folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Büyükanıt"Dan Öfkeli Mesaj

Büyükanıt"Dan Öfkeli Mesaj

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek
     Ankara (AA)- Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, son günlerde meydana gelen terörist saldırılardan büyük üzüntü duyduklarını ve kahraman şehitlerin acısını en derinden hissettiklerini kaydederek, ''Bize bu acıları yaşatanlara, o acıları, hayal bile edemeyecekleri bir yoğunlukta yaşatacağız ve bu konuda kararlıyız'' dedi.

Cumhuriyetin kuruluşunun 84. yıldönümü dolayısıyla, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarına hitaben bir mesaj yayımlayan Büyükanıt şunları söyledi:
    ''Ulus devlet, üniter devlet ve laik devlet yapısı üzerinde yükselen anayasal düzeniyle 'kendisine bağlı olanları en ileri zirvelere taşıyan' Cumhuriyet, 'ulusal egemenlik ülküsünü en iyi ve en güvenilir biçimde uygulayan devlet şeklidir'. Kurulduğu günden beri Türk ulusunun çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkmasının itici gücü olan Cumhuriyet, hem her alanda ilerleyişin kaynağı hem de çatısı altında toplananları her türlü tehditten koruyarak ulusal birlik ve beraberliğin sağlanmasının en büyük
    güvencesidir. Ancak, cumhuriyet bayrağı altında toplanan Türk ulusunun bütünlüğüne zarar verme çabaları ne yazık ki dün olduğu gibi bugün de sürmektedir''
    ''Değişik anlamlar yüklenmek istenen etnik milliyetçiliğe dayalı bölücülüğün yarattığı terörün çirkin yüzü son dönemdeki hain saldırılarla bir kez daha ortaya çıkmış ve tüm ulusumuzu yasa boğmuştur'' diyen Büyükanıt, ''Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne kasteden teröristler etkisiz hale getirilinceye kadar Türk Silahlı Kuvvetlerinin
    bu mücadeleyi sürdüreceğinden kimsenin kuşkusu olmasın'' dedi.
    Mesajında laiklik konusuna da değinen Büyükanıt, ''Türkiye Cumhuriyeti'nin çağdaş kazanımlarına kasteden irtica tehdidi karşısında da en büyük dayanağımız laikliktir. Cumhuriyetimizin dayandığı akılcı ve bilimsel tutumun ayrılmaz bir parçası olan laiklikten vazgeçilebileceğini düşünmek, çağdaş uygarlık hedefinden uzaklaşarak
    karanlıklar içine gömülmeyi arzu etmekle eşdeğerdir. Unutulmamalıdır ki, Türkiye Cumhuriyeti'nin temel ve vazgeçilmez değeri olan 'laiklik' ilkesinin en güçlü savunucusu yine yüce ulusumuzun kendisidir ve biz onun hizmetkarıyız. Türkiye Cumhuriyeti'nin varlığına kasteden bütün bu tehditler, kararlı duruşundan asla taviz vermeyecek olan Türk ulusu karşısında başarısızlığa uğramaya mahkamdur" diye konuştu. (alıntıdır)

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    paşama güvenimiz sonsuz

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek

dikdatoraa bunu yazdı:
    -----------------------------
    bizim generallerin aklı siyasetten başka bişeye ermez ha bi de bol bol laf

haddini bil

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    neyin icraatını bekliyosunuzki. cocukca konusmayın. ne yapsın adam? tayyibi ABDullah'ı assınmı taksimde? darbemi yapsın naapsın. sanki onunde yuzlerce secenek varmısta o konusmayı seciyormus gibi bos laflar soyluyosunuz. bugun bu adam darbe yapsa ulke coker. nedenmi coker cunku akp ulkeye yama tutmayacak bir delik actı. bugun bu ulkenin ekonomisi dısarıdan gelen sıcak para ile ayakta duruyor. 38milyar dolar cari acık var. 410milyar dolar borc var. 40milyar dolar ticaret acıgı veriliyor. darbe olması demek butun dunyanın bize dogrudan veya dolaylı ambargo koyması demektir. boyle bir durumda bu ulke felc olur biter. bu akp ulkeyi bu hale getirdi iste. artık bu felaketin donusu yok. delik okadar buyukki yamayamazsın, yama tutmaz. Sayın Genelkurmay baskanıda elbetteki bunları biliyor. iste bu yuzden somut bir adım atacak durumu yok. bunu kim icin yapıyor halk icin. bugun kosullar farklı olsa simdiye kadar 100sefer yonetim devrilirdi. ama yapamıyor iste kosullar cok kotu, akp kendi gotunu bu halkı sikerek koruyor. batır ulkeyi kimse yerinden kıpırdayamasın. ne diyim iyi taktik.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Tüm saçma / tartışma yazılarını sildim , eğerki haddini bilmeyip Orduya dil uzatacak olacak olursa o dili kesmeyi biliriz kolay gele.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bugün burdan bi arkadaş dediki abi sen ordu karşıtımısın die

anasını satim ordu karşıtı olsam nie yükseokul diplomasını aldığımın 2nci günü tecilimi bozdurup üstüne bide dilekçe verip 15 ay askerlik yapim

Ana burdaki bazı MAL elemanlar askeriyeyi gözlerinde toz pembe sanıyolar sengit doğuda ki en pis yere 3-4 aylık gençleri gönder sonra yok çatışma oldu şu kadar şehit. Ya daha düne kadar eline silah almamış gençleri gönderiyosunuzda ne oluyo.

Tayyip erdoğan değilmiydi düzenli orduya geçmek için geçen sene kanun çıkartmak isteyen ve sezerden dönen

Sizin savunduğunuz o Ecevit Mesut Bahçeli değilmiydi özel harekatı pasif göreve çekerek doğudan uzaklaştıran

Askeriyeye alınacak helikopter tank ihalelerinide israile hükümetmi sattı sanıyonuz

Ve her yıl devlet bütçesinden en büyük payı askeriye almıyormu. Peki ne yapıyolar.... 200 tane o.ç ellerini kollarını sallaya sallaya baskın düzenleyip gençlerimizi şehit ediyor.Tayyip mi gidiyo sınırda savaşıyo ki engellesin terörü. Devlet maddi manevi tüm imkanlarını kullanıp orduyu besliyo yalanmı !! biri çıksın desinki devletin gelirinden en çok payı ordu almıyo. Helali hoş olsun ama buna karşılık ne yapıyoz icraat yapın a.q

Askri gazinolarda keyif değil erlerin yanında moral verin

Son olarak en son olaylarda kullanılan uydu takip sisteminin saldırıdan birkaç saat önce kitlenmesinidemi tayyip yapt

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    siz bir kurumu eleştirelemez yaptığınız sürece tahribat olmaktan çıkrsınız.

görende vatan haini sanacak a.Q ! ya böyle millete kimi göstermek istediğiniz gibi göstermıyonuz mu harbi tam sopalıksınız haa

holy geçenlerde eleştirdi tsk yı arada bir milleti gaza getirmek iyi oluyo dedi ki bence çok ta doğru dedi sen gelmiş burda neler dıyorsun ben diyorum kımse eleştirilemez olmasın sen dıyorsun ordumauza laf atan dılı kesmeyı bılırz,tavuk mu kesıyosun dicem de iş konudan sapacak.Sanki biz paşayı topa tutuyoz a.Q herkes anlamak sitediği gibi anlıyor.Hee madem tsk eleştirelmez bir kurum bir gün bu kurumdan o.cocukları cıkarsa aynı lafları kendıne söyleyip kendi dilinide kesersin.

En büyük halktır diyoruz ama halk ne hallere gelmiş halen birilerini kahraman oalrak görmek yada bir kahramanın doğmasını beklemekle yetınıyor,yazık...

Ben diyorum kahraman sensin,bu üstün ırkın bir ferdi oalrak doğman senin en büyük şerefin diyorum,kimseye guvenmıceksın dıyorum Ata'nın hitabesinden alıntı yaparak bu ülkeyi yonetenler gaflet,delalet ve hatta hıyanet içerisinde olabilirler diyorum adam gelmiş neler diyor...

biri kalmış beni vtan haini ilan ediyor kendi çapında biri kalkmış çocukça konusmayın dıyor,ne görüşe saygı kalmış ne bişe a.Q ulan herkes mı uyuyor bu sitede yaa sen nasıl olurda bir kurumu alıp dokunulmaz yaparsın ???

herkes eleştirlebilir bu mu vatan hainliği ?? 7yıllık takıntımı böyle sikik bi sepepten doalyı bitirmek istemezdim ama mademki holy eleştirince eywallah, biz eleştirince vatan haini o zaman bu sitede çok şey değişmiş demektir.kalın sağlıcakla...

edit:Tahribat tanıdığım tahribatmış halen :)
    Beni anlayan birileri warmış,eksik olmasınlar...

Troubles'll come & they'll pass
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek
    Hiçbir Kurum Hiçbir İnsan Dokunulmaz vede Eletirilemez Değildir Benim Düşümcem Bu

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    aslında çok şey yazmıştım ama hepsini sildim bu cümleyi yazdım. Yaşar paşa güzel konuşmuş ama.

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oktaysecurity
    oktaysecurity's avatar
    Erkek

TugrulBaba bunu yazdı:
    aslında çok şey yazmıştım ama hepsini sildim bu cümleyi yazdım. Yaşar paşa güzel konuşmuş ama.
    bende çok şey yazmak istiyorum şu mesajları silinenlere ama o ince düşünceleri onlarla baş başa bırakıyorum

Sade Üye
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

''Bize bu acıları yaşatanlara, o acıları, hayal bile edemeyecekleri bir yoğunlukta yaşatacağız ve bu konuda kararlıyız''

yaşat paşam!  

birde arkadaşlar nedense her seferinde hükümet eleştiriliyor.. acaba önceki hükümetler sütten çıkmış ak kaşık mı sormak istiyorum! neden sadece bu hükümeti eleştiriyoruz ?? öncekilerin yaptıklarını da göz önünde bulundurarak konuşmamız lazım.. yoksa bi kaç kişinin ettiği laflarla kalırız!! 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
Toplam Hit: 2257 Toplam Mesaj: 12