folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Cami İcin Wireless Projektör Önerisi

Cami İcin Wireless Projektör Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selam arkadaslar,

2 hafta önce camideki projektor bozuldu. HDMI da google cast gibi bir cihaz baglanip telefondan cuma hutbelerini almanca-arapca-ingilizce olarak gösteriliyordu ancak 2 haftadir gösterilemiyor cünkü calismiyor. Iki hdmi girisini de iki farkli cihazla denedik hatta bilgisayarla denedik no source diyor. 

Simdi yeni bir projektör bakiyoruz. Ancak bu sefer wifi modülü ile tümlesik olanlardan. Bildiginiz kaliteli güzel bir marka/model tavsiyeniz var mi? Internetten baktim, harici wifi modüllü satiliyor 1000 euro civarinda. Biz de bu araliklarda bi sey bakiyoruz zaten. Ancak harici wifi modülü yerine tümlesik olmasi daha iyi. 

Tesekkürler

unbalanced tarafından 16/Eki/17 14:22 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bir sürü kisi banlanmis ben de diyorum konuya neden kimse bi sey yazmiyor o kadar view olmasina ragmen :) konuyu acacak yanlis zamani buldum.. Cekilise katilmayan arkadaslari bekliyorum konuya :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

bir sürü kisi banlanmis ben de diyorum konuya neden kimse bi sey yazmiyor o kadar view olmasina ragmen :) konuyu acacak yanlis zamani buldum.. Cekilise katilmayan arkadaslari bekliyorum konuya :)

Hocam tam konuya bunu yazmaya girdim :)

Soruna gelince

Philips PicoPix 4935

Bunu bir arat bakalim ozelliklerine bak. Philipsten sasma bence :)

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

sağol hocam ama bu çok küçük ayrıca projektör tavana asılıyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

hocam şuraya baktın mı?

https://www.amazon.de/s/ref=sr_st_price-desc-rank?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85Z%C3%95%C3%91&keywords=wifi+projektor&rh=i%3Aaps%2Ck%3Awifi+projektor&qid=1508163500&sort=price-desc-rank

wifi projektör kullanmadığım için yorum yapamayacağım.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Hocam hdmi kablosunun yenisini takıp denedin mi ? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@heza, sagol hocam link icin ancak ben "tavsiye üzerine" almak istiyorum. Bi ara internette buldum bi liste de pek güvenilir gelmedi bana. O yüzden kullanip da gercekten memnun kalan ya da bu markadan uzak dur diyen yorumlar daha iyi olur.

@Roark, hocam 3 tane hdmi kablosu var zaten. Birisi bilgisayar icin acayip kalin o calismamis. Diger ikisi de anycast ve google cast ve onlarin kendine ait kablolari var. Hepsinin bozulmus olmasina imkan yok. Cünkü en son google cast i ben evde denedigimde calisiyordu sonra da öyle biraktim kullanmadim ama camide test ederken calismadi o da. sanirim girislerde bi sikinti oldu. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

3000 ansilümen toshiba alın wifi li olanı 15 sene hiç bozulmadı bu diyerek çöpe atabilirler.fiyat yalnız beklediğiniz gibi olmasada bakın derim.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Hocam cami hangi şehirde ?

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@weskeyy, hangi model bilmiyorum ama 3000-4000 eurolarda hocam. O kadar seye gerek yok. Sadece cumalari calisiyor bi de arada bir müslüman olmayanlar camiye gelirlerse sunum falan yapiliyor.

@seadog, bern-isvicre hocam.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    seadog bunu yazdı

Hocam cami hangi şehirde ?

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 2343 Toplam Mesaj: 16
projektör