folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder C,D Tiklayinca Acilmiyor?

C,D Tiklayinca Acilmiyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManYaQ_cojuk
    ManYaQ_cojuk's avatar
    Erkek

Dostum Senın dedıgın sorun bendede vardı  pc ye bı fdısk attım yenıden kurdum hıc bı sey kalmadı.Bende idilist hatasınıda cok verıyordu cd degıstırdım baska cd ıle kurdum su anda f-16  gıbi calısıyo falla:D

Gülümse Kaderine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    Elimizden geleni denemeye deva edicez bakalim..Yardimlariniz icin tesekkurler arkadaslar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı:
    -----------------------------
    Elimizden geleni denemeye deva edicez bakalim..Yardimlariniz icin tesekkurler arkadaslar
    -----------------------------
    linkini verdiğim dosyayı indir fdisk veya formata gerek yok. sorunun çözülmezse başka bir tane daha var onuda vereyim.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Hocam cok büyük ihtimal autorun ile calışan bir virüs sitede ayrıntılı acıklaması var..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    Saolun arkadaslar aciklamalara baktim sonra C deki autorun.inf dosyasini toptan sildim C deki sorun cozuldu ama d de hala ayni sorun var biraz daha sinirlenirsem d yi toptan silecem ondada sorun kalmayacak:))
Toplam Hit: 3727 Toplam Mesaj: 16