folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Casus Cep Telefonu Yazılımları (Özellikler Süper)

Casus Cep Telefonu Yazılımları (Özellikler Süper)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

GUVENLİK PROGRAMLARINDA GELİNEN EN UÇ NOKTADIR

casus%20telefon%20yazılımlarında%20gelinen%20en%20üst%20noktadır.%20

Pro%20Paket%20yazılım%20sayesinde%20cep%20telefonları%20dinleme%20cihazı%20haline%20gelir.%20

PRO yazılımın özellikleri aşağıdaki gibidir.

1. Hedef telefonun bulunduğu ortamı dinleyebilirsiniz.(Casus telefon)
    2. Hedef telefonun bulunduğu ortamı telefon kapalı bile olsa dinleyebilirsiniz.(Kapalı dinleme)
    3. Hedef telefona gelen ve giden aramaları dinleyebilirsiniz.(Telefon dinleme)
    4. Hedef telefonun arama listesinin bir kopyasını alabilirsiniz.(Casus Arama bildirim)
    5. Hedef telefona gelen giden mesajların bir kopyasını alabilirsiniz.(Casus Mesaj bildirim)
    6. Sim kart değişikliğini SMS ile bildirir.

Kapalı dinleme nasıl çalışır?

Hedef kişi telefonunu kapatma tuşuna basarak kapattığı anda sizin telefonunuza 'Phone switch off' yazan bir SMS gelir.Yapmanız gereken tek şey aynı Casus telefon yazılımında olduğu gibi hedef telefonun numarasını çevirmek.Mikrofon açılacak ve ortamdaki sesleri dinlemeye başlayacaksınız.

Devamı: http://guvenlikprogram.com/index.php?pg=item&det=382

Hajılar sitede acayip ürünler var, adamlar cep telefonlarını dinlemeye hazır şekilde hazırlamışlar aynı zamanda bu yazılımları telefonlarınıza yükleyebiliyorsunuz özellikleri süper. Ama biraz fiyat pahalı tabi, :)

Bu üründe çok ilginç:

ŞAKA ARAMASI:Kendi telefonunuzdan herhangibir arkadaşınızı,farklı bir numaradan arıyormuş gibi arayabilirsiniz.Eğer bu numara arkadaşınızın telefonunda , örneğin "AHMET" olarak kayıtlı ise , aradığınız telefonun ekranında da "AHMET" yazacaktır.

HAYALET ARAMA:Bu yazılım sayesinde 2 arkadaşınız arasında hayalet görüşme başlatabilirsiniz.Yani 2 telefon aynı anda çalacak ve her ikiside diğerinin kendisini aradığını düşünücek.Siz de eğlence için bu görüşmeyi kaydedebilirsiniz.

BU ÖZELLİKLER BENİM NE İŞİME YARAYABİLİR?

• Bu yazılım ile yapacağınız "Eşşek Şakaları" sadece sizin hayal gücünüzle sınırlı.
    • Dedektifler için mükemmel bir araç.
    • Telefonlarınıza yanıt vermeyen arkadaşlarınızı,yakalayabilmeniz için harika bir yöntem.
    • İş adamları , telefonda ,söze dayalı yaptıkları anlaşmaları kaydedebilir.
    • Size gelen tehdit telefonlarını kaydedip , delil olarak sunabilirsiniz.

http://guvenlikprogram.com/index.php?pg=item&det=402

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

hajılar başlığı büyük yapmışım, kusura bakmayın düzeltirlerse sevinirim :(

edit: düzeltilmiş. teşekkürler. 

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    bir ton para istiyorlar abi ya :S :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------
    bir ton para istiyorlar abi ya :S :D

aynen herifler servet istiyor, her ne kadar warezden yana değilsemde mutlaka warezi çıkar :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    romeo
    romeo's avatar
    Erkek
    yakında wareze düşer :F

Aerial Film & Photography / Hava Çekimi http://www.vimeo.com/flyturk http://www.youtube.com/flyturknet http://instagram.com/flyturknet http://www.flyturk.com.tr/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    Bu Yazılımla Telefon dinleme nasıl gerçekleşir?

Hedef kişi ister gelen arama olsun ister giden arama olsun bir telefon görüşmesi yaptığında ,Casus arama bildirim yazılımı size görüşmeyi anında SMS ile bildirir.Bu bilgiyi aldıktan sonra görüşmeyi dinlemek için yapmanız gereken tek şey kendi cep telefonunuzdan hedef telefonu aramak.Anında görüşmeye dahil olucaksınız ve kesinlikle hedef kişi bunu farketmeyecek.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Pahalı ama güzel bişey...

Her Hakkım Saklıdır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

birinci ürünün fiyatı 3850 YTL  :|

beleş olursa Eyvallah :D yoksa para verilmez :|

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

peki 2. urun beles mi yani?

ne oyle 0 yetele yazmislar. yoksa sonradan mi belirlenecek fiyat. milletin fiyati bilmeden mi siparis vermesini bekliyolar yani?

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    lemar bunu yazdı:

peki 2. urun beles mi yani?

ne oyle 0 yetele yazmislar. yoksa sonradan mi belirlenecek fiyat. milletin fiyati bilmeden mi siparis vermesini bekliyolar yani?

bende 0 ytl sanmıştım ama malesef ürün henüz piyasaya çıkmadığı için öyle yazmışlar :( 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    Karısını kocasını dinlemek için, firma bilgilerini vs çalmak için yapılmış bi program olduğu için fiyatı gayet normal. Bunu satın alan zaten casuslukla onun parasını çıkartır.

Bana bakip her zaman gulumseyin.
Toplam Hit: 4343 Toplam Mesaj: 23