folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Büyük Boyuttaki Programları Portable Kuramadım Lütfen Yardım

Büyük Boyuttaki Programları Portable Kuramadım Lütfen Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Merhaba mürit arkadaşlar portable programlara oldum olası bir sempati duymuşumdur.

Ama ne yazıkki büyük programların portablesini kurabilmek için indirilken parça parça indirip bilgisayarda birlşetirmek ve de programa yalandan gerçekmiş gibi tanıtmak için bilgisayara bazı küçük ayarlar yapmak gerekiyor.

Ben de bir site bu ldum her programın portable'ı olan hemen solidworks 2019 indir ama bir türlü açamadım lütfen bir yardım edin teşekkürler.

https://thehouseofportable.com/3585/solidworks-portable/

resimdeki hatayı alıyorum sürekli

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

sw'nin 2019'unu portable denemedim ama yönetici olarak çalışırtırmak bazen bazı sorunları çözebiliyor.

EDİT: Yuh addon'ları bile portable yapmış, denemem lazım :)

NoktaliVirgul tarafından 11/Mar/19 01:19 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

sw'nin 2019'unu portable denemedim ama yönetici olarak çalışırtırmak bazen bazı sorunları çözebiliyor.

EDİT: Yuh addon'ları bile portable yapmış, denemem lazım :)

bin çeşit yol denedim site sahibine telegramdan yazdım ben de bilemedim dedi :(

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

üstad dün sanayici bir arkadaşımda nx vardı crackli onu kuracaktı felan baya sıkıntı çıktı ama şöle bir durum var.

nx programı açılırken arkada bir program var ki (server) diyolar ona bağlıyor ve kontrol mekanizmasının ardından programı açıyordu.

Yani şuanda sende gözüken o server ın olmayışı. Oraya bağlanamadığını söylüyor. protable ı indirirken yanında server ı nıda indirmelisin.

Ben öle anlıyorum sadecebildiğim kadar anlatmaya çalıştım.

NOT: Crack de hatt server üzerinden dosya değiştirerek oluyordu

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

bir tane licence manager exe var sanki resimlerde. onu karıştırdın mı?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

bir tane licence manager exe var sanki resimlerde. onu karıştırdın mı?

onu da kurdum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    Erdem bunu yazdı

üstad dün sanayici bir arkadaşımda nx vardı crackli onu kuracaktı felan baya sıkıntı çıktı ama şöle bir durum var.

nx programı açılırken arkada bir program var ki (server) diyolar ona bağlıyor ve kontrol mekanizmasının ardından programı açıyordu.

Yani şuanda sende gözüken o server ın olmayışı. Oraya bağlanamadığını söylüyor. protable ı indirirken yanında server ı nıda indirmelisin.

Ben öle anlıyorum sadecebildiğim kadar anlatmaya çalıştım.

NOT: Crack de hatt server üzerinden dosya değiştirerek oluyordu

bilmiyordum bu yöntemi bi deneyeyim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı

Merhaba mürit arkadaşlar portable programlara oldum olası bir sempati duymuşumdur.

Ama ne yazıkki büyük programların portablesini kurabilmek için indirilken parça parça indirip bilgisayarda birlşetirmek ve de programa yalandan gerçekmiş gibi tanıtmak için bilgisayara bazı küçük ayarlar yapmak gerekiyor.

Ben de bir site bu ldum her programın portable'ı olan hemen solidworks 2019 indir ama bir türlü açamadım lütfen bir yardım edin teşekkürler.

https://thehouseofportable.com/3585/solidworks-portable/

resimdeki hatayı alıyorum sürekli

"Solidworks için bir lisans'a anahtarına ulaşılamadı. Lisans'ı doğrulamak için sunucuya bağlanamıyor" yazıyor orada.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Neti kestin demi reis? 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı

Neti kestin demi reis? 

denemediğim yol yok ya:(

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

ben indirdim ama virüs taraması yapamıyorum, güvenemedim :S

Toplam Hit: 2692 Toplam Mesaj: 13
dosya yardım portable kurulum hata boyut büyük