folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder C ' Yi Formatladım D' Deki Verileri Nasıl Alırım

C ' Yi Formatladım D' Deki Verileri Nasıl Alırım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frt
    frt's avatar
    Erkek

öncelikle yeni konu açmamak için çok direndim sorunumu ilişkili diğer konularda halletmeye çalıştım ama olmadı derdim şudur ;

windows 8 yüklü bilgisayarıma format atmaya çalıştım ama her şeyi bok ettim c' yi işletim sistemimin yüklü oldu bölmeyi biçimlendirdim şu anda laptopumda işletim sistemi yok ben D' deki verileri nasıl flashıma kopyalayabilirim daha önceden yedeklememiştim verileri ve şimdi tüm diskleri biçimlendirmem gerekiyo nasıl kurtarabilirim verilerimi biçimlendirmeden önce 

son bitlisli
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

minixp ile halledersin hocam , sanıyorum.

Anarsistherif...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

herhangi bi live cd ile olabilir ama yedeklemene gerek yok ki. hiçbirşey yapmadan cye yeni winfos kur geç. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frt
    frt's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

herhangi bi live cd ile olabilir ama yedeklemene gerek yok ki. hiçbirşey yapmadan cye yeni winfos kur geç. 

hocam laptopda win 8 yüklü format prosedürü gereği tüm diskleri silip yeniden oluşturmam gerekiyomuş o yüzden yedekleeme lazım 

son bitlisli
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

hiçbişey anlamadım şimdi sen winfosun olduğu bölüme format çakmadın mı? d duruyor yani. win8in öyle bi saçmalığı varsa bilmiyorum. o zaman daha önceki sürümlerden kur bari. herhangi bi live cd ile de halledebilirsin illa yedek alcam diyosan.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    frt bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

hocam laptopda win 8 yüklü format prosedürü gereği tüm diskleri silip yeniden oluşturmam gerekiyomuş o yüzden yedekleeme lazım 

hocam format prosedürü diye bir şeyi ilk defa duyuyorum yeni işletim sistemi kuracaksan cyi siler oraya yeni sistem kurarsın onun dışında bazı ekstrem durumlarda silinmesi gerekebilir d nin belki 

hocam senin yapman gereken sey cye yeni bir isletim sistemi kurmak d ye dokunmadan  

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frt
    frt's avatar
    Erkek
    Lightsaber bunu yazdı
    frt bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

hocam format prosedürü diye bir şeyi ilk defa duyuyorum yeni işletim sistemi kuracaksan cyi siler oraya yeni sistem kurarsın onun dışında bazı ekstrem durumlarda silinmesi gerekebilir d nin belki 

hocam senin yapman gereken sey cye yeni bir isletim sistemi kurmak d ye dokunmadan  

evet haklısın ama daha önceden win 8 yüklü bi bilgisayara format attınmı hocam  format sırasında yüklenecek diski seçtiğimde şöle bi hata veriyo "bu diske yüklenemez.Seçilen disk GPT bölümü stilinde " bunun çzöümüde şuymuş bütün diskleri silip yeniden oluşturmam gerekiyomuş sıkıntılı bi durum hocam gerçekten madurum 

son bitlisli
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek
    frt bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    frt bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

evet haklısın ama daha önceden win 8 yüklü bi bilgisayara format attınmı hocam  format sırasında yüklenecek diski seçtiğimde şöle bi hata veriyo "bu diske yüklenemez.Seçilen disk GPT bölümü stilinde " bunun çzöümüde şuymuş bütün diskleri silip yeniden oluşturmam gerekiyomuş sıkıntılı bi durum hocam gerçekten madurum 

http://www.tekniktrend.com/usb-uzeriden-calisabilen-ucretsiz-isletim-sistemi-slax/

http://www.youtube.com/watch?v=dMJpggOQFNk

SinusX tarafından 15/Eki/13 17:53 tarihinde düzenlenmiştir

Si vis pacem para bellum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kilit11
    kilit11's avatar
    Erkek

Başka pc varsa harddiski ona takıp yapabilirsin.ya da ubuntuyu flaşa yazdır oradan çalıştırıp kopyalayabilirsin

21 mayıs 1864
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

hiren's boot cd işini görür hocam flash bellekten veya cd den işletim sistemi çalıştırıp verini kurtarabilirsin

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frt
    frt's avatar
    Erkek
    SinusX bunu yazdı
    frt bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    frt bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

http://www.tekniktrend.com/usb-uzeriden-calisabilen-ucretsiz-isletim-sistemi-slax/

http://www.youtube.com/watch?v=dMJpggOQFNk

sinüsx hocam bunun xp olanı için bi link verebilirmisin acep ben girdim siteye indirdim bişey kurdum flasha açmaya çalışırken bootmgr eksik diye bi hata veriyo sanırım yanlış şeyi indidiriyorum bu da son isteğimdir senden bi zahmet indiricem yerin varsa bi linkini alıyım senden 

son bitlisli
Toplam Hit: 2364 Toplam Mesaj: 20