folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder C# Eğitim Videosu Tavsiye Eder Misiniz

C# Eğitim Videosu Tavsiye Eder Misiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı

bence ilk önce btkakademi yi deneyiniz.

https://www.btkakademi.gov.tr/portal/course/c-7008

Dostum teşekkür ederim 

Götüyle inatlaşan donuna sıçar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    numune bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Udemy gibi bir platform varken bilge adama gitmek de ne biliyim..

Güzel kardeşim udemy mezunu ile bilgeadam mezunu arasındaki farkı gerçekten bilmiyormuşsun. İstersen bir araştır

Bilgeadam mezunu olmanın nasıl bir avantajı var?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    numune bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Güzel kardeşim udemy mezunu ile bilgeadam mezunu arasındaki farkı gerçekten bilmiyormuşsun. İstersen bir araştır

bilgi ve egitim bakimindan udemy dover. cok kral anlatimlar var, hem de tonlarca, cesitli real-world projelerle birlikte! :)

haa mezun olani bi ise yerlestirip 10k maas veriyorlar diyorsan bilge babam dover tabii ki.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    numune bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

hocam yanlış anlama ama arada bir fark varsa kalite farkıdır udemy i pek sevmem ama bu bilge adamdan daha iyi hocalar olduğu gerçeğini değiştirmez bilge adam dediğin yer tamamen para üstüne kurulu bir yer ha yazılım öğreniyorsa ilk öğrenmesi gereken şey google amcayı iyi kullanmasıdır bu dediğime kızma ama öyle google bilgi cennetidir aradığı bir çok şeyi düzgün bir aramayla bulabilir bilge adama para dökmeyi saçma buluyorum verdiği belgede gözümde çöpten başka bir şey değil

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    numune bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

hocam yanlış anlama ama arada bir fark varsa kalite farkıdır udemy i pek sevmem ama bu bilge adamdan daha iyi hocalar olduğu gerçeğini değiştirmez bilge adam dediğin yer tamamen para üstüne kurulu bir yer ha yazılım öğreniyorsa ilk öğrenmesi gereken şey google amcayı iyi kullanmasıdır bu dediğime kızma ama öyle google bilgi cennetidir aradığı bir çok şeyi düzgün bir aramayla bulabilir bilge adama para dökmeyi saçma buluyorum verdiği belgede gözümde çöpten başka bir şey değil

Hocam kurs hocasının kariyerini araştırmıştım sektörle alakalı olmamama rağmen beni tatmin etmişti, udemy de daha iyi hocalar olabilir fakat kız arkadaşımın anlattığına göre kursun hocasıda es geçilecek bir hoca değilmiş. Sıfırdan başlayan biri için udemy yerine böyle bir kurs daha mantıklı geldi bize ve şuan pişman değil memnunuz, verdiği sertifica Microsoft sertifikası ayrıca kurstaki ortalamaya göre seni işe yerleştiriyorlar ( bazen kurs bitmedende önerebiliyorlar) ki daha önce eğitim alan arkadaşlarım bu şekilde iş sahibi oldular. Şu aşamada bende çeşitli kaynakları biraraya getirip kız arkadaşıma elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum. Yaptığımız tercihi tartışmak için konu açmadım isteyen udemy den eğitim almaya devam edebilir. Konu amacından sapmadan önerebileceğiniz alternatif kaynaklar varsa şimdiden teşekkür ederim 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    numune bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

bilgi ve egitim bakimindan udemy dover. cok kral anlatimlar var, hem de tonlarca, cesitli real-world projelerle birlikte! :)

haa mezun olani bi ise yerlestirip 10k maas veriyorlar diyorsan bilge babam dover tabii ki.

Hocam eğitimleri kıyaslaman için bilgeadamdan eğitim almış olman lazım. Aldın mı? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Eğitim olayında önemli olan eğitimi kimin verdiğidir. Kursu veren kişi eğitmendir kurum değildir. O nedenle Udemy ile Bilgeadam karşılaştırması doğru olmaz. Eğitmenden eğitmene değişir bu durum.

TheAvenqer ın dediği gibi bilgeadamın para odaklı bir yer olduğunu düşünüyorum. Ben zamanında C derneğine giderken sınıftaki öğrencilerden daha önce bilgedama gitmiş olan 1-2 öğrenci çıkardı. Gitmiş memnun kalmamış, sonra araştırmış C derneğini bulmuş. Bu şekilde dernek aracılığı ile tanıştığım ve geçmişte bilgeadama gitmiş kişilerin hiçbirisi bilgeadamdan memnun değildi.

Buna karşılık az da olsa bilgeadama gitmiş ve memnun kalmış insanlar da tanıdım. Benim çevremdeki 10 kişiden 7-8 tanesi memnun değilken, 2-3 tanesi memnun kalmıştır. 

Bence Bilgeadamdaki en büyük sıkıntı isteyen herkesin çok kolay eğitmen olabilmesi. Elinde mühendislik diploman varsa eğer, Matematik Müh, Bilgisayar Müh vb. işe girmen çok kolay. Şaka gibi. Geçmişinde eğitmenlik tecrübesi olmayan yeni mezun insanları eğitmen olarak işe alıp derslere sokuyorlar.

--------------------------------------

@numune hocam umarım siz eğitimden memnun kalırsınız. Ancak eğitimi satarken sertifikaların çok kabul gördüğü gibi şeyler söyledilerse inanmayın böyle şeylere. Yazılım dünyasında önemli olan kişinin ne bildiği, neler yapabildiği. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

Eğitim olayında önemli olan eğitimi kimin verdiğidir. Kursu veren kişi eğitmendir kurum değildir. O nedenle Udemy ile Bilgeadam karşılaştırması doğru olmaz. Eğitmenden eğitmene değişir bu durum.

TheAvenqer ın dediği gibi bilgeadamın para odaklı bir yer olduğunu düşünüyorum. Ben zamanında C derneğine giderken sınıftaki öğrencilerden daha önce bilgedama gitmiş olan 1-2 öğrenci çıkardı. Gitmiş memnun kalmamış, sonra araştırmış C derneğini bulmuş. Bu şekilde dernek aracılığı ile tanıştığım ve geçmişte bilgeadama gitmiş kişilerin hiçbirisi bilgeadamdan memnun değildi.

Buna karşılık az da olsa bilgeadama gitmiş ve memnun kalmış insanlar da tanıdım. Benim çevremdeki 10 kişiden 7-8 tanesi memnun değilken, 2-3 tanesi memnun kalmıştır. 

Bence Bilgeadamdaki en büyük sıkıntı isteyen herkesin çok kolay eğitmen olabilmesi. Elinde mühendislik diploman varsa eğer, Matematik Müh, Bilgisayar Müh vb. işe girmen çok kolay. Şaka gibi. Geçmişinde eğitmenlik tecrübesi olmayan yeni mezun insanları eğitmen olarak işe alıp derslere sokuyorlar.

--------------------------------------

@numune hocam umarım siz eğitimden memnun kalırsınız. Ancak eğitimi satarken sertifikaların çok kabul gördüğü gibi şeyler söyledilerse inanmayın böyle şeylere. Yazılım dünyasında önemli olan kişinin ne bildiği, neler yapabildiği. 

Tabii ki öncelikli olarak donanım. Bunun için bilmediğimiz yada atladığımız bir yer kalmasın, kendimizi en iyi şekilde yetiştirelim diye kursla sınırlı kalmayıp alternatif kaynak arıyorum 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Ulan önüne gelene gider yapıyorsun.

Madem o kadar herşeyi biliyorsun koca gotunu kaldır da gir internetten bak.

Udemy diye bir platform da var, mıhsıçtı olma da üç beş birşey ver set al o zaman. 

Bilge adama dünyanın parasini bayilmissin gelmişsin burada ona buna artislik yapıyorsun..

Hem bilge adami ovuyorsun şöyle böyle diye, hemde eğitim videosu arıyorsun madem bilge adam bu kadar iyi, ellerinde sihirli değnek var da, niye ekstra bilgi için yirtiniyorsun ?

Zaten onlar seni senior devololer yapacakya hani..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    numune bunu yazdı
    end bunu yazdı
    numune bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Hocam eğitimleri kıyaslaman için bilgeadamdan eğitim almış olman lazım. Aldın mı? 

Alan ve tecrubelerini aktaran birkac insan tanidim/taniyorum. Hayatlari hic degismedi :P

Kaldi ki, buna da gerek yok hocam.

Bilgeadam falan da hikaye, istersen farkli bir kurulus olsun, adi da MahmutAdam olsun.

Tek pakette alanlarinda "uzman" olan X ve Z kisilerinin verdigi 10.000 liralik egitimle, alanlarinda uzman olan A, B, C, D, E ve F kisilerinin farkli perspektiflerle ve deneyimleriyle verdikleri (her bir set 300 lira olsun, surumden kazaniyorlar cunku) toplamda 1800 liralik olan egitimleri kiyasladigimizda sen ben X ve Z'nin daha iyi oldugunu dusunurum diyorsan kolay gelsin diyebilirim ancak.

X ve Z kisileri kendini dunya capinda ispatlamis/saglam isler yapmis insanlarsa denklem yine degisir tabii.

Ee, anlatsana egitmen kim?

end tarafından 11/Mar/22 01:24 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 1696 Toplam Mesaj: 23
c# udemy eğitim