folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Çektiğim Kaza Videosunu Haber Ajanslarına Vermek?

Çektiğim Kaza Videosunu Haber Ajanslarına Vermek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Ya şu konularda şunu anlamıyorum. Herkes en doğrusunu yapıyor vatan ve millet için sanırım. Arkadaş güzel veya çirkin ahlaki yada değil bırakın bu ayaklarıda adam bişi sormuş ona cevap verin yahu.

Hocam görüntüler işini görmez kanımca yay gitsin artık üstünden zaman da geçmiş.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

taksici kaza hiç şaşırmadım.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

hocam paylaşır mısın bizimle videoyu.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İhlas haberi veya doğan Haberide ara hocam. Çekim iyiyse parasıyla alıyorlar videoyu. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

önemli bi şahıs değilse adam bi kazaya neden para versin ki? televizyona bile çıkmayacak haber için.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Free_Mans bunu yazdı

önemli bi şahıs değilse adam bi kazaya neden para versin ki? televizyona bile çıkmayacak haber için.

Onlarda kanallara satıyor verdikleri parayı katıyla geri alıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

adana da oldu arkadaşlar olay.

şimdi dha adana bürosu çeğırdı videoları internete göndermedi iseniz bir bakalım dedi.

birazdan ofislerine gideceğim.

ilkyardım eğitimi almadım. sadece ambulans çağırdık, gelen araçları durduruk, olay yerinde araç patlamak üzereydi tüplü araba da kaza yapmıştı ondan uzaklaştık

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

hep merak ettiğim bi olay, anlaşırsanız rakamı dörtgözle bekliyor olucam :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Dostum beklentin ne?

Para mı?

Şöhret mi?

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı

Dostum beklentin ne?

Para mı?

Şöhret mi?

arkadaşlar herkes buna benzer yorumlar yaptı.

bu işin ticaretini yapanlar var. Gerçekten ciddi para kazananlar var. Olay başka kameradan çekilmemişse değer kazanıyor.

Beklentim elimdeki haber değeri olan görüntüleri değerlendirebilmek.

Dayım 5.kattan asansör boşluğuna düşmüştü. itfaiyenin onu asansör boşluğundan alış anını kameraya çekip dha ya veren yerel bir ilçe gazetesi bunun için 1500 tl para almış. yani çekip gönderdi diye. özel anlaşmaları var. dha da o videoyu alıp kendisine üye olan kanallara ulaştırıyor.

bu arada elimdeki videoları dha ya teslim ettim. Kaza anı videoları arıyorlarmış. Mobese filan yok bildiğin tünel altgeçit olduğu için bulamazlar kaza anını.

üzerine reklam amaçlı kendi web sitemin ismini watermark yaptım çapraz %60 canlılıkta.

eğer görüntü yönetmenimiz görüntüleri kullanmayı düşünürse ücreti konuşuruz dediler.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Toplam Hit: 7417 Toplam Mesaj: 32
kaza taksici