folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Cd-Rom Dan Anlayanlar Yardım Pls

Cd-Rom Dan Anlayanlar Yardım Pls

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    beyler  benim  pc  dört  senede  6  cd-rom  eskitti.hepside  markaydı.Bunun  blgsyr  özellikleri  ile  alkası olabilirmi?fazla  kullanmıyorum  ama  6.da  teklemeye  başladı.

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet
    ahmet's avatar
    Erkek
    yaz bakiyim bi özelliklerini

Çok çalış, duvarda yazmaz her kural... ------------------------------------- Herkes tarafından doğru kabul edilen şeyler büyük olasılıkla yanlıştır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek
    Teklemeyemi başladı? hocam arabanın benzini biter tekler,yada benzin gidişibdeki hortumlarda sorun vardır tekler ama cd rom nasıl tekler benzini bitmiştir :D :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Marka dediğin lg ise geç  Piyasada bir sürü korsanı çıkmış.Adamlar 10 milyona bile satıyorlar.Bir arkadaşım aldı,2 gün sonra kapağı bile açılmıyor

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Archon
    Archon's avatar
    Erkek
    bilgisayarın bulunduğu ortam ve içine koyduğun cd lerin durumu cd romun ömrünü çok etkiler. pc yi mümkün olduğunca toz dan uzak tut cd leri de roma koymadan önce hiç olmazsa üstündeki kıyafetine :D şöyle bir silki makinanın içine toz sokmuş olma. bunun dışında cd rom değilde arızanın data kablosundan veya cd roma taktığın power kablosundan olabileceği ihtimaline karşın bozuk dediğin cd romu önce başka kablolarla fln denemeyi unutma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyote
    coyote's avatar
    Erkek
    size uyarım LG cd rom ların hiç biri bi boka yarmaz kesinlik le tavsiye etmem cd rom u bi kaç ay önce aldım şimdi en ufak çizik olan cd yi bile okumuyo

azimle sıçan duvarı delermiş.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    CD-RW'ım ve Cd-romum el ci(LG) ve mutluyum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    kozanaybar bunu yazdı:

CD-RW'ım ve Cd-romum el ci(LG) ve mutluyum :)

aynen ben de mutluyum ama sahteleri varsa ona bişey diyemem,ayrıca bu sorun elektrikle alakalı olabilir,yani güç kablolarından veya güç kaynağından yani gerçektende bu çok derin bi konu,bence bu konu derin konular kısmına açılmalıydı :D GülenŞaka bi yana dört senede 6 cd rom inanılmaz fazla,çok kullanmıyom yazmasan bende seni korsan cd atölyen var sanacam.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    CDrw veya cdrom gerçekten iflasmı yoksa senmi oyle saniyorsun...nasil bir hatayla karşı karşıyasın yaz bakim...tamir ederiz onlaro 6 tane tamir etsek 2 tanesini bana gönderirisin artik :))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    Lg de şöyle bir durum var. 2 sene kadar önce yaptıkları cdromlar rw lar baya kaliteliydi. şu son zamanlarda çıkanlarda kaliteyi tutturamadılar. Bende lg kullanıyorum ve memnunum. ama cd rw almak istiyorsanız nec alın derim. şu an piyasada en kalitelilerden

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya pc nizi tozdan uzak tutun falan bu ne biçim bir mantıktır toz iyidir:P o cdrom u üreten adam istese filitre koyamazmı tozu engellemek için koyar kasada aynı şekilde deliklerin olduğu yere filitre koyaamazmı koyar ama toz iyidir entegre kondansatör chip in üstüne gelen tozlar iidr statik elektirik oluşumunu engeller : ) (yurdum teknik servisi işte tozu bile kullanıo ) ha buarada fandaki tozlar bi poka yaramıo onları temizleyin : )

bide cd romun nası bozukluklar yapıo okumuo elektirik gelmio vs ?
Toplam Hit: 3188 Toplam Mesaj: 13