Cd Cızzık Cızzık !!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bu cd le başım dertte cd temizleme cilalama prog. varmış bi bilen, gören duyan , kullanan varsa bi bilgi verebilirmi acepp......

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    onlar küçük bir kaç çizik için o programlar sadece orayı atlatıyorlar cd temizleme setleri oluyor ilaç falan var 10-15 mil. falan cıvarındaydı en son aldıgımda içinde özel bez falan var onla dene bence diceksin şimdi bir cd için verilmez diceksin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    bakım seti var demek hımm.. niye verilmesin yaw içinde bidenemin resimleri var:)) kardeş bu prog. adı madı varmı sendee

matematik24.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    CD Check
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    program olarak bilmiyorum fakat olması da mümkün çizik yerleri atlar ama cd temizleyiciler var 10 ile 20 ytl arası eğer cd senin için önemli ise al kullan başka cdler için de kullanırsın ama ben hiç kullanmadım

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    iyide cizzik yerleri atlarsa program rar, cab ve bu gibi arşivlerde bozulma, exe, dat uzantılı dosyalarda ise çalışmama olabilir,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    CD lerini buzdolabi saklama posetine koy sonra icindeki havayi alabildgin kadar al elinle posete bastir sislik kalmasin sonra agzini iyice bantla kapat sonra buzdoabina at 2 gun kalsin sonra cikar hemen git pc ye tak butun cd leri pc ye kaydet ...bu yontemden sonra omru pek uzun olmuyor :)....dassak geciyor demeyin ben bu yontemle bad sector lu hdd tamir ettim...+ commandos oyununun ve arsiv cd lerimi..

NOT: Bu yontemi Nickimyok ilk anlattiginda dalga gecmistik tahribatca :) ama sonra mort olduk :)...zaten aklindan supheliydim isonun manyak adam :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    buzdolabi yazmisim ama buzluga atacaksin unutma.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    hoca bad sector nası tamir ediliyo yaw,programı var mı yoksa o kısmı kullanmıyo mu

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek
    http://www.jufsoft.com/download/badcopy3.exe

buda serial:Serial

JFKSaYO51y-57xbM9Aq36PMKWWhqyCY4g0ulcD31sQtz72dTx+6dU0nXJh4Vg 7h+woKdsvEgSmd6oaMLu+Fm8DNOxKjLx7VxaQ-ay1J-WftijHgmJCSgv1QPc1Ktt5OJqlfUbFG-UefWpgcaxEQSaM3sFm4+cbrn0LQFxqjxX5sY2EaEdLE

lk önce nero programının scandisk uygulamasıyla cd- dvd yi kurtarabilirmiyiz die bakalım

Başlat \\ Programlar \\ Nero \\ Nero Toolkit \\ Nero CD-DVD Speed seçenegini seçiyoruz.
    Ek Ayarlardan \\ Scandisk uygulamasını çalıştır.

Burdan yüzeysel taramayı işaretleyip başlata basıyoruz ve taramanın bitmesini bekliyoruz...
    Berdeki sonuç bu iyi sayılır

Burda ki yeşiller iyi sarıları birazdan anlatacağım programla kurtarabiliriz kırmızılır ise çok zor şansa kalmış hele bide tarama yaparken kitlenise atın gitsin
    IsoBuster programını kuruyoruz ve options \\ language seçeneğindel türkçeyi seçiyon..

Burdan taktığımız cd yada dvd nin içine girip çıkart diyoruz ve istediğimiz yere kaydediyoruz

Alıntıdır...

Parlayan bizi paylar...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek
    amua koy** resimler çıkmamış...
    neyse böyle idare ediceğiz artık...

Parlayan bizi paylar...
Toplam Hit: 3003 Toplam Mesaj: 15