Canon Mu Samsung Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Canon sadece fotoğraf makinası yapsın abi.Yazıcılarına falan bulaşmayın.64 bit desteği yok.Elli tane driver denedim.Türkiye destekleri berbat.

sorunsuz bi şekilde kullanıyorum canon yazıcı :) 

fotograf makinem var canon 500d dslr makine. 10 defa düşürdüm hor kullandım ama banamısın demiyor. Fotograf ve video cekiminde dslr segmentine kadar canon ezer hocalar.

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

samsungun foto makinelerine bulaşmayın arkadaşlar.

200 tl fiyat aralığında casio, canon, olympus makineler iyidir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mungabunga
    mungabunga's avatar
    Erkek

samsung bütün ürünlerinde fazla özellik barındırıyor olmasına karşın ürünleri çok dandik ve kalitesiz

adam android sistemli makine yapıyor ama foto kalitesi berbat

canon ve nikon dan şaşma.. tabi o fiyata bütün aletler dandik olur bence

ve bu konuda başka bir şey söylemeyeceğim...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Canon sadece fotoğraf makinası yapsın abi.Yazıcılarına falan bulaşmayın.64 bit desteği yok.Elli tane driver denedim.Türkiye destekleri berbat.

Hocam valla ben de sorunsuz kullanıyorum. Hem EOS600D fotoğraf makinesi var hem de MG5250 (WI-FI özellikli) Inkjet yazıcısı var. Gerek kullanımı olsun gerek ekonomisi gerek özellikleri gerekse Türkçe desteği olsun hiçbir sorun yaşamadım. Bundan sonra da alırsam yine Canon alırım.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Canon S110 aldım geçen ay. 

Fiyat aralığına biraz tuzlu gelebilir ama

Telefonda, Televizyonda Samsung alınır, diğerleri için daha değil...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Beyler hazır konu açılmışken ben de sorayım. Bana da aşağı yukar böyle makina lazım.

Tek önemsediğim özellik "beklemeden art arta çekim yapabilsin".

Fotoğraftan ve fotoğrafçılıktan pek anlamam, alacağım makinanın böyle bir özelliği olup olmadığını nasıl anlarım.

Bir de bu kullanılan hafıza kartlarının yüksek hızlı olanları falan var, doğrudan bu da etkiler mi beklemeden çekim yapma süresini???

+ Genel bilgi olarak alırken bir fotoğraf makinasında hangi özelliklerinin olması faydalı olur kısaca bilgi verecek bir arkadaş varsa faydalanırız.

AnaMuhalefet tarafından 28/May/13 16:38 tarihinde düzenlenmiştir

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek

canon derim

http://bunuyaz.blogspot.com.tr/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Yok mu fotoğrafçılıktan anlayan?

Bir iki kelam etsin dinleyelim.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 3138 Toplam Mesaj: 28