folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cekilis Under Amcanin Bizi Diskoya Goturmemesi Adina Powerbank Hediyesi (Katilim Sartini Okuyun Once) - KATILIMCI LISTESI EKLENDI

Cekilis Under Amcanin Bizi Diskoya Goturmemesi Adina Powerbank Hediyesi (Katilim Sartini Okuyun Once) - KATILIMCI LISTESI EKLENDI

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Banlisiniz banli gibi davranin. 2. hediye cekilisine katilamayacak arkadaslar uzulmesinler lutfen

Hahaha :D

Güldük eğlendik, derdimizi anlatmaya çalıştık lakin insanların saygısızlığı bir yere kadar artık. Ben gidiyorum, umarım tahribat, benden sonra daha da iyi bir yer olur. Söylenecek çok şey var, lakin bana susmak yakışırır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Ne canlar yanmış. Hep beleşçi olmayın. 

Kendimi eğitime ilme bilime adadım... Diyelim ki, sen benimsin,hasretin benim... Çalarsa kapımızı ayrılık gider misin Sevgilim ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fly_on_the_shit
    fly_on_the_shit's avatar
    Erkek

multeciler bayram tatiline gonderilmis.

Copyright (c) 2012
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Under tek seferde attığın banla guiness  kitabına mi girmeye çalışıyon napiyon :D

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

:D bu ne amk herkes banlanmıs 

^^D sitenin aktif kullanıcılarının yarısı yok. 251 kişi ne demek yav. gerçi kontrol etmedim ama ilk sayfadaki uzaklaştırılan kişiler

https://www.tahribat.com/ActiveUsers

listesinde görünüyor mu acaba?

gün dönümünde görüşürüz. ^^D

diğer konu için, sonradan kural eklenmediyse. 13 ekim - 16 ekim arasında kaç kullanıcı üye olmuştur acaba? ^.^,)

I'şıkYılı^^D` (C/s) <@>? ^^` BrdOfPassg SaySeyRnk Blod.BrinBrire MedteMSSbecn thred,Asenk MünicH(Pssngr) MarcoK.StarB SquaTringWave KepClm,BeQit,AlwySmle. Duman-özel Tr.Gov KepİtSmpl 2Çellos.SydneyLive.SmllsLkTinSprit CtchThLne rt-pcr ByndPrcptn Pity ThRtrn @ibisile Lneer3pnt gesTay+b EgzrszTkrr Sd.iNtrSdRltn RakmAlfabTemp Sym'blism Okunabilir'lik Broca'sBrain PaulGrhm ?SearchUser= FugAzzi^^` Çalgılar:TelliÜflemeliVurmalıTuşluYaylıPerdeliSizZilElektroAkustikManyetikSynthesizer BrainFuck.b.bf^^D` BarlowLens KmStar ConcptMaps FormNmass. İnfoGrafc Classfcton Nocturnl gtAFastReadngCours AgodRedrİsAReRedr CommaAddict &EyMovemntsEducatn NowIsGood^^D` Alin,MhmtAçar "Cpt.Fantstc @.^,) " "be adventurous, be bold, but savor it. it goes fast." "myFace is mine, myHands are mine, myMouth is mine, but i'm not. i'm yours. O.o," "it was a Beautiful mistake, but a Mistake. O.o," ; SaE.AhT: "PersnPoisndWthWrd " "zahr hitzk, zuhr hitzk."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omrcyln
    omrcyln's avatar
    Erkek

Varsa yer araya sıvışalım bizde hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Yeminle boş adamsınız, hani banlamak için sitenin json api desteği de yok bildiğim kadarıyla elle mi banladınız kodmu yazdınız bilmiyorum =)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Banlanmamış katılımcılar var. Mert045, hatayi , tolgasen gibi.

The irresistible lightness of getting mad... What an event! Such a great freedom and salvation from the all stupid expectations and taboos of unconcious masses which are even not aware of their miserable price and place. Yes, you the stupid people, i'm talking to you and arguing tremendously and in a high confidence that NEŞET ERTAŞ SANATÇI DEĞİLDİR.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

AS:DASDSADas:D

tbt'den başkası yalan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

AS:DASDSADas:D

17.sayfada da bir sürü banlanmamış kullanıcı görmek mümkün. Underin yaptığı işteki ciddiyetsizliği gayet açık. Bu ne aymazlık, bu ne boşvermişlik?

The irresistible lightness of getting mad... What an event! Such a great freedom and salvation from the all stupid expectations and taboos of unconcious masses which are even not aware of their miserable price and place. Yes, you the stupid people, i'm talking to you and arguing tremendously and in a high confidence that NEŞET ERTAŞ SANATÇI DEĞİLDİR.
Toplam Hit: 25405 Toplam Mesaj: 434
hediye varta under amca