folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Büyükcekmece Küçükçekmece Catalca Ve Şile Hakkında

Büyükcekmece Küçükçekmece Catalca Ve Şile Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Claw
    Claw's avatar
    Erkek

Hocam branş neydi :D

Real Eyes Realize Real Lies
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Branşım Türkçe hocam. Zaten ilk tercihlerim tokat olacak tokattan sonra silivri ve buyukcekmece ile noktalayayim mevzuyu 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Silivri, Büyükçekmece ve Çatalca İstanbul'un merkezine göre kışın her zaman daha soğuk olurlar. 

Evi ısıtmak biraz senin için pahalı olabilir.

Sakinlik bakımından üçü hemen hemen aynı.

Tavsiyem Büyükçekmece olurdu. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sakinlik istiyorsan silivri çatalca benim bildiğim başka bir yer kalmadı

sakabey tarafından 21/Haz/16 02:47 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

~4 yildir Esenyurt'ta gorev yapiyordum, tayinimi Silivri'ye istedim (gumusyaka) oldu.

Bu persembe ilisigimi kesiyorum, gelirsen goruselim hocam.

vatandaşa kafam girsin!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

~4 yildir Esenyurt'ta gorev yapiyordum, tayinimi Silivri'ye istedim (gumusyaka) oldu.

Brans neydi hocam senin ?

Bu arada silivri ve buyukcekmece yazdim gumusyakayi da yazdim gelirse paslasiriz hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

Bu arada silivri ve buyukcekmece yazdim gumusyakayi da yazdim gelirse paslasiriz hocam

Brans matematik.

91'den beri istanbul'da oturuyoruz, g.t kadar evlere (1+1) 150.000-160.000 vermek istemedigim icin Silivri'yi yazdim. O fiyata Silivri'de iki katli, bahceli villa alabiliyorsun. Merkeze biraz uzak ama istedigin zaman Istanbul'un nimetlerinden de faydalanabilirsin. Altinda araban varsa zaten bir problem yok. Yazin kalabalik, kisin sessiz sakin bir yer.

Unutmadan Esenyurt'ta sinif mevcutari 2 yil once 60-65'ti. 4+4+4 geldikten sonra okullari ayirdilar ve cevremizdeki 3 okulu da ortaokul yapinca mevcutlar 40-45'e dustu ama Esenyurt hala goc alan bir bolge oldugu icin ve yeni bir suru konut yapildigi icin okullar yine kalabalik olacak. Silivri'yi yazmamin bir diger nedeni de buydu, Silivri'de siniflarda ortalama 20-25 ogrenci var.

Hayirlisi neyse o olsun hocam.

telekom tarafından 23/Haz/16 01:26 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

Brans matematik.

91'den beri istanbul'da oturuyoruz, g.t kadar evlere (1+1) 150.000-160.000 vermek istemedigim icin Silivri'yi yazdim. O fiyata Silivri'de iki katli, bahceli villa alabiliyorsun. Merkeze biraz uzak ama istedigin zaman Istanbul'un nimetlerinden de faydalanabilirsin. Altinda araban varsa zaten bir problem yok. Yazin kalabalik, kisin sessiz sakin bir yer.

Unutmadan Esenyurt'ta sinif mevcutari 2 yil once 60-65'ti. 4+4+4 geldikten sonra okullari ayirdilar ve cevremizdeki 3 okulu da ortaokul yapinca mevcutlar 40-45'e dustu ama Esenyurt hala goc alan bir bolge oldugu icin ve yeni bir suru konut yapildigi icin okullar yine kalabalik olacak. Silivri'yi yazmamin bir diger nedeni de buydu, Silivri'de siniflarda ortalama 20-25 ogrenci var.

Hayirlisi neyse o olsun hocam.

ben de mudanyadayım hocam bursada memnunum aslında ama zorunlu hizmet var. onun için mudanya benzeri silivri ve b çekmece yazdım. gümüşyakanın türkçe öğretmenlerinden biri üniversite sınıf arkadaşım ben de gelirsem iyi olur : ) hayırlısı olsun bakalım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

yazmış olduğun semtlerin nüfusu b-k çekmece 5 milyondan fazladır. 

şileyi bilmiyorumda çatalca sakindir eğer insanlardan uzak olayım diyorsan olabilir ancak şehrin anasının gözünde her yere uzak ama yazları hiç olmazsa denize pikniğe gitmek 10 15dk nı alır :))

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 2016 Toplam Mesaj: 20
nakil memur tayin