folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çalışma Sandalyesi Öneri

Çalışma Sandalyesi Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Meraba arkadaşlar. Hepsiburadadan aşşağıdaki sandalyeyi sipariş etmiştim. 10 günü geçti ve halen tedarikçi firmadan bekleniyor dediği için email gönderdim. Cevap olarak tedarik edemeyeceklerini belirtip 10 lira hediye çeki gönderdiler.

Uzun saatler bilgisayar başında oturan ve saaterce çizim yapan birisi olarak. 200TL yi geçmeyecek rahat bi sandalye arıyorum. Hepsiburadadan olursa hediye çekinide kullanırım iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum.

Almak isteyip alamadığım sandalye;

http://www.aynigunkargo.com/ProductImages/146912/big/adore-inter-file-sirtli-calisma-koltugu-vlt-038-fc-1.jpg

Ben Rusya da bir hayat kadını Hollanda da bir eşcinsel İngiltere de bir küfürbaz Afrika da bir köle Almanya da bir alkoliğim. Ben sizin istemediğiniz herkesim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

aynen bende bu gün aklımdan geçirdim bakındım 1-2 siteye bende takipteyim

edit: bende şunu beğendim

http://www.hizlial.com/turksit-ersit-yatar-mekanizmali-makam-koltugu-suni-deri-koyu-kahve/10345984?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=retargeting

costantin tarafından 19/Ağu/14 18:58 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı

aynen bende bu gün aklımdan geçirdim bakındım 1-2 siteye bende takipteyim

edit: bende şunu beğendim

http://www.hizlial.com/turksit-ersit-yatar-mekanizmali-makam-koltugu-suni-deri-koyu-kahve/10345984?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=retargeting

Hocam makam koltuğunda pek rahat edemezsin. O deri koltukta yazın nasıl oturmayı düşünüyosn =)

Ben Rusya da bir hayat kadını Hollanda da bir eşcinsel İngiltere de bir küfürbaz Afrika da bir köle Almanya da bir alkoliğim. Ben sizin istemediğiniz herkesim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek

Bu sandalya guzel 

Bel destekli olanları var özellıkle onlardan bak

http://www.hepsiburada.com/liste/turksit-818-baslikli-file-calisma-koltuk-siyah/productDetails.aspx?productId=ofistuksit818siy&categoryId=15410

bu mesela guzel bunun biraz daha sık ve bel destekli olanı var bulabılırsen al derim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Şunu alayım diyorum

http://www.hepsiburada.com/liste/adore-vlt034-comfort-ultra-file-sirtli-calisma-koltugu/productDetails.aspx?productId=ofisadvlt034&categoryId=15410&SKU=OFISADVLT034-M

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Koltuk sırtlığının kısa olduğu söylenmiş. 160 üzerindekiler için sağlıklı olmayabilir.

Herşey kolaydır ∆
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

Hocam makam koltuğunda pek rahat edemezsin. O deri koltukta yazın nasıl oturmayı düşünüyosn =)

Şu oturma simitlerinden alacaksın bir tane de, bende o arkadaşın attığı gibi bir tane alıp bir de şu ortopedik simidimsi şeyden aldım bir tarafım rahat etti. Malum yaz kış bilgisayar başındayız, olası problemleri az da olsa engeller diye düşünüyorum. (:

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Hocam ofiste isteyip de alamadığın sandalyeyi kullanıyorum gerçekten çok rahat. Onu başka bir yerden bulup al benim tavsiyem.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek

inanmaycaksın ama bunun lınkınıde verıcektım senın gosterdıgım resımdekı daha guzel dıye koymadım

Dikkat edicegın nokta bel olayı gerısı hıkaye

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

Aslında fiyat konusu olmasa çalışma sandalyesi dediğin "Herman Miller" adamlar cidden bu işte profesyoneller.

Hatasız Kod Olmaz... :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Bilgisayar başında fazla duruyorsanız ve kıçınız kıymetliyse İkea'dan Poang tavsiye ederim. İskelet+minderi ortalama 200 lira.

poang

Balyoz99 tarafından 19/Ağu/14 21:25 tarihinde düzenlenmiştir

arbeit macht frei
Toplam Hit: 1882 Toplam Mesaj: 16