folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder C# Öğrenen 6 Milyar Maaş Mı Alır

C# Öğrenen 6 Milyar Maaş Mı Alır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Antikky geçen konuda dedi ki C# öğren 3 yıllık tecrübeden sonra 6 milyar civarı maas alırsın falan dedi.Bu kadar para ediyor mu ki sadece bu dil : |

Yani bununla sadece masaüstü yazılımı yapılıp o kadar para kazanılabilir mi acaba bilmiyorum.Yoksa biraz abartı mı var.Sadece antikky değilde baskalarıda dedi yüksek maaslar alıyor yazılım mühendisleri ve c# bilenler dedi.

C# tek basına para eder mi ?

YÖNETİM : BAŞLIKLARA SMİLEY KOYMAYIN !!!

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

kullandığın işletim sisteminin dili ne sanıyorsun sen ? :) artık sen düşün eder mi, etmez mi?

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

"kullandığın işletim sisteminin dili ne sanıyorsun sen ?" derken neyi kastettin hocam?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

bayzini bulamadım ama

C_e_Z_a 15 Dakika Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; Trident/4.0; GTB6.3; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; Media Center PC 6.0; InfoPath.2; .NET CLR 1.1.4322) Windows 7

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

çalıştığın yere ve yaptığın işlere göre değişir maaş oranı.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

Tek başına değilde yanına sqlserver , asp.net , ajax , javascript falan olunca zaten onu yapan bunuda yapar.Alıyor şuan bizim bi tanıdık var 3000 TL + aylık 600 TL yemek parası alıyor.Her büyük projeden başarılı olurlarsa ikramiye falan alıyorlar.

Bide .net'in yanında php de cebinde bulunursa,sen gerisini düşün.

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bthngks
    bthngks's avatar
    Erkek

C_e_Z_a bunu yazdı:
    -----------------------------

kullandığın işletim sisteminin dili ne sanıyorsun sen ? :) artık sen düşün eder mi, etmez mi?

leyn tam komedisin haa :D c# la ne vista yazıldı nede windows yedi c# ında vistanında xpninde win 7 ninde tek dili vardır c/c++ dır şaşmaz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Up

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

maaş tamamen etikete bağlı bir durum.mesela yazılım mühendisliği okuyup master doktora vs canı çıkana kadar okuyan adam iş görüşmesine gittiğinde zaten işe alacak görevli onun yüksek maaş isteyeceğini kafasında planlar.alt limitten üst limite kadar oynamalar yapar.

yazılım mühendisi değilde mesela programcılık okumuşsa maaşta ciddi oranda azalma olur.yani az maaş uygun görürler.

tabi bu alt-üst limit arasında oynama senin başarılarına yeteneklerine de bağlı ama "hala" diplomanın önemi büyük...

bir de Türkiye'nin özel koşulları var.yurt dışında fln 5-6 bin dolar gibi bir maaş normal sayılabilir ama Türkiye'de işler değişik.bir de burada bir tek adama onlarca iş yükleme geleneği var canını çıkarana kadar işe boğarlar adamı dolayısıyla çok yorulur.yani yıpranma oranı da yüksek burada..

elinde kaliteli diploman varsa ve biraz da yetenekliysen belki 6 ya çıkmaz ama 3 te 2 si kadar kazanabilirsin.tabi diğer bileşenlerle beraber sade c# yeterli değil :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

sağlam bilirsen işe ihtiyacın olmaz ztn kendi işini kurarsın. En azından ben olsam öyle yapardım. Sağlam bi sişarp bilsem direk çok büyük projeler alırım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

C_e_Z_a bunu yazdı:

asdjgkaslhkm

6 milyar konusuna gelince :)

Sallamasyon bnce ama adamina gorede degişir, her c# ogrenen ve 3 yillik tecrübesi olan bunun yarisini bile alacagini sanmiorm :)

The king is bleeding.
Toplam Hit: 8456 Toplam Mesaj: 28