folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çay Tiryakileri Var Mı Aramızda?

Çay Tiryakileri Var Mı Aramızda?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı
    lşyerinde sırf dem ve şekersiz kupa çayım herzaman olur. Hergün bu şekilde enaz 3-4 kupa içerim.
    çaycı bana uyuz oluyor. Kupaya 2 marka veriyorum, o 3 hatta 4 marka istiyor. Sana verdiğim demle 10 bardak çay çıkarıyorum deyi duruyor. şeker kullanmadığımdan ona say desemde nafile.
    Olsada içsem.

Senin kupadan bu kadar rahatsız olan çaycının sana getirdiği çay içine nasıl siniyor :D Ya içine tüküyorsa? asdadsad ahahaha

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

çaysın yaşanmaz hocam.içende ölüyo içmeyende.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    By_Gizemli bunu yazdı

size tavsiyem içecekseniz kaçak çay için, kaçak çay gibisi yok ...

aynı marijuana gibi tiryaki olursunuz, o kadar kesin konusuyorum.

+1000

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Yanında sigara içiyorsan hiç bir zararı olmaz afiyet bal şeker olsun. Altınbaş kullan çay markası olarak. az bi tomurcuk kullan. demliğe su koyduktan SONRA demle ve demliğin ucunu bir kağıt ile kapat. 10 - 15 dk arası demlenip oturduktan sonra yarım saat içinde tüket. bu şekilde gece yatana kadar 20 bardağı buluyordur benimde. mübarek sigara ile neşet baba eşliğinde su gibi gidiyor :)

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

çay sigara

sigara çay

çay sigara

= CANCER.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

http://www.youtube.com/watch?v=9OJyh_dhMTQ

H
    ocam dedem yazın her vakti esen o arkabahçeye semaveri koydumu içmeden edemiyor insan :)

çay iyidir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Hocam ben 30 bardağa kadar içiyorum akşama kadar. Öyle ki partide otururken hadi çay içelim diyor birisi başlıyoruz sabahtan içmeye akşam olana kadar boyna çay :) bazı günler esnafı geziyoruz yine akşama kadar çay :)) hiç bir yan etkisini görmedim.  Suyu bende unutuyorum bazen ama karpuz yazın beni kurtarıyor.  Onun dışında birini su içerken görürsem benimde canım çekiyor gidip içiyorum.  O yüzden evde su içen bir bayanın resmi var :))

Ne Mutlu Türk Doğana..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer-f13
    omer-f13's avatar
    Erkek

benim günde 20 su bardağı içtiğim olmuştur ama artık günde 5 su bardağını geçmiyor

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

10 gün içmesem çay diye bir şey vardı aklıma gelmez ha suyu kaynatıp içine şeker atmışım ha çay aynı hiç farkı yok gibi geliyor o zaman sen ne içiyorsun dersiniz hiç sıcak şey içmem nescafe olsun tük kahvesi hiç sevmem kola yada çamlıca düşkün de değilimdir birde anamın hoşaf ve kompostoları :)

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 3578 Toplam Mesaj: 32