikçe bağlandım, zaman geçtikçe bağlandım her nefes aldıgım saniye, her gözümü kapadığım an güzel gözleri aklıma geliyodu, halen geliyor, onu tanımamdan 1 hafta kadar geçmişti ve artık günümün %70 ini onun filmleri ve resimlerine bakarak geçiyodum..odamın yarısı onun posterleriyle doldu nereye baksam o nu görüyorum paronaya yaptım ve her gece rüyamda onu görüyorum (ciddiyim) her allahın gecesi.. her sabah kalktığımda ona daha çok bağlanıyorum 2 sözümden biri demet evgar oldu. artık paronayaklaştım..demet demet demet...ahhh.ah. dün sabah rüyamda yeniden gördüm ve yeniden ağlayarak uyandım.. bu olay bana gittikçe ciddi bi acı vermeye başlıyor,gerçekden durdu zaman durdu dünyaa ( ne güzel demiş cem karaca ) ne yapacağımı bilemiyorum..neyapabilirim müridler böyle bi tecrübe geçirmiş olan varmı? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

hoca 35 milyonun bakarak işfaaa yaptığı bi hatunu bu kadar abartma ya :D

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek
    bence gerçek hayata biraz daha yakın dur... senin gibi kaç platonigi vardır kimbilir?

all this pain is an illusion...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Hoca bu konuyu burada açıp, insanların sana olumsuz yapacakları saçma düşünceleri sallama.

Platonik olabilir ama imkansız değil, araştır bul gör, en azından arkadaş ol. Olmadı ona karşı olan duygularını söyle ki içinde kalmasın :)

Ben de lise de iken yıldız tilbe hayranıydım. Gittim gördüm, ona karşı düşüncelerimi söyledim vs, hoşuna gitti, muhabbete sardırmıştık :)

Ama şimdi bakıyorumda yanlış tercihmiş :)

Bu arada konu aşk bölümüne açılmalıydı...

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

EmiRReiS bunu yazdı:
    -----------------------------

Hoca bu konuyu burada açıp, insanların sana olumsuz yapacakları saçma düşünceleri sallama.

Platonik olabilir ama imkansız değil, araştır bul gör, en azından arkadaş ol. Olmadı ona karşı olan duygularını söyle ki içinde kalmasın :)

Ben de lise de iken yıldız tilbe hayranıydım. Gittim gördüm, ona karşı düşüncelerimi söyledim vs, hoşuna gitti, muhabbete sardırmıştık :)

Ama şimdi bakıyorumda yanlış tercihmiş :)

Bu arada konu aşk bölümüne açılmalıydı...

dizi setine bu hafta sonu yada bidahaki hafta sonu gitmeyi planlıyorum ama  beni o paronayak  hayranlarından sanmasından korkuyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

@emir

bende diyom kime yazıyo bu kadar şarkıyı... :)

@konu sahibi

git söyle hocam uygun dille ulaşılmaz gelmesin oda insan sonuçta...

l enfer c est les autres Sartre ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Bende aynı duyguları Işıl Alben ve Aşk-ı memnudaki Nihal'e karşı hissediyorum :|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    tahribat ekibi olarak başta rene ve holy olmak üzere gidelim şunu isteyelim ya çokmu senden anasını satim

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

HoLyZone bunu yazdı:

dizi setine bu hafta sonu yada bidahaki hafta sonu gitmeyi planlıyorum ama  beni o paronayak  hayranlarından sanmasından korkuyorum

Merhaba Demet Hanım nasılsınız de, elini uzat emin ol ki o da uzatıp sıkacaktır. Sonra onunla muhabbeti daha da ilerletmek için yöntem söyleyeyim sana :)

Şuan internette sizin reklamınızı yapan bir site var size mi ait de, o da evet yada hayır diyecek vs, benim derse siteyi açıkçası pek beğenmedim eksik yönleri var, hayır benim değil derse de ben size yapabilirim de. Her türlü siteden bağlama çek, sizin gibi ünlü bir bayanın reklamını yapmak benim için onurdur de, zaten o da reklamının yapılmasını senden çok istediği için en azından seni dinleyip bilgi alacaktır. Eğer bi düşüneyim yada olumlu cvp verirse, telefon numaranı ver ben bu konuda profosyonelim de. bla bla bla

Boş olmadığını konuşacak ortak noktalarınız olduğunu göster ki seni dinlesin, en azından bu muhabbetle seni unutma aklında bi yer edersin, sonrası sana kalmış, ikna edici ol.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

profıldekı fotoğrafa kess :D :D

psikolog tek çare   ;)

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatal_Trag3dy
    Fatal_Trag3dy's avatar
    Dişi

Sevgili edindiğin gün tv yi açmaya bile üşenirsin...

boşluktandır boşluktan...

Toplam Hit: 5330 Toplam Mesaj: 39