folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Çatal Çubukla 1 Saatte Su Buluyo

Çatal Çubukla 1 Saatte Su Buluyo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    music
    music's avatar
    Erkek
    Çatal çubukla 1 saatte su buluyor  
    Dünyanın gözü bu adamda... Jeoloji Yüksek Mühendisi Ali Seydi Gültekin, 'çatal çubuk yöntemi'yle su, maden ve petrol kaynaklarının yerini tespit ediyor. Üstelik bunu 1 saatte yapıyor. 'Maden bulmak benim için nefes almak kadar kolay' diyen Gültekin'e göre pahalı bilimsel yöntemlerin başarı şansı yüzde 50, çatal çubuğun ise 95...
    Ali Seydi Gültekin, TÜBİTAK bursuyla İstanbul Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünü bitirmiş, doktorasını vermiş, jeoloji yüksek mühendisi unvanı almış.

Gültekin, radyestezi yöntemiyle Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli yerlerinde su, maden yatakları buluyor, deprem faylarını tespit ediyor. Akşam'ın haberine göre radyestezi üzerine çalışmasına izin verilmediği için üniversiteden istifa eden Gültekin, yönteminin istatistiksel olarak yüzde 95 başarılı olduğunu ve bu nedenle bilimsel sayılması gerektiğini söylüyor.

devlet bunu keşfederse çok işe yarar wallah abd nin çok zoruna gider ama bizim için çok iiolur petrolün yerinide buluyoo ooo

AKPli MÜRİD bu sitde akpli müridlere duyurulur grup krularım grupta hayvan siyanojen Qin ve sirpence karabasan351(yeni üye) akpli mürid yoqluğu var :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiGHVoLTaGe
    HiGHVoLTaGe's avatar
    Erkek

Kanka Hakkaten Öle ya ama şimdi ne kadarı doru haberin oda var ... ama doruysa helal olsun adama bu adamın harcanmamamsı lzm ...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

bizim kimyacı da biliyodu bunu :) kaç sene önce hemde..

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam sen dün banlanmamışmıyıdın yaww

adüt :  hatta türkiye ab'ye girene kadar banlanmıştın yoksa uykusuzluktan benmi yanlış hatırlıyom biri bu konuya açıklama getirse ii olur

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu haberi internette aramaya Gerek yok bi Gidin dede lerinize sorun Eskiden suyu nasıl buluyorlarmış anlatsınlar size

www.tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    music
    music's avatar
    Erkek

bitlisli hemşerim banlanmıştım ama artık bu konuyu kapatsak ben sana mesaj atarım sonra bu konu hakkında

AKPli MÜRİD bu sitde akpli müridlere duyurulur grup krularım grupta hayvan siyanojen Qin ve sirpence karabasan351(yeni üye) akpli mürid yoqluğu var :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

sorry_13 bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam sen dün banlanmamışmıyıdın yaww

adüt :  hatta türkiye ab'ye girene kadar banlanmıştın yoksa uykusuzluktan benmi yanlış hatırlıyom biri bu konuya açıklama getirse ii olur

-----------------------------

holy açmıştır gene :l

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ADSIZ
    ADSIZ's avatar
    Erkek

Bu yöntem bazı köylerde sondaj suyu çıkarmak için kullanılıyor. Araştırılıp geliştirilirse güzel olur

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

burdada var onu yapan gerekli teknikleri bilinse herkes yapar bu hıyarlara has birşey değil bu manyetizma ve aura ile alakalı bir durum. azcık psişik beceri yani uri geller denen dallamada buluyor burda bir adam var oda su vs. buluyor.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

herkes yapıyo bunu benim dedem iki tane dal parçasıyla su buluyodu

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    music
    music's avatar
    Erkek

yuh bea herkez buluyomuş e gitsenize gerekli mercilere deyin işte benim şöle bi özelliğimiz vatana millete hayırlı olurum

Toplam Hit: 2432 Toplam Mesaj: 18