folder Tahribat.com Forumları
linefolder C - C++
linefolder C Programlama Dili İçin Kaynak

C Programlama Dili İçin Kaynak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

deitel ders kitabı. Yorumu bu bilgiye dayanarak yapmak lazım.

Olaylara karışmayın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

ANSI c ise Kaan Arslan a Dan z ye c klavuzu temel başvuru kitabıdır. Deitel deitelden daha iyidir.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

hocam sırf youtube'da yazsan bile zilyon tane video çıkar. aralarından kafana yatan, sana hitap eden video serisinden devam et. 

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    william bunu yazdı

deitel & deitel'in c programlama dili için çıkardığı 7.basımı elimde bulunmakta.

ben ki c programlama dilini öğrenen, hevesli bir girişimciyim; gına getirdi!

tavsiye etmiyorum. kavramların içinde ve sayfaların arasında kaybolur, kitabın kalınlığının altında ezilirsin.

daha basit bir şekilde anlatan, okurken insanı yormayan alternatiflere yönlendirmek isterdim fakat henüz alternatif bir kitap almadım, araştırması da yapmadım.

kitap, kitap rafında ömrünü tamamlamayı bekliyor.

ara sıra açıp şükrediyorum...

Benim düşünceme göre

C/C++ normal yazılım geliştirme için çok soyut kalıyor. C/C++ ile uydu, uçak, tank, top için yazılım geliştirdiğinizi düşünün. O zaman tüm o kavramları anlam kazanıyor.

:)))))))))

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek
    william bunu yazdı

deitel & deitel'in c programlama dili için çıkardığı 7.basımı elimde bulunmakta.

ben ki c programlama dilini öğrenen, hevesli bir girişimciyim; gına getirdi!

tavsiye etmiyorum. kavramların içinde ve sayfaların arasında kaybolur, kitabın kalınlığının altında ezilirsin.

daha basit bir şekilde anlatan, okurken insanı yormayan alternatiflere yönlendirmek isterdim fakat henüz alternatif bir kitap almadım, araştırması da yapmadım.

kitap, kitap rafında ömrünü tamamlamayı bekliyor.

ara sıra açıp şükrediyorum...

neden ogrenmek istiyorsun?

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

@william istanbulda yaşıyorsan mecidiyeköy de C ve Sistem Programcıları Derneği var.En iyi türkçe C eğitimi alabileceğin yer orasıdır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek

Kaan Aslan A Dan Z ye C Klavuzu ..

sırıtma la.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

c++ da kastır biraz. 

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek

Yabancı kaynaklar:

http://freecomputerbooks.com/langCBooks.html

Kitaplar eski ve bu nedenle ücretsiz. Önce okuyun ve beğenirseniz indirin. İsterseniz Amazon'dan basılı olarak satın alabilirsiniz.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
Toplam Hit: 6429 Toplam Mesaj: 24
c c programlama c kaynak