folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty 5 Yardım ?

Call Of Duty 5 Yardım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

herkesten özür diliyorum ama cod 5 i yükledim single player a basıyorum evet hayır diye soruyor evet de hayırda desem simsiyah ekranda bekliyorum

Saygılarımla!

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    bende yükledim start gelmiyor uğraşmadım sildim :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

aynısı bana bölüm gecişlerinde oluyodu alevli bölüme geldiğim gün hiç acılmadı ekran kartını güncelledim oldu ..  zaten güncelleme özelliklerinde 3d oyunlarda iyileştirme felan yazıyodu yaradı yani ..

nvidia kullanıosan sitesine  int. exp.  ile gir  download kısmında otomatik eksik driverları bulup sana yüklemen gerekenleri söylüyo . . . kolay gelsin

(:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    kerim bunu yazdı:
    -----------------------------

aynısı bana bölüm gecişlerinde oluyodu alevli bölüme geldiğim gün hiç acılmadı ekran kartını güncelledim oldu ..  zaten güncelleme özelliklerinde 3d oyunlarda iyileştirme felan yazıyodu yaradı yani ..

nvidia kullanıosan sitesine  int. exp.  ile gir  download kısmında otomatik eksik driverları bulup sana yüklemen gerekenleri söylüyo . . . kolay gelsin

-----------------------------
    nvidia kullanıyorum anlatırmısnn bi

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    nvidia.com 'a gir download drivers de, ordan modelini seç, indir yükle, bilgisayarı yeniden başlat.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    şimdi yaptım girdimde new gameye basıyorum donuyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

interneti kes öyle gir oyna hocam

yüzde yüz çözümdür

denenmiştir :)

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

nvidia.com 'a gir

menüde download kısmında  download drivers tıkla
    Option 2: Automatically find drivers for my NVIDIA products. 

bu yazının altında graphic card  ve motherboard card dio

graphic 'e tıkla  2gün önce cıkmıs bi tane var benimkine göre mesela june18 2009  download de iniyo..

(:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Oyuna ilk kez girerken interneti kes. Sonrakilerde açabilirsin. Yine olmazsa gamecopyworld.com 'dan crack indir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

görüntü ayarlarını felan 640x480 yap hacı en düsük    cod5 cok ezik yapılmıs diğer serilere göre.

www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest    'de   tarattık her türlü kaldırır şeklinde sonuclar ama bi kasıyo delirirsin..  şarjör deişirken, kaçarken  felan yere bakarak kacıyodum..

cod6  modern warfare 2     beklemekteyim demo videolarda duygulanmamak elde değil :D

(:
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek
    Haydi mikket gelin Hamachi den Combni bölümünü oynayalım.Yüklüyorum hemen oyunu.
Toplam Hit: 1874 Toplam Mesaj: 16