folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Cep Tel, Ekran Vs Tamiratına İhtiyaç Duyanlar..

Cep Tel, Ekran Vs Tamiratına İhtiyaç Duyanlar..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Geçen bir konuya yazmıştım bir arkadaşa ekran tamiratı için, tamiratı yapan kişiye sorup burada bilgi verecektim. Sonra baktım başka konular da var, en iyisi gidip tamiratı yapan kişinin telefon numarasını alıp buraya yazmak, isteyenlerin de bu şekilde ulaşmasını sağlamak.

Adam elektronik bölümü mezunu. Toptancılık işinin yanısıra telefon tamiratı da yapıyor. Eşiyle beraber bir dükkan işletiyor. Bir kaç konuda fiyat aldım ve oldukça hesaplı fiyatlar söylediği + benim işim düştüğünde yaptığı işlerden memnun kaldığım için, bence arayın, kendiniz konuşun, fiyat alın, pazarlık yapın, naaparsanız yapın :)

Teknik servis değil. Garanti işine karışmaz. Ben şahsen güvenirim ama, elektronik işi biraz da şanstır, sorun çıkarsa sorumluluk kabul etmem. Manisa / Turgutlu'da kendisi. İş yaptıracak olursanız kargoyla gönderim, tamirat, kargoyla geri alım şeklinde olabilir mesela. Ya da yakınsanız kendiniz de gelebilirsiniz. Neyse işte amma da yazdım...

Okan, 0 545 617 60 60 

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

hocam sen teline ne yaptırdın kaça yaptırdın bunları örnekler ile verki ona göre arayalım adamı, eer 10 lira fark var ise telefonu şehir dışına bilmediğin yere kargolamak farklı olacaktır

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Ben telefon ekranını başka yere tamir ettirdikten sonra tanışmıştım bu adamla. Ancak bugün telefon numarasını almak için uğradığımda, bi telefon çıkardı, servisinde 350 liraya ekran değişimi yapılıyormuş, kendisinin250 liraya yaptığını söyledi hatta etiket yapıştırmış arkasına 250 lira diye. Yani bence kayda değer farklar var. Arayıp bilgi almaktan bişey çıkmaz. İşinize gelmezse piyasa serbest :)

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

bu gun asus ZE551ML telefonu yolladim bakalim bana kac lira ucret cikacak :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

telefon bu gun elime ulasti,

garantiden 325TL, istanbulda bi telefoncu 220TL istedi

ve ben telefonu bu arkadasa sadece ve sadece 120TL ye yaptirdim hersey dahil cok uygun gordugunuz gibi

ilk izlenimlerim gercekten kaliteli bir ekran takilmis cift tik ozelligi olan bi ekran takilmis ve kirik ekranida kutuya koyup geri bana yollamis bence cok kaliteli bir servisci Okan bey ben garanti disi telefonlarinizi yaptirmak isterseniz kesinlikle gondermenize referansim 

coktesekkur ediyorum kendisine kaliteli calismasi icin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

telefon bu gun elime ulasti,

garantiden 325TL, istanbulda bi telefoncu 220TL istedi

ve ben telefonu bu arkadasa sadece ve sadece 120TL ye yaptirdim hersey dahil cok uygun gordugunuz gibi

ilk izlenimlerim gercekten kaliteli bir ekran takilmis cift tik ozelligi olan bi ekran takilmis ve kirik ekranida kutuya koyup geri bana yollamis bence cok kaliteli bir servisci Okan bey ben garanti disi telefonlarinizi yaptirmak isterseniz kesinlikle gondermenize referansim 

coktesekkur ediyorum kendisine kaliteli calismasi icin.

Sevindim :)

Yarın uğrar bizzat teşekkürlerini iletirim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

lg g2 ekranı lazım oldu bi arayım bakalım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

lg g2 ekranı lazım oldu bi arayım bakalım.

tavsiye ediyorum çok ilgili ve kaliteli bir iş sunuyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

İstanbul Anadolu yakasında ekran tamiri yapan mürit var midir ? iPhone 5 telefonumun ekranı kırık yaklaşık 3 aydır böyle kullanıyorum yeni telefon alırım diye ama almaktan vazgeçtiğim icin tamir etmeye karar verdim. Yardımcı olabilecek varsa iyi olur yabancıya gitmeyelim 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

İstanbul Anadolu yakasında ekran tamiri yapan mürit var midir ? iPhone 5 telefonumun ekranı kırık yaklaşık 3 aydır böyle kullanıyorum yeni telefon alırım diye ama almaktan vazgeçtiğim icin tamir etmeye karar verdim. Yardımcı olabilecek varsa iyi olur yabancıya gitmeyelim 

Tamirciye niye para veresin ki hocam ? iPhone en kolay tamiri yapılan telefonlardan birisi her modeliyle. Youtube videolarına bakarak evde 10 dakikada kendin değiştirebilirsin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Geçen bir konuya yazmıştım bir arkadaşa ekran tamiratı için, tamiratı yapan kişiye sorup burada bilgi verecektim. Sonra baktım başka konular da var, en iyisi gidip tamiratı yapan kişinin telefon numarasını alıp buraya yazmak, isteyenlerin de bu şekilde ulaşmasını sağlamak.

Adam elektronik bölümü mezunu. Toptancılık işinin yanısıra telefon tamiratı da yapıyor. Eşiyle beraber bir dükkan işletiyor. Bir kaç konuda fiyat aldım ve oldukça hesaplı fiyatlar söylediği + benim işim düştüğünde yaptığı işlerden memnun kaldığım için, bence arayın, kendiniz konuşun, fiyat alın, pazarlık yapın, naaparsanız yapın :)

Teknik servis değil. Garanti işine karışmaz. Ben şahsen güvenirim ama, elektronik işi biraz da şanstır, sorun çıkarsa sorumluluk kabul etmem. Manisa / Turgutlu'da kendisi. İş yaptıracak olursanız kargoyla gönderim, tamirat, kargoyla geri alım şeklinde olabilir mesela. Ya da yakınsanız kendiniz de gelebilirsiniz. Neyse işte amma da yazdım...

Okan, 0 545 617 60 60 

hocam çok güzel de sitedışı birine kimse güvenmez arada mürit olsa da 

ben bizzat tanıdıgım adamdan fazla fiyat aldım

http://www.tahribat.com/Members/crimeangel

izmir de kendisi siteden bir abimiz bu adam hem karakter olarak hem iş olarka on numara iş yapar. 

Dükkanı dahi yok bir telekom firmasında elektronik konuda teknik personel

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 4097 Toplam Mesaj: 24
tel ekran tamirat cep