Çalışma Koltuğu Alınacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    Mylitta bunu yazdı

Buna benzer, kolcaklari da olan bir ikea sandalyesini sahibinden.com dan 50 liraya aldim. Letgo falan bi bak hacı, mobilyaları kimse almiyo ucuza koyuyo millet

ben Sahibinden'den 150 TL'ye aldım. Burcu diye bi hatundan Beşiktaş'tan aldım. Aynı kişiden mi aldık la?

Kolçakları da var benimkinin. Takıp sökülebiliyor. Onları da verdi yanında.

@berkaycit arkada kilidi var yatırmak istediğin zaman yatırıyorsun yatırmak istemediğin zaman kolu ileri ittiriyorsun dimdik duruyor yatmıyor.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Konu sahibinin müsaadesiyle, bende bel fıtığı var. İşyerindeki koltuğum olağanüstü kötü, belin alt kısmı açıkta kalıyor tamamen. Bel desteği koyunca o da alttan düşüyor :)

Bana önerebileceğiniz bir şeyler var mı? Çok pahalı bir şey almak istemiyorum, belki fıtık sorunu olanların tavsiyesi de olur...

Teşekkürler.

Twitter: @CanKirca
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

ikea markus diyecektim ki, ailemizin fotoğrafçısı @darkskull demiş.

evet ikea markus âlâdır, tabi geçtiğimiz senelerde 350TL'ye alınabiliyorken, şimdi 900 küsür TL'lere alınabiliyor olması biraz hüzne derkedebilir.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    AnaMuhalefet bunu yazdı

Adorenin modellerine göz gezdirmeni öneririm. Benim hoşuma giden modelleri var ve kaliteli üretim yapıyorlar.

Kademeli ve kademe sabitleyici (koltuk yatırma kısmının) olması daha hoşuma gidiyor şahsen.

Seçim senin...

Adore'nin neresi kaliteli? dolapları olsun sandalyesi olsun birbirinden kötü ürünler. Ucuz malzeme akıyor adore. Uzak durulmalı. Ucuz olsun diyorsanız alın tabi adamların amacı kalite değil ucuzluk.

Bütçeye +130₺ ekleyip seduna thunder pro alın derim hocam. Çok harika koltuklar gerçekten. Ekşisözlükte falan gezinin herkes övüyor. Filesi yırtılabilir gibime geliyor dikkat etmek lazım. Bende geçen yıl filesi bana dayanmaz diye sedunadan vazgeçip şunu aldım. Deri koltuk rahatsız etmiyorsa sizi, bunu da alabilirsiniz. Ben ikisi arasında kalmıştım.

ekleme: ekşi değil donanımhaberde övmüşler pardon.

GuArDiAn55 tarafından 29/May/19 22:56 tarihinde düzenlenmiştir

HACKEROKAN!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    AnaMuhalefet bunu yazdı

.,..

Adore'nin neresi kaliteli? dolapları olsun sandalyesi olsun birbirinden kötü ürünler. Ucuz malzeme akıyor adore. Uzak durulmalı. Ucuz olsun diyorsanız alın tabi adamların amacı kalite değil ucuzluk.

...

Hocam 2011 senesinde fileli bir calisma koltugu aldim, oturma yerinde deri soyulmasi haric sorun yok. Masam ve kitapligim da ayni seneden ve hala sapasaglam. 2013 senesinden bir baska koltugum var, deri soyulmasi bunda da var. Sungeri artik rahatsiz etmeye basladi. Sungeri yeniletmeyi dusunuyorum. Ama baska sorun yok hocam. Bir de ben yogun kullandim(gunde 8 saatten fazla). O zamanlar unideydim. Simdi isten gelince yine minimum 3 saat basindayim dedigim gibi sorunum yok. Ve zamaninda odedigim fiyatlar 150 ve 290 koltuklar icin, 110 ve 70 civari masa ve kitaplik icin.

Turksit desen anlarim hocam. Arkadas 2-3 ay once aldi, ayaklik kirildi.

Elbette butceyi artirinca daha iyi secenekler vardir ama gomulecek bir firma oldugunu dusunmuyorum hocam. Saticisi degilim, kullanicisi olarak tecrubemi yazmak istedim.

Yoksa para sorun olmasa ilk alacagim koltuk: https://www.hermanmiller.com/en_eur/products/seating/office-chairs/mirra-2-chairs/product-details/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    67Impala
    67Impala's avatar
    Erkek

Hocam bence ortalama rahat bir koltuk + sırtlık ve boyunluk alın.

67Impala tarafından 29/May/19 23:47 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

O oyuncu koltuğunu denen şey de nasıl oturur bir insan .  Hiç mi qötünüz  sırtınız terlemiyor 

Kesinlikle  oturma bölgeleri hava alan + kol dayama olan   bir model almamızı  lazım

Sonra duruma göre . Bele ufak yastık.  Boyna destek bunları  lastikle koltuğa tutturmak lazım . 

Mümkünse 2. El ofis eşyası satan bir mekandan yafa 2. Elci den alıp . Bol sabunlu bezle silmek lazım .   Fiyatlar boş pahalı .

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ofis-kirtasiye-buro-mobilyalari-ikea-markus-ofis-sandalyesi-659109566/detay/

Bunu satıyorum, belki ilgini çeker (:

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

hepsini tek tek inceliyorum teşekkürler

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
Toplam Hit: 2344 Toplam Mesaj: 20
çalışma koltuğu