folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Canınız Sıkıldıysa Mutlaka Bakın .. 20 Dk Kaldı ..

Canınız Sıkıldıysa Mutlaka Bakın .. 20 Dk Kaldı ..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omega
    Omega's avatar
    Erkek

holy sonunna kadar katılıyorum sadece SS ler var ..

Antiky ve diğerleri  evet yaptığımız dos saldirisiydi konu ya hadin expoit kasacaz shell kullancaz deseydim kimse gelmezdi ve saldiri diye bişey olmazdı. ne kötü yöntem oturmaktan iyidir.Ben bandwith i kırarım diye düşünmüştüm ama .. olmadı ama olmayacak değil arakdaşlar da dos yapsın nolacak yani ne kaybederiz bence boş boş irc de geyik yapmaktan çok daha mnatıklı ve güzel yaptığımız olay .. Hem yeniler böyle fiziksel bişeyler görüyorlar hemde saldirdiğimiz boktan terörist sitesi.. Site mi açalım :) dostum onlar da bize saldiracal etki tepki ayrıca bizim ispatlamak istediğimiz bişeyler var mı yada elinde öyle onlarınki gibi resimler ..Mantıklı düşünmek lazım o site gidecek zaten herkese bunu söylüyorum .. Naptım akıllıca bişey yaptım .. TSK ya mail attım :) genel-kurmay.com adresi ile ilgili çarasina bakacaz dediler :) artık ne diyeyim ..

Warez i bıraktım hack işlerine tekrar giriyorum ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:

Mal mal dos atmak yerine neden oturup onlar gibi akılcı yollarla saldırmıyorsunuz adam yazmış yakılan köyler ormanlar die yazın o köyler yakıldı törörist barındrıyordunuz o ormanlar yakıldı terörist barındırıyordu die hanginizde bu gün bir pkk lıya karşı kendisni vatanını dili ile koruyacak bilgi war lafım bi kac kişiye yani Tahribat.Com için konuşmuyorum genel milletci hacker dalgasına sözüm neden oturup 2 satır daha fazla öğrenip atıyorum anti-pkk.com u açmıyorsunuz neden ?zor geliyor değilmi denyo açıp saldırmak tezlerini çürütmekten daha kolay değilmi. yazık...

mantıklıca bir yaklaşım diye buna derim.

ne kadar realde karşı olsakda internetin özgür bir ortam olduğunu en iyi biz biliyoruz...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    site nakavt olmuş :)

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omega
    Omega's avatar
    Erkek
    antikyy sen rekabet diosun :) bak site açmak için progrmlama dili bilmek gerekir ve bunu herkes bilemez . Dediğin doğru öğrensinler ! Ama konuyu ben açınca sanki konu bana geliomuş gibi geldi .. Böle şeyleri hiç sevmem ama php dilinde uzmanlaşmış sayılırım.Tamam açılabilir ama en azından 20 $ a ihtiyaç yok . 20 $ da para mı o da doğru çok rahat böle bi site için 300$ verilebilirim ama diyeceksin ki 20 ye açsın .. Peki böyle bir sitenin hacklenmesi durumunda düşeceğimiz dumurluğu tahmin ediyormusun. Anti-pkk sitesi hacklendi ve tüm forumlarda yayınlandı.Çok daha kötü oluruz.Böyle bir işe kalkışmak için olayın her yönünü bulmak lazım .. Hadi bakalım o zaman bu da büyük bir bilgi birikimi istiyor .. Shell ve R00t expoit ile pkk.com u indirelim .. Gelen var mı ?

Warez i bıraktım hack işlerine tekrar giriyorum ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek
    beyler www.turkiyegercegi.net zaten 5 kisi indirdik arkadaslarimla hepsini tebrik ediyorum....site su an www.genel-kurmay.com a yonlenmis durumda rica etsem dier hack sitelerini birakip bize yardim edermisiniz holy abi ve adminlere söylüyorum.... Burda vatan söz konusu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    şu anda dediğiniz iki sitede  bu adrese yönlenmiş durumda. http://www.genel-kurmay.com/ sitede yine aynı şekilde saçma sapan resimler, saçma sapan açıklamalar var... ayrıca sanırım tahribata da bir açıklama yapılmış...bu adreste http://www.genel-kurmay.com/CH.html ... bence bu sitelere saldırmanın bir manası yok, daha mantıklı ve gelişmiş şeyler yapılmalı... mesela birileri söylemiş anti-ppk.com diye bi site ama öylede olmaz, bakın adamlar genel-kurmak.com diye adres açıyorlar... sizlerde pkkgercegi.com abdullahocalan.com gibi adresler alıp, bunların bu sitelerde yayınladıklarına karşılık daha gerçekçi belgeler suna bilirsiniz... ve tabii daha sonrada bu sitelere yapılan saldırılarla, bu sitelere girenleri kendi sitelerinize yonlendirirsiniz.. yani bir kaç gün veya dakkalığına kapatmakla olmuyor... saygılar...

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cmforce
    cmforce's avatar
    Erkek
    ne şerefsiz insanlar bunlar ya!Atatürk'ün resmini ne hale getirmişler...Bunlara iyi bir ders vermek lazım aslında...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiLVeR
    SiLVeR's avatar
    Erkek
    piçlerin yaptığına bakın ya . arkadaşlar ben elimden geldiğince saldırıyorum siteye ama tek başıma yetmiyor bir saldırı gurunum kuralım derim.

x
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    irc de boyle toplanıp arada action yapanlar oluyor:

ftw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Arkadaşlar site açmak için dil bimeye geek yok adamlar sanki java ile ssl li sitemi açmış yoo html site ki böle i siteyi frontpage kurup az kurcalamış her kes yapabilir 20$ a değil 6$ ın olsun yeter  oda domain.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 12975 Toplam Mesaj: 54