folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çalışma Masalarınız

Çalışma Masalarınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hocalar şimdi bir çalışma masasına ihtiyacım var. Her ne kadar kendim yapmayı çok istesem de, şu aralar vaktim yok ve masanın aciliyeti var. Bilinen siteleri (ikea, evidea) falan hatim ettim ama hep birbirinin aynısı dandik şekilli masalar var. Tercihen U veya L değil normal, düz masa istiyorum ama adam gibi işimi görecek bir şey bulamadım. Böyle olunca sorunun bende olduğu ihtimalini göz önünde bulundurdum ve aşağıdaki fikre vakıf oldum.

Hele bir çalışma masalarınızın resmini yollayın da bana fikir versinler.

krypt tarafından 13/Eyl/15 00:10 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Hocalar şimdi bir çalışma masasına ihtiyacım var. Her ne kadar kendim yapmayı çok istesem de, şu aralar vaktim yok ve masanın aciliyeti var. Bilinen siteleri (ikea, evidea) falan hatim ettim ama hep birbirinin aynısı dandik şekilli masalar var. Tercihen U veya L değil normal, düz masa istiyorum ama adam gibi işimi görecek bir şey bulamadım. Böyle olunca sorunun bende olduğu ihtimalini göz önünde bulundurdum ve aşağıdaki fikre vakıf oldum.

cam masa al alttan siyaha boya.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Benimkide böyle işte :)

EricNorthman tarafından 13/Eyl/15 00:16 tarihinde düzenlenmiştir

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Valla bende mobilya yok :/

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

cam masa al alttan siyaha boya.

Abi sunta, mdf, cam, plütonyum farketmez. Malzemesi önemli değil benim için, işlevi önemli.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek

https://www.tekzen.com.tr/alpino_lego_ofis_masasi_773175150_cm_/198412 böyle bişeymi hocam

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    holederma bunu yazdı

pardon hocam L istemiyomuşun başka bi tane atıcam

https://www.tekzen.com.tr/dunya_calisma_masasi_158356120cm_/194040 bunun gibimi

holederma tarafından 13/Eyl/15 00:26 tarihinde düzenlenmiştir

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

film gibi kare aq :) Yurtdışındamısın?

arbeit macht frei
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

resmen bir bohem :D yalnız garip bir bütünlüğü var hocam yadırgayamadım yani :D

O mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler.. .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Hocam aynı konuyu ben açacaktım. 

Araştırmalarım sonucu ikeadan bır masa bırde kıtaplık alıp kombın etmeye karar verdım lınklerı atıyorum

http://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masalari/19046550/kallaxgerton-calisma-masasi-ve-kitaplik.aspx

Bunun gibi yapıcam ama farklı urunlerle masa ayrı kıtaplık ayrı şekilde

Şu masayıda çok beğenmiştim

http://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masalari/60214183/malm-calisma-masasi.aspx

www.kriptopedi.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Yok hocam rafsız istiyorum, en az 150 cm genişliğinde ve düz olmalı, rahatsızlık vermeyecek şekilde bir iki çekmecesi olabilir ama olmasa da olur. EricNorthman'ın ki gibi monitör standı olması önemli (ki Türkiye'de daha görmedim satılanını) yoksa eğer benim bir monitör standı ekleyebileceğim kadar alanı olmalı ancak EricNorthman'ınki gibi standdan arta kalan alan dar olmamalı. Ayak kısmı komple kapalı olmamalı zırt pırt kasanın içinde işim oluyor adam gibi uğraşmadan çift tarafından da müdahele edebileyim kasayı. Kablo deliği de olsa mökemmel olur.

@easx hocam araştırmalarım sonucu beni tek etkileyen masa şuydu http://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masalari/60244745/micke-calisma-masasi.aspx

Ancak bu fiyat + kargo + 50-60 küsür lira daha benim yapacağım masrafla çok lüzumsuz pahalıya gelecek.

krypt tarafından 13/Eyl/15 00:32 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
Toplam Hit: 16771 Toplam Mesaj: 100
çalışma masası bilgisayar masası masa