folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Çağlayan Meydanı Ve Cumhuriyete Sahip Çıkan Kalabalık !

Çağlayan Meydanı Ve Cumhuriyete Sahip Çıkan Kalabalık !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

buruksu bunu yazdı:
    -----------------------------
    dikkatinizi cekerim oraya kitle dinamigi ile gelen insanların cogu neler oldugunun farkında bile degil eger ordu darbe söylemi yapar gibi muhtıra vermeseydi bu kadar kalabalıgın toplanabilecegine ihtimal bile vermiyorum. ordunun bu söylemi aslında 2007de degil 1987 de oldugumuzu gösteriri (BAKINIZ 1980 ÖNCESİ VE GELİŞEN OLAYLAR çok benzerlikler var)  ihtilalle  darbeyle olacak iş degil bunlar bu karanlık zihniyet bizim kendi devlet büyüklerimizi astırdı bize.  DEMOGRASİ  İLE YÖNETİLEN BİR ÜLKEDEYİZ.... hoşumuza gitmeyen seylere oy vermezsek başımızdan silinip giderler. ama bu durum bambaşka...  sadece gerilim yaw yürek sızlatıcı.  VE BU KAÇINCI AKILLANAMADIKMI
    -----------------------------
    ha ha ha aklını biraz çalıştırırsan ordudan önce ankarada aklına gelirdi.Ordu muhtıra vermeden yapıldı o yine çençen zihniyet çıkıp oraya gidenler 400 bin kişi idi diye bir takım ispatlamalar (kendine göre) yapmaya çalıştı.Bu zihniyetteki isnanların tek yaptığı şey konuşmak...

Bizden öncekilerde böyleydi ne olmuş vs..Ben tek birşeye bakalım milletin yaşamına.Bu admlar parayı millete vermyior.Millet tarikate gidiyor para için.Bu orospuluktan kötü birşey orospu bedenini satar ama tarikate para amaçlı gidenler resmen ruhunu satıyor.Tarikatten parasını alıyor diyor benim fikrim oyu istediğim gib basarım.Sandığa kadar adamları öyle bir düzene sokuyorlarki içkici adam 3 ayda namaz kılıyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teomanyak
    teomanyak's avatar
    Erkek
    buruksu bana tayyip ve koyunlarini hatirlatiyor... demokrasi'nin d'sinden anlamayan YAZMASINI bile bilmeyen fakat nutuk'lar atan bos insanlar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sahin
    Sahin's avatar
    Erkek

bu tayyip denen adam resmen ankarada toplanan 1 milyon kişiye boş insan demiş cahil bir insandır.örümcek beyinli bi insan yani ..

milyon olmasınada gerek yok sen bu ülkenin başkanıysan bırak 1 milyontane  türk vatandaşına,1 tane türk vatandaşına boş insan deme hakkın yok.Ona boş insan demen senin boş oldugunu gösterir..Gereksiz kişilik.Gelelim askerimizin olayına.(ALLAHTAN ASKER VAR YOKSA BOKU YEMİŞİZ) Askerin yaptığı şey son derece doğru Türkiye 1923 de bazı şeyleri kabul etti ve bi ülke oldu bölünmez bütünlükleri vardır.Ama bu it'ler bazı büyük ülkelerin kuklaları oldukları için ve o büyük ülkeler türkiyenin şeriata girmesini istediği için bunlarında işine geldi:Ama hesaba katamadıkları bişi oldu.Onuda şuan çağlayan dan izliyolardır..Burası ırak deil burası TÜRKİYE biz ırak halkı değil TÜRK halkıyız.1000 SENEDİR BAĞIMSIZ YAŞAYAN DEDELERİMİZİN TORUNLARIYIZ BİZ KİMSENİN BUYRUĞU ALTINA GİRMEYİZ HÜKÜMETTEKİ KÖPEKLER GİBİ.

MUHTAÇ OLDUĞUNUZ KUDRET DAMARLARINIZDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR

SAYGILAR

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chat_e
    chat_e's avatar
    Erkek
    gecen secimlerde bos oy kullandım ama bu secimlerde oyum akp ye sırf irtica tehdidi yalanına sığınıp cıgırtkanlık yapanları gördügüm icin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

ATATÜRKÇÜLÜK kimligi arkasına saklanarak/kullanarak ve İnsanların MİLLİ DEĞERLERİ kendi menfaatleri doğrultusunda halkı

@Mutfret:

istediğini söyle.galeryana getirmekse evet öyle.biz telaferde türkmenler katledilirken "amerika teröristlerin peşinde türkmenlere bişey olmuyor" diyen bir cumhurbaşkanı istemioruz.al sana milli değer ; )

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi

orada olmak tarif edilmez birsey herkes neden orada oldugunun farkında yarınların gercekten aydınlık olması için Mustafa Kemal ATATURK ün ilke ve inkılaplarına sonsuz bir saygıyla gelmiş ve cumhuriyeti yok etmeye calışanlara bu ilke ve inkılaplara saygısızlık yapanalra karsı tek vucut olmus 7 den 70 e herkes 'laik' Türkiye Cumhuriyet i için orada bulundugunun bilincindeydi

ayrıca böylesi muazzam bir kalabalık olmasına ragmen hiçbir taskınlık yapmayan otokontrolu olan herkesi canı gonulden kutluyorum tehlikenin farkındayız.. gucumuzunde!!!

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

işte mitingin uydu görüntüleri:

bu fotoğraf şehrin normal hali

buda miting sırasında çekilmiş görüntüler

kaynak:hurriyet.com.tr... 

l enfer c est les autres Sartre ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

edit: secuderia benden hızlı davranmış :D:D:D euehuehuhe

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Bumudur ? Budur hojam :)

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Onlar indi bindi yapan kıtalardır hocam..

Hatta dolmuşla yoldan geçen insanlardır..

Hem taş catlasa 1000 kişi var..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 26995 Toplam Mesaj: 110