folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Canva Pro Sınırsız Lisans Ücretsiz

Canva Pro Sınırsız Lisans Ücretsiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

patlama olayı olur mu hocam? senin üyelik bitti diyelim senin davet yolladıkların da kapanıyor mu acaba?

Üyeliğin bir süresi yok  hocam sınırsız kullanim ömür boyu öğretmen hesabi. Patlama kapanma olayı kesinlikle yok. Yıllardır lisans satan kişiden satın aldım. Bu güne kadar hiç bir problem yasanmamış , Ne kendisi nede lisans satan diğer arkadaşları. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Maldonado bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

patlama olayı olur mu hocam? senin üyelik bitti diyelim senin davet yolladıkların da kapanıyor mu acaba?

Üyeliğin bir süresi yok  hocam sınırsız kullanim ömür boyu öğretmen hesabi. Patlama kapanma olayı kesinlikle yok. Yıllardır lisans satan kişiden satın aldım. Bu güne kadar hiç bir problem yasanmamış , Ne kendisi nede lisans satan diğer arkadaşları. 

o zaman PM kutunu rahatsız ediyorum :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

Hocam rica etsem bende alabilirmiyim msj kutuna mail adresimi iletiyorum teşekkür ederim. 

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

DM gönderdim hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

pm attım teşekkürler

salla gitsin ölecez zaten :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Teşekkürler hocam

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

pm attım, teşekkür ederim.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sensiz_aglamam
    sensiz_aglamam's avatar
    Dişi

hocam mailimi atıyorum teşekkürler :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    Maldonado bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

eskiden edu mail ile açılan ve kullanılmayan hesaplarım hala aktif cayır cayır duruyor ama gördüğüm kadarıyla sınıfında 400-500 kişi bulunan bir çok eski hesap iptal edilmiş free'ye dönmüş yinede çok güvenme :)
    eskiden edu mail yeterli oluyordu ama artık öğretmen olduğunu doğrulayan bir belge istiyor. k12 mail'e doğrudan da veriyor olabilir tam emin değilim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek
    PsychoDawn bunu yazdı
    Maldonado bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

eskiden edu mail ile açılan ve kullanılmayan hesaplarım hala aktif cayır cayır duruyor ama gördüğüm kadarıyla sınıfında 400-500 kişi bulunan bir çok eski hesap iptal edilmiş free'ye dönmüş yinede çok güvenme :)
    eskiden edu mail yeterli oluyordu ama artık öğretmen olduğunu doğrulayan bir belge istiyor. k12 mail'e doğrudan da veriyor olabilir tam emin değilim.

Şimdiye kadar yaşayan olmamış dediginiz belgenin yolunu bulmuşlar. 10'dan fazla lisans satıcısı var. Canvadan bu şekilde lisans satan.

Bir ihtimal diyelimki bir sorun oldu dediğiniz gibi hesaplar freeye döndü. En azından o zamana kadar Canva proya ait tüm özellikleri bedavaya kullanacaklar. 

Toplam Hit: 5213 Toplam Mesaj: 80
canva pro sınırsız