C# Eğitim Seti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Egeizm
    Egeizm's avatar
    Erkek

Merhabalar herkese elinde c# eğitim seti arşivi olan varmı? C# bilgimi geliştirmem lazım. Tekrar en baştan başlamayı planlıyorum temelden. Yardımcı olursanız sevinirim.

Gerçeğin Mayası Gözle Görülmez__
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

acikakademi.com

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://drive.google.com/folderview?id=0B1dXCaVmaqzRc1JFd2VGMGs5QWM&usp=sharing#

girmezse 1-2 defa dene giriyor tbtde konusu  var  hatta  içinde bi çok eğitims etleri var.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

https://drive.google.com/folderview?id=0B1dXCaVmaqzRc1JFd2VGMGs5QWM&usp=sharing#

girmezse 1-2 defa dene giriyor tbtde konusu  var  hatta  içinde bi çok eğitims etleri var.

oha :)

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

udemy'de kampanya oluyor 9 dolara 6.000 tl verip gittiğim kursun bire bir aynı müfredatı olan eğitim seti var.

tavsite ederim, hemde türkçe

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    Egeizm bunu yazdı

Merhabalar herkese elinde c# eğitim seti arşivi olan varmı? C# bilgimi geliştirmem lazım. Tekrar en baştan başlamayı planlıyorum temelden. Yardımcı olursanız sevinirim.

Nette bulabilirsen bu seti tavsiye ederim.
    Upload fırsatı bulursam linki atarım.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

udemy'de kampanya oluyor 9 dolara 6.000 tl verip gittiğim kursun bire bir aynı müfredatı olan eğitim seti var.

tavsite ederim, hemde türkçe

Hocam hangi kurs bu ?

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

burdan bir arkadasa da tavsiye ettim bu seti, 1 ay gibi kisa bir surede baya ilerledi masallah, artik baskalarina bile yardim edebiliyor :) 

https://www.youtube.com/channel/UC06Q0ZtwUCd2uY4-2KUpUIg/playlists

burada oynatma listeleri var, bilge adamin hocasi sanirim bu eleman. Bazi videolarini inceledim ve begendim. Sira olarak 1,2,3 diye devam ediyor onlari sirayla izerlersiniz. Daha sonra da web tarafina bakarsiniz.

Onemli olan sistemli planli calismak. Izleyerek ogrenilecek is degil. Mumkunse 2. bir monitor al, bir yandan video izle bir yandan da benzerini yap. Daha sonra ilerleyen asamalarda hoca yapmadan once kendin yapmaya calis ve eski bilgilerini kullanarak bunlari yap. Pekistirmek adina internetten "c# assignments for beginners" tarzi aramalarla odevler aratip onlari yapmaya calis.

Ingilizce seviyen nedir bilmiyorum ama yazilimi hobi amacli ogrenmeyeceksen yani sektorel bazda calisacaksan ingilizce'ye de agirlik vermeni oneririm.

Videolar elbette yetersiz, bunlar sadece buz daginin gorunen yuzu.. Yanina bir de kitap almak istersen sefer algan in kitabini tavsiye ederim. Ilk basildigi zamanlar almistim, cok detay var ama guzel bir referans kaynagi olabilir senin icin. Videoda eksik kalan kisimlari o kitapla tamamlayabilirsin.

Kolay gelsin

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Egeizm
    Egeizm's avatar
    Erkek

Cevaplayan herkese teşekkür ederim.

Gerçeğin Mayası Gözle Görülmez__
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

Bi dönem epey döküman da vardı ama hdd uctugunda onlarda yalan oldu sanırım bi kurcalıyım bulursam atarım 

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nisanci53
    nisanci53's avatar
    Erkek
    efsane_212 bunu yazdı
    Egeizm bunu yazdı

Nette bulabilirsen bu seti tavsiye ederim.
    Upload fırsatı bulursam linki atarım.

bencede bu en iyisi, ben ilk öğrenirken bu setten çök yararlanmiştim bundan iyisi yok diyebilirim 

Toplam Hit: 5384 Toplam Mesaj: 32
c# eğitim eğitim seti