Call Of Duty Modern Warfare 3 İlk Teaserlar Çıktı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

MW3

Dün ilk bilgileri Kotaku tarafından yayınlanan Call of Duty: Modern Warfare 3'e ait teaser videolar yayınlanmaya başladı. Şu an için 4 teaser videosu ortaya çıktı.

Bu videolarda oyunun geçeceği Amerika, Fransa, İngiltere ve   Almanya gibi ülkelerle bağlantısı olduğunu görüyoruz. Tabi görüntülerde oyun içi sahneler gibi şeyler bulunmuyor. Bazı yıkım sahneleri olmasına rağmen net görüntülere de sahipdeğiliz. Sadece ses kayıtları bu ülkelerde durumun acil olduğunu gösteriyor.

Bu arada Game Informer'ın haberine göre Twitter hesabı aracılığı ile bir açıklama yapan Infinity Ward şef stratejisti Robert Bowling, Kotaku'nun yayınladığı bilgilerin bazılarının gerçek, bazılarının ise gerçek olmadığını söyledi. Yetkili oyunun resmi duyurusuna kadar sabretmemizi söylüyor.

inşallah mw2' kadar zevkli birşey çıkar ortaya.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Ben daha biri oynamazken üç'ü çıkmış vay bea...

the man who gets tired after eating a ban
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leprosy
    Leprosy's avatar
    Erkek

bilgisayarı yenilemenin zamanı geldi... black ops u zar zor kaldırmıştı...

The child is grown, The dream is gone...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

sanmıyorum 2 kadar güzel olacağını 

1) cod u yaratan adamları activision kovdu

2) adamlar yeni şirket açip EA games saflarına geçti

3) oyunda black ops daki trayterch midir nedir onun grafik motoru kullanılacagı söyleniyor (eski infinity geliştirseydi herşeyin parçalanabileceği bir motor yapacaktı mw 2 motoru üstüne)

4) ghost 2. oyunda öldü.

bu arada ben alternatif son ile artık rus ve müttefikleri askeri olmak istiyorum , örneğin 2. oyunda rusların yaptı saldırı çok güzelken boktan abd yı korumak zorunda kaldık , çift rol olsa 2 sini de bitirsek ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

adamlar mw2 ile öyle bir zirveye oturdularki artık kendilerine bile güvenmiyoruz daha iyisini çıkarabilceklerine dair :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Treyarch'ın grafik motorunu kullanırlarsa oyunun optimizasyonu bok gibi olur beş para etme bkz. black ops. Umarım infinity wards'ın motorunu kullanırlar.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Benim hayatımda oynadığım en iyi FPS oyunudur CoD serisi... Black Ops, her ne kadar MW1 ve 2 kadar zevk vermese de, onun da ayrı bir havası vardı. Bence senaryosu ve grafikleri iyiydi yani. Ama yine dediğiniz gibi, Trechyard'ın kullandığı grafik motoru hakikaten bilgisayarları zorlar derecede, şimşek efektlerinde bile yüksek çözünürlükte oynuyorsanız donmalar olabiliyor, o derece... O bakımdan ortak görüşü destekliyor ve Infinity Ward'ın geri dönmesi fikrine katılıyorum. MW3'ün videosunu görmek bile heyecanlandırdı, oyunu ne zaman oynayabiliriz acaba...

@PanxeR hocam, hakikaten Ghost'un ölmesine ben de üzüldüm :) Ama bence Gaz'ın ölmesi daha büyük bir kayıptı :)

Bütün MW versiyonları ve Black Ops versiyonunu en zorda bitirmiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki, CoD oyun serilerinde mutlaka bir bölüm, insanı canından bezdirecek kadar zor oluyor :) Mutlaka bir bölümde tekrar tekrar oynamak gerekiyor. Ancak CoD 4 ve CoD 6 oyunlarını bir kaç defa en zorda bitirdim, yine zamanım olsa üşenmez yine oturup oynarım. Adamlar yapıyor :))

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

RaNGeR bunu yazdı:
    -----------------------------

Benim hayatımda oynadığım en iyi FPS oyunudur CoD serisi... Black Ops, her ne kadar MW1 ve 2 kadar zevk vermese de, onun da ayrı bir havası vardı. Bence senaryosu ve grafikleri iyiydi yani. Ama yine dediğiniz gibi, Trechyard'ın kullandığı grafik motoru hakikaten bilgisayarları zorlar derecede, şimşek efektlerinde bile yüksek çözünürlükte oynuyorsanız donmalar olabiliyor, o derece... O bakımdan ortak görüşü destekliyor ve Infinity Ward'ın geri dönmesi fikrine katılıyorum. MW3'ün videosunu görmek bile heyecanlandırdı, oyunu ne zaman oynayabiliriz acaba...

@PanxeR hocam, hakikaten Ghost'un ölmesine ben de üzüldüm :) Ama bence Gaz'ın ölmesi daha büyük bir kayıptı :)

Bütün MW versiyonları ve Black Ops versiyonunu en zorda bitirmiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki, CoD oyun serilerinde mutlaka bir bölüm, insanı canından bezdirecek kadar zor oluyor :) Mutlaka bir bölümde tekrar tekrar oynamak gerekiyor. Ancak CoD 4 ve CoD 6 oyunlarını bir kaç defa en zorda bitirdim, yine zamanım olsa üşenmez yine oturup oynarım. Adamlar yapıyor :))

-----------------------------

cod6 y 6.kez bitirdikten sonra kaç kere bitirdiğimi saymayı bıraktım :)

6ay full online oynadım çok büyük keyif alsam da bir oyunda bir yerde bitmesi gerekiyor yenisini oynamamız için,

son çıkan Medal of Honor da iyiydi fakat bitirecek kadar oynayamadım bir ara hevesim gelirse tekrar oynıycam

Ghost öldüğünde gerçekten ağlamaklı oldum resmen bende öldüm nasıl unutulur böyle adam , sırf bu karakter için oyun yazılması gerek :'

114c0068853_4b0637f6d09d8.jpg%20%281024×681%29

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

m.w 2 kadar hiç bir oyundan zevk almadım bu yaz pc aldığımda m.w 2 nin bokunu cıkartana kadar ama bildiğin yani cıkarana kadar oynuycam bütün seriyi :D online ve  normal oyun yapcam ghostun ölmesi üzücü oldu acısı hayla içimde :( ağlıyorum :(

Break Dance Bboy MaxeL
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

brezilyadaki çatışma sahneleri , o duwarları delik deşik etme duygusunu tekrar yaşamak istiyorum :-)

rio'ya tekrar uğrasınlar benim hatrıma amk :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jigsaw
    Jigsaw's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=NH0fKELTUdE&feature=player_embedded

Başkalarına hakim olan kuvvetlidir, kendine hakim olan kudretlidir
Toplam Hit: 4857 Toplam Mesaj: 15