Calinan Note 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

Slm muridler.dun note 2 calindi.telefon kapaliydi.sarji tamdi.sarjtan cikardim ama telefonu acmadim.nasil bulabiliim.samsung sitesinde kayitliydi telefon.ordan takip esiyom telefon cevrimdisi.

Сухое говно к жопе не липнет
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

birde googleplayden bak neredeymiş, orasıda çevrimdışıysa ibneler açana kadar bulamazsın teli

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İşi bilen birisiyse telefonu açmadan önce basar hard reseti.Daha önce birisinin de htc telefonu çalınmıştı, savcılığa verdi ama bulamadılar.Savcılığa şikayettte bulundun mıu ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

inş benim gibi 2 sene sonra urfada bulmazsın hocam telefonu :)

www.yesilgrow.com - Growshop
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

İşi bilen birisiyse telefonu açmadan önce basar hard reseti.Daha önce birisinin de htc telefonu çalınmıştı, savcılığa verdi ama bulamadılar.Savcılığa şikayettte bulundun mıu ?

tatil oldugu için bulunamadım.pazartesi bulunacam şikayette.hard reseti bassa bile ımeı numarası degişmiyo.samsungun sitesinden takip ediyom.reset atarsa takip etmemi engellermi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    l_i_o_n bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

tatil oldugu için bulunamadım.pazartesi bulunacam şikayette.hard reseti bassa bile ımeı numarası degişmiyo.samsungun sitesinden takip ediyom.reset atarsa takip etmemi engellermi

Bilgim yok o konuda.Zaten Samsunglara imei attırmak mahalledeki telefoncuda 20 liraya bakar.Sahibinden.com'daki ilanları bi incele derim belki hırsız ilan açar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek
    l_i_o_n bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

degişiyor

çok nadir ara modeller harici samsung her türlü yazılır

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı

birde googleplayden bak neredeymiş, orasıda çevrimdışıysa ibneler açana kadar bulamazsın teli

+1

Ben butun telefonlarıma bu YONETICI olayını yapıyorum :D

Kilitlersın , Zilini Çaldırırsın , En onemlısı Harıtada yerını gorursun :)

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Bir de hacım SAMSUNG un ortalama tum modellerıne IMEI atılıyor ...

En azından %90 ki NOTE II de bu knuma gırer gııb gelıyor ve işin zor ...

İnşallah bulursun :(

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    Jilet_Boris bunu yazdı

+1

Ben butun telefonlarıma bu YONETICI olayını yapıyorum :D

Kilitlersın , Zilini Çaldırırsın , En onemlısı Harıtada yerını gorursun :)

o googleplay store işi nasıl oluyo onu bilmiyorum.ancak cihaz hala kapalı.samsungtan takip ediyom.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

pazartesi günü savcılığa dilekçe verecem.bi kaç kişinin telefonunu bulmuşlar.benim hattım takılıydı.tabi ben hemen kapattırım yenisini açtırdım.ancak ben açtırıncaya kadar bi çok kez çevremdeki insanlar telefonla aradılar.ve aradıgınız kişiye ulaşılamıyo dedi.bunu operatörün demesi için sinyalin telefona gidip kapalı oldugunu bulup bana aradıgınız kişiye ulaşılmıyo demesi gerekir.belki diyorum o sinyalden yeri tespit edilirmi

Toplam Hit: 1466 Toplam Mesaj: 13