Casus Cep Yazılımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enver
    enver's avatar
    Erkek

Değerli müritler

Bu casus mobil yazılımların ücretsiz olanları var mı ?

Mesela bir cep telefonunu call center gibi kullandırmak istiyorum ama bütün konuşmları kaydetmek,canlı dinlemek, kamerasını açıp o an naptığnı falan görmek istiyorum. Bayaaa var nette ama fahiş paralar istiorlar aylıgı 300 lira falan gibi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

istediklerine aylık 300 az istemişler hacı..

Dur be kadınnnn....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam ücretli olanların bile nitelikleri meçhul iken ücretsiz olanlara nasıl güveneceksiniz? İsteğiniz dışında işlemleri arka planda yapmadığını nereden bileceksiniz?

Ayrıca fazlasıyla nitelikli bir yazılım arıyorsunuz. Konuşmaları kaydetmeyi sağladınız diyelim. Bunu karşı tarafın telefonuna yükleyebilseniz dahi karşı telefonun bataryasını çabuk bitirecek :)

Olur da kurumsal bir firmanın lisanslı bir ürününü almayı da düşünürseniz, aklınızda bulunsun: Ülkemizdeki gizlilik yasaları nedeni ile kamera görüntüsü alınamıyor. Bazı akıllı telefon antivirüs programları, hırsızlığa karşı koruma olarak kamera görüntüsü hizmeti olsa da ülkemizdeki yasalara aykırı olması gerekçesi ile kullanılamıyor. Lisanslı ve yasal bir yazılım almayı düşünürseniz muhtemelen bu özellik olsa da ülkemizde kullanılamayacak. Bilginize.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

hocam senin bu isteklerinin hepsini olmasada işe yarar tarafını yapacak bir yazılım biliyorum aslında.  kişiyi 24 saat uydudan takip arayan aranan numaraları sn sn görme ortamı dinleme vs.. benim çok işime yaradı acıkcası :)

Emekli
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    WarHead bunu yazdı

hocam senin bu isteklerinin hepsini olmasada işe yarar tarafını yapacak bir yazılım biliyorum aslında.  kişiyi 24 saat uydudan takip arayan aranan numaraları sn sn görme ortamı dinleme vs.. benim çok işime yaradı acıkcası :)

Hacı benimlede paylaşırsan ismini çok sevinirim.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı
    WarHead bunu yazdı

Biz rakip tariikat uyesi miyiz? Bizim seyhimiz ucurmuyor mu?

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı
    WarHead bunu yazdı

alırız bi dall

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    :D , dijital kale, eşalon , ha birde citizenfour ^^)/

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

Ben bu işlemi kız arkadaşıma yapmıştım. Kendisine bir android telefon aldım sonra avastın anti-theft yazılımı yükleyip gerekli ayarlamaları yapmam 1 dk almadı. 5 ay takip ettim hiç ruhu bile duymadı. Şimdi ayrıyız o yoluna ben yoluma gittik her halde benim ona aldığım telefonu kırdı :) http://i.hizliresim.com/E8MnyB.jpg

önce kendinize buradan bir hesap acıyorsunuz arkadaşlar https://id.avast.com/?target=https%3A%2F%2Fmy.avast.com%2F#login

Emekli
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

cizelim şurayı :)

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

Müridler inanın varya öyle böyle değil çok işime yaradı valla bir komut sallıyordum hooop aradığı en son 10 numara hemen telefonuma sms olarak geliyordu.. 1-2 saat  kendinden haber alamayınca hemen bir komut tarayıcıdan hop hemen beni arıyordu telefon bende dinliyordum baktım ki horul horul horluyordu.. bir keresinde bir aradım tamda o esnada yengesiyle konuşuyormuş hop bende konuşmaya dahil oldum dinlemeye başladım :) çok manyaktı :) neler duydum neler ... oy çok kötü oldum şimdi 

Emekli
Toplam Hit: 7398 Toplam Mesaj: 46
casus cep