Canon Eos1200d Ve Hepsiburada.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

müridler selam

uzun zamandır bi fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum.

vatanda teknosada falan 1200-1300 lira olan makineyi hepsiburada .com da 1000 liraya buldum.

ama daha önce markafoni dışında hiçbir internet sitesinden alışveriş yapmadım.

burası güvenilir mi bide makine yolda gelirken pert olmaz mı sizce ? 

yoksa 200 lira daha verip hiç uğraşmadan vatandan mı alayım ?

bide makine asıl sizce verilir mi o kadar ? 

yada başka öneriniz var mı ?

http://www.hepsiburada.com/canon-eos-1200d-18-55-mm-dc-profesyonel-dijital-fotograf-makinesi-p-FTSLRCAN12001855DC

http://www.vatanbilgisayar.com/canon-1200d-18-55-dc-18-mp-3-lcd-ekran-slr-dijital-fotograf-makinesi.html?srt=UP

bu arada hepsi burada 1038 lira olmuş.

ebedi devlet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

azcuk daha para biriktirip adam akıllı bişi al hocam en azından 1xxx serisi yerine 5xx 6xx serilerine filan bak.

oyuncak gibi alıp 3 gün sonra köşeye koyucaksın bu makinayı(?)

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

o gerçekten kötü bir makine en azndan bunu al

http://www.hepsiburada.com/nikon-d3100-18-55mm-vr-kit-14-2-mp-3-lcd-dslr-dijital-fotograf-makinesi-p-FT130607 

imza mı gelmiş?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

o kadar kötü bi makine mi allah var bende keyfe keder alıcam.

öyle çok da matah bişi aramıyorum hatta ılımlı yaklaşırlarsa haftaya gidip vatandan alıcaktım.

oyuncak falan demişsiniz hocalar baya soğudum.

peki hepsi buradan alınır mı ?

opsiyonel hocam alayım mı o makineyi ? nikonu yani ?

ebedi devlet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

1.hepsiburada'dan alma.

2. o makinayı alma eline aldığında bumuydu lan diyeceksin çünkü :) parana yazık soğuk terlemeyi saymıyorum bile.

azıcık daha biriktir , yaza doğru bi 600d filan al 650d al , d3300 18-105 biriktirebilirsen onu al , lenside yeter sana bi ömür.

ama onu linktekini filan alma müdürr

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

1.hepsiburada'dan alma.

2. o makinayı alma eline aldığında bumuydu lan diyeceksin çünkü :) parana yazık soğuk terlemeyi saymıyorum bile.

azıcık daha biriktir , yaza doğru bi 600d filan al 650d al , d3300 18-105 biriktirebilirsen onu al , lenside yeter sana bi ömür.

hocam güzel hocam 600 bilmen ne d falan demişsin.ben amatörün amatörüyüm.hatta ilk defa alıcam.

dedim ya keyfe keder napayım ben o kadar prof makineyi :D

giriş seviyesi alayım çok sararsa ilerde daha büyük lens alır kullanıp gideriz.

bilmiyorum anltabildim mi ?

ısrarlar 2000 lira baydıracan bana D:

ebedi devlet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Makina için birşey diyemem ama hepsiburada internet den alışveriş üzerine güzel ve güvenli bir site en azından ben yıllardan beri güvenlik konusunda hiç tereddüt etmeden alışveriş yaparım. Tabi bu vatan bilgisayar güvensiz demek değil. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    seboist bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı

1.hepsiburada'dan alma.

hocam güzel hocam 600 bilmen ne d falan demişsin.ben amatörün amatörüyüm.hatta ilk defa alıcam.

dedim ya keyfe keder napayım ben o kadar prof makineyi :D

giriş seviyesi alayım çok sararsa ilerde daha büyük lens alır kullanıp gideriz.

bilmiyorum anltabildim mi ?

ısrarlar 2000 lira baydıracan bana D:

abi malesef otomobil gibi bu ziktiğimin mereti daha iyisi daha hızlısı lan şurayada zoom yapayım lan bu niye net değil gece niye çekemiyorum filan derken iyice stres olucaksın :D

al bi 600D - 650D hatta D3300 al 18-105 lens ile beraber , dağa taşa vurursun kendini çekim yapıcam diye. güzel hobi çok keyifli bari iyi bişeyle başla oyuncakla başlama :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı

Makina için birşey diyemem ama hepsiburada internet den alışveriş üzerine güzel ve güvenli bir site en azından ben yıllardan beri güvenlik konusunda hiç tereddüt etmeden alışveriş yaparım. Tabi bu vatan bilgisayar güvensiz demek değil. 

yorumun için eyvallah hocam ama ben soğudum.barıştbt yüzünden yaza kadar beklicem artık :D

ebedi devlet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

öncelikle hayırlısı olsun 

alıp almamak önemli degil 3 binliralık makinayı alsanda anlamıyorsa isodan F degerinden kadrajdan emin ol hiç bir işine yaramayacaktır fotograf çekmek gerçekten ugraş isteyen bir iş iyi de bir azim gerekiyor yok ben gece flaşla ceker gündüz  güneşli havada anmı çekerim diyorsan 

hiç düşünme al fotografı makina cekmiyor sen çekiyorsun bu işi bilenler cep telefonları ile acemilerin elinde olan profosyonel makinalardan bile iyi resim cıkarıyorlar ben bunu gördüm 

her ne alacaksan şimdiden hayırlı olsun

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Canon profesyonel fotoğrafçılığa giriş xihazı alacaksan1000 serisi alma. Gerekirse ikinci el ama 550d cihazdan al. Tabiki araştır.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
Toplam Hit: 2166 Toplam Mesaj: 14
hepsiburada makine foto