folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder [Cebit 2009]-CEBIT 2009 A Gelecek Muridler Ve Murideler İcin Yonetimden Duyurudur...

[Cebit 2009]-CEBIT 2009 A Gelecek Muridler Ve Murideler İcin Yonetimden Duyurudur...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

diger konularinda altina eklemistik yinede gormedim duymadim diyenler icin buraya konu aciyoruz.

- Cebit fuar bulusmasina gelmek zorunlu degildir. ama gecen senelerdeki bulusmalara gelmeyipte resimleri girgir samatayi gorup sonradan basini duvara vuran bircok muridimizinin kafasinda hala dikis izleri bulunmaktadir.

-Fuar girisi 20 tl (KDV dahil) oldugu icin bileti davetiyesi olmayan arkadaslar yanlarinda giris ucretini getirsinler. fazla davetiyesi olan arkadaslar fazla fazla davetiye getirsinler ogrenci arkadaslarimiza destek saglamis oluruz.

- BULUSMANIN YAPILACAGI GUN FUAR SABAH 10.00 DA ACILIYOR. 10.30 - 11.00 ARASINDA FUARA GIRIS ALANINDA OLUNUZ. UZAK YERLERDEN GELEN VEYA GEC KALMALARDA GRUBU YAKALAYABILMEK ICIN MURIDLER MUTLAKA BIRBIRLERINE TELEFON NUMARALARINI ALIP VERSIN 

- OGRENCI ARKADASLARI DUSUNEREK SOYLUYORUM, ORADA YIYECEK VE ICECEK COK FAHIS FIYATTA OLDUGU ICIN YANINIZDA SU BISKUVI CIKOLATA, KARLASTIGI, ZINCIR, TAKOZ VE CEKMEHALATI BULUNDURUN.

- TISORTLERI OLANLAR MUTLAKA TISORTLERINIZLE GELIN KI TBT LI OLDUGUMUZ HER YERDE BELLI OLSUN

- FUAR ALANINA GELDIGIMDE MURIDLERI NASIL BULACAGIM DIYE DERT ETMEYIN, FUAR GIRISININ OLDUGU YERDE OLACAGIZ VE 50-60 KISILIK SIYAH TISORTLU GRUBU UZAYDAN DA GOREBILIRSINIZ

- FUAR ALANINDA CEKTIGINIZ RESIMLERI KESINLIKLE YONETIMIN IZNI OLMADAN SITEDE YAYINLAMAYIN. CEKTIGINIZ RESIMLERI destek@tahribat.com ve underzero@tahribat.com a GONDERINIZ. RESIMLER YONETIM TARAFINDAN DUZENLENEREK MURIDLERLE PAYLASTIRILACAKTIR. 

-Resimlerinin yayinlanmasinda sakincasi bulunan veya yayinlanmasini istemeyen muridler kendi veya yakin arkadaslarinin disindaki makinelere poz vermesinler, daha sonra benim resmimi sil benim resmimi kaldir seklinde isteklerde bulunmayiniz. 

- Tam olarak kac kisinin gelecegi konusunda bir liste yayinlanmamistir. tahmini 50 kisinin uzerinde olacagini dusunuyoruz. 

- Bulusmaya bayan muridelerde gelecegi icin konusmalarda adab-i muhaseret kurallari cercevesinde dikkat etmeleri gereklidir. 

- TBT bulusmalarinda toplantilarinda hicbir zaman forumdaki tartisma konulari, kavgalar, küs durumlari tasinmamistir, tartisilmamistir. o yuzden forumdaki asabi tavrinizi evde birakip geliniz. bu tip tartismalara girecek muridler TBT toplulugundan uzaklastirilacak dislanacaktir. 

(underzero notu: zaten hic rastlamadim. forumda kavgali olupta bulusmada tartisan kavga eden. forumda tartistigi kisiyle cok iyi kanka olanlara cok sahit olmusumdur.)

- IS dunyasi bolumune girebilmek icin mutlaka yaninizda iki tane kartvizit getirin. herhangi bir dukkana girip 2 adet kartvizit alarak da bu sorununuzu cozebilirsiniz.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    İstanbulda olsaydım gelen tüm müridlere akşam yemeği ısmarlardım :) senede bir defa gelir kaçırmayın istanbullu müridler bu organizasyonu,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    under pasam girisler 15 TL bilgin olsun ... Birisi Beni bahçelievlerden alırsa bende gelirim ist. un yabancısıyım.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

http://www.cebitbilisim.com/tr/ziyaretci_bilgileri.html

burda 20 tl yaziyor

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

http://www.cebitbilisim.com/tr/ziyaretci_bilgileri.html

burda 20 tl yaziyor

bizim komsu cucukları dün gitti 15 ye girmişler normal sartlarda pazarlık yada baska birsey kullanmadan bende siteye baktım 20 yazıyor dedim.. bizde oyle biliyorduk deidler ama 15 tl alıyorlar dedi.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    holiket b.evlerin neresindensn |: bende b.evlerdenim. pmle$elim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

@HoLyCat

Hocam resmi olarak 20 TL fakat biraz araştırdım gidenler "orada kara borsa yine tezgahı açmış" diyolar. Böyle bi durum söz konusu olabilir.

@underzero tavsiyelerin için teşekkürler hocam, özellikle sırt çantama zincir, çekme halatı + sel durumuna karşı mini şişme bot getiricem :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

walla pazar değilde cumartesi orda olcam artıkkk bir başka cebitte buluışmak üzeree :D 

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı:
    holiket b.evlerin neresindensn |: bende b.evlerdenim. pmle$elim.
    Yayla Camii in yukarısı Garanti bankasının oldugu sokak ..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek
    keşke gelebilseydim. gidicek müridlere şimdiden iyi eğlenceler. bende seneye gelicem inşallah :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    Çok iyi bilgiler Under abi ben içeriye çantayla yiyecek sokulmuyor diye biliyordum ama Sokuluyormuş iyi aç kalmadık :):)

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
Toplam Hit: 11821 Toplam Mesaj: 54