folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Çam Ağacı Ve Noel"İn Gerçeği

Çam Ağacı Ve Noel"İn Gerçeği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllBlack
    AllBlack's avatar
    Erkek

Bence paylaştığı bilgi çok önemli "Bu bilgi çok iyi geldi , yılbaşında etraftaki çam ağaçlarına ayar olma olayını burada bu yazıyla kapatıyorum. Yeni yılın hepimize sağlık , mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum. Amin." şunu detirten bi ilaç olsa gerek. Küçükken ailem yılbaşı kutlamarına karşı çıkardı ve gerek ağaç gerekse eğlenme vs.. bunların bize uygun olmadığını söylerdi. Paylaşmış olduğu bu bilgide ailem ve ailem gibi düşünenlere kapak oldu işte güzel beğendim :)

Elimde bir çok download sitesinin(hotfile,rapidhare..)premiumu,birçok torrent sitesinin hesabı ve davetiyesi(torrentleech,türk torrent sitelerinin hepsi,zamunda...) cüzi rakamla mevcuttur(mks.10euro en az 1euro). Aynı zamanda virüs,trojan ve benzeri dosyalarınız 1euro karşılığında görünmez yapılır.İlgilier pm atarak detaylı bilgi alabilirler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek

SilenC3 bunu yazdı:
    -----------------------------

hayır ben yazıya bişey demiyorum doğrudur yanlıştır ama arkadaş bi baqsana dünyada ne çıkıo aaa türklerdir kızılderililermi aa türk ya onlar piramitmi ooo türkler yapar ya , hayır dediğim gibi çokkk önemli bi milletiz ama nie her olayda kendimizi çıkarıyoruz bunu anlamıyorum çokmu önemsiz hissedioruz kendimizi yada başka bi nedenimi war onu merak ediorum

pro hocam yanlış anlama burdaki çemkirmem ne sana ne paylaştığın yazıya umarım ters bişey anlamadın :)

-konudışı-

Hocam,

Türkçe yazmakta güçlük çektiğini görüyorum. 'k' yerine 'q' gibi veya 'çıkıyor' yerine 'çıkıo' gibi. Burayı okuyan insanlara da bir tür saygısızlık gibi olsa da böyle yazmak bir süre sonra alışkanlık yaratacağından ilerde yine senin  tamamen bozuk bir Tükçe'n olur. Düzeltmen dileğiyle ve "hocam yanlış anlama burdaki çemkirmem ne sana ne paylaştığın yazıya umarım ters bişey anlamadın :)" :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek

KaptanMagaraAdami bunu yazdı:

SilenC3 bunu yazdı:

hayır ben yazıya bişey demiyorum doğrudur yanlıştır ama arkadaş bi baqsana dünyada ne çıkıo aaa türklerdir kızılderililermi aa türk ya onlar piramitmi ooo türkler yapar ya , hayır dediğim gibi çokkk önemli bi milletiz ama nie her olayda kendimizi çıkarıyoruz bunu anlamıyorum çokmu önemsiz hissedioruz kendimizi yada başka bi nedenimi war onu merak ediorum

pro hocam yanlış anlama burdaki çemkirmem ne sana ne paylaştığın yazıya umarım ters bişey anlamadın :)

-konudışı-

Hocam,

Türkçe yazmakta güçlük çektiğini görüyorum. 'k' yerine 'q' gibi veya 'çıkıyor' yerine 'çıkıo' gibi. Burayı okuyan insanlara da bir tür saygısızlık gibi olsa da böyle yazmak bir süre sonra alışkanlık yaratacağından ilerde yine senin  tamamen bozuk bir Tükçe'n olur. Düzeltmen dileğiyle ve "hocam yanlış anlama burdaki çemkirmem ne sana ne paylaştığın yazıya umarım ters bişey anlamadın :)" :)

bunu özel mesaj olarak atsan bence daha iyi bi dawranış olurdu :) ayrıca yanlış anlama gibi bi düşüncem olamaz dilini doğru kullan diosun we haklısın da bu uyarınıda dikkate alacağımı bilmeni isterim :)

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Her kim ki yılbaşında çam dike, ahrette o çamın üstüne dikleme otura..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek

dünyanın atası türkler değil, kimse kimsenin de babası değil:)

bu tür semboller hemen hemen her coğrafyada ve kültürde vardır; olay ekinoksla, güneşle, gezegenlerle ilgili.

güneşin etkilemediği yer yüzünde bir kültür olamayacağına göre hepsinin aynı zamanlarda bir takım benzer kutlamalara girişmesi ve buna kendi isimlerini vermesi kadar doğal birşey yoktur.

muazzez ilmiye çığ'ın çalışmaları türkiye'deki bu konular ile ilgili en sağlam işlerdendir, ama doğru sonuçları çıkaralım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

Hristiyanlıkta Hrıstiyanlık adına bir şey yok zaten. Protestanlık tan Ortodoksluğa hepsi eski Putperestlikten ve Platon dan besleniyor. Buda mümkün olabilir Avrupa etkilenmeye açık bir coğrafya bu konuda da Hunlardan etkilenmiş olabilirler. Bana olası bi teori gibi geldi.

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

illa noeli kutlatacaklar :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sedergine
    sedergine's avatar
    Erkek

KİM Kİ YILBAŞI AĞACINI BAŞINA YAPAR BAŞ TACI G.TUNE GİR...N ÇAM AGACI BU DA BI YORUM

ET GİREN YERE, DERT GİRMEZ.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onalti
    onalti's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Her kim ki yılbaşında çam dike, ahrette o çamın üstüne dikleme otura..

zuhahahaha

işte bu adamım .):):)

Naber lan filozoflar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

Muazzez ablam boş konuşmaz (:

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
Toplam Hit: 3181 Toplam Mesaj: 26