folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Catia Öğrenmek İsteyen Gelsin...

Catia Öğrenmek İsteyen Gelsin...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Catia'yı bilmeyeniniz yoktur heralde, veya varsada şööle açıklayayım, 3D tasarım programlarının babasıdır kendisi.Fransız Uçak firması olan Dassault Systemes tarafından kendi gereksinimlerini karşılamak amacıyla üretilmiş olup, uçak kadar kapsamlı ve bi civata kadar basit tasarımların hepsine olanak tanıyan modüllere sahip.

Ahanda yasal sitesi >> http://www.3ds.com/ 

Geçen dönem Catia ders hocam verdi bu notları, valla başka yerde bilmiyom varmıdır ama geçen yaz baya bi ıkınmıştım catia dökümanı bulcam diye, ama bu kadar kapsamlısı yoktu. Hepsi biyere kadar özet geçiyordu, anlatımları çük kadardı.

İngilizce biliyorsanız, içeriğinde ne anlatılmak istendiğini çok rahat kaparsınız, eğer ki bilmiyorsanız dert etmeyin resimlere ve yönergelere baka baka anlarsınız yada indirin işte belki bi yerde lazım olur amk :D...

http://rapidshare.com/files/47144274/PartDesign.pdf.rar.html   >>  850 sayfa

http://rapidshare.com/files/47145056/Sketcher.pdf.rar.html       >>  500 sayfa

Saygı ve sevgilerimle... 

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek

abi super ya tam zamanına denk geldi bu dokumanlar :) ne kadar tsk etsem azdır

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpyBreaK
    SpyBreaK's avatar
    Erkek
    işime yaramıyor ama güzel dökümanlar :) saol

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    eline sağlık hoca sağolasın..
    işime yaramıyo ama inan ayıp olmasın diye indiriyorum :=)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ege
    ege's avatar
    Erkek
    hoja catia programını indirebilecegimiz bi link war mı acaba bu arada dokumanlar icin tesklr...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunburts
    sunburts's avatar
    Erkek
    valla çok iyi oldu bu eğitim kitapları.ileride çalıştığım yerde catia isterlerse eminim çok işime yarayacak.ikisini de indiriyorum.sağoalsın arkadaşım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ege bunu yazdı:
    -----------------------------
    hoja catia programını indirebilecegimiz bi link war mı acaba bu arada dokumanlar icin tesklr...

bende iki tene sürümü war, P3v5R15 bi de P3v5R16  ikiside 2'şer CD onun için upload edip vermem uzun sürebilir, ama gene de kasarım upload etmeye. Torrent sitelerinde bi araştır bakalım, oralarda bulabilirsin...

işinize yardıysa, ne mutlu bana.yaramadıysada elbet yarar (yaraması için Catia öğrenmeye şimdiden başlayın derim).

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    yiyecekmi ne bu catia ya :) yenmiyosa siktir et :)

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    yiyecekmi ne bu catia ya :) yenmiyosa siktir et :)
    çok komiksin yaw kıh kıh kıh

Hoop.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

hacı yana yana o programı arıyom rapid vermişler 15 part modeme parmak at at xD halim kalmadı indirdim

dosya bozuk cıktı.sitelere dolaştım baktım.cogu link kırık yada bu 15 partlık rapid verilmiş ! kafayı yiycem :S

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    ben bilmiodum :) teşekkürler paylaşım için

Living Death
Toplam Hit: 1900 Toplam Mesaj: 11