Cep Navigasyon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

burdan SIIye yükledim hiç bi sorun çıkmadı çatır çatır çalışıyo. başar softu da denemeye çalıştım sanki paralıydı ya da uğraştırdı diye yüklememiştim tam hatırlamıyorum.

http://www.maxicep.com/android-gps-navigasyon/igo-my-way-v8-4-2-139242-turkce-en-iyi-navigasyon-programi-630147.html

Bu igo my way. Bana igo primo plan lazım. Ben dosyaları ve haritayı buldum yükledim fakat bu sefer de programdan atıyor çözemedim bir türlü.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

burdan SIIye yükledim hiç bi sorun çıkmadı çatır çatır çalışıyo. başar softu da denemeye çalıştım sanki paralıydı ya da uğraştırdı diye yüklememiştim tam hatırlamıyorum.

http://www.maxicep.com/android-gps-navigasyon/igo-my-way-v8-4-2-139242-turkce-en-iyi-navigasyon-programi-630147.html

Bu igo my way. Bana igo primo plan lazım. Ben dosyaları ve haritayı buldum yükledim fakat bu sefer de programdan atıyor çözemedim bir türlü.

aynen, bu eski 2011 diyor. primoyu bende sd ye attım kurdum apk yı ama hata aldım bende once denemiştim bir daha denesem mi acaba

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

yokmu elinde igo primo olan ?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

navitel kur çok kullanışlı 

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

yokmu elinde igo primo olan ?

Telefon modeli ne? ekran çözünürlüğü?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek