folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Cafemin Saat Ücreti Hakkında Düşüncelerinizi Almak İstiyorum

Cafemin Saat Ücreti Hakkında Düşüncelerinizi Almak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

MaTRaX bunu yazdı:
    -----------------------------

cafe acma.

+1

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

neonell bunu yazdı:

750 kuruş

7,5 lira çok fazla değil mi hocam?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

wking bunu yazdı:

neonell bunu yazdı:

750 kuruş

7,5 lira çok fazla değil mi hocam?

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

dostum ben kendi fikrimi söyliyeyim. kafeye gitmem pek ama gidersem de pc nin kalitesi +++++++++++++++ temizlik... herşeyden önce dekorasyon ve temiz olsun 2 TL olsun fark etmez yani...  ben bi kafeye gittiğimde ilk yaptığım şey klavyeyi ters çevirip masaya vurmak. külmü ararsın çiğdem kabuğu mu bisküvi kırıntısımı. masalarda çay lekeleri mi....  Herşeyden Önce Lütfen Hizmet Kaliteli Olsun...  1 TL Seni Kurtarıyormu diye hesapla önce. kurtarıyosa 1 TL süper olur herkes için.  ayrıca  Oyun Turnuvaları Düzenlemeni tavsiye ederim...

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

hoca o kadar para donanıma yatırma.. mekan çok önemli bilgisayarların masaüstü görüntüsü vs. çok çok önemli.. kuracağın makina p4 2.8 bile olsa görsellik müşteriyi çok etkiliyor.. desktopx tarzı programlarla sağlam desktoplar hazırlayabilirsin.. ama ben yerinde olsam donanıma çok fazla para yatırmam :) sonuçta müşterilerin oyunu son detayda açıyor mu açmıyor mu pek bakmaz.. 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

benim saat ücreti 1 lira emin ol oyun için gelenler cs oynuyorlar onun haricinde gerisi facebook msn bu konfigrasyona ugraşma derim ayrıca konfigrasyona baglı fiyat olmaz ucuz net nerde millet oraya akıyor

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cado_
    Cado_'s avatar
    Erkek

çok uzun bir yazı yazmıştım ama istemeden kapadım :P o yüzden kısa ve öz yazıcam.eğer paranızı yükseltcekseniz donanımlarınıza değilde günlük gelirinizi ve kiranızı göz önünde bulundurun.bilgisayarlarım süper fiyat yükselteyim ula dersen elinizde patlar benden söylemesi.

bir tavsiyemde üyelik sistemi yapın müşterileri kendinize bağımlı hale getirirsiniz :).hatta şöyle olabilir.saati 1,5 lira olur ancak üye olana 1 lira olur.çoğu kafe böyle yapıyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

konusu açılmışken sorayım.istanbul avrupa yakasında hem monitörü hem işlemci-ekran kartı-ram'i iyi olan. deyim yerindeyse en yeni oyunları bile high'da oynayacak konfigürasyona sahip internet cafe biliyor musunuz? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

ula herife bak fiyat artırcam diyo bize gelenler aç a.q bir saat oturuyo kalkıyo bide abi 250 yok sonra versem olurmu bilmemne veresiye yapsan haftaya versem biz böle adamlarlan uğraşıyoz

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

1. si cafeyi Açtım 4 ay oldu :D

2. si fiyatı belirlerdim 1,35 yapcam :D

3. istanbuldayım zeytinburnu yer çırpıcı

4. cevremdeki cafeler 1,25 

5. Müşterinin Önüne Ne Koyarsan Onu Yer Diye Düşünüyorum

6. Benim Diyer Konuyada Bakın İş İçinde İş Kurcaz Hadi Biraz Gayret :)

7. Hepinize Teşşekkür Ederim

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
Toplam Hit: 6080 Toplam Mesaj: 46