Cep Tel. Mesajları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLpina
    aLpina's avatar
    Erkek
    sen benim en iyi arkadasimsin en kötü günümde yanimda oldun derdime her zaman derman buldun kara günde günümü aydınlattın sizin gibi insanların sayıları gittikce azalmakta sizin gibileri s!k!p s!k!p cogaltmalı... sonunuz kel aynakalara dönmemeli

(½x½-¼+1+½-2+½)²y(4x½-2)²x³¼=0
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Hani baharda açan güller vardırya.. kırmızı ile aşkı yeşili ile mutluluğu simgeler.. İşte,işte o güllerin sapı GÖTÜNE girsin..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoadMaster
    RoadMaster's avatar
    Erkek
    Gece Karanlıkta Gözleri Işıl Parlıyordu.
    Yanına Gittim.
    İlk Önce 1 Bacağını Ayırdım.
    Sonra Diğerini.
    İki Bacak Arasına Kıvrılıverdim.
    Memelerine Dokundum Hem O Hemde Ben Çok Heyecanlanmıştık.
    Onun Acı Duyup Duymayacağını Düşünüyordum O Heyecanla Sağmaya Başladım.İnanılmaz Heyecanlandım Çünkü İlk Defa İnek Sağıyordum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Samur
    Samur's avatar
    Erkek

Ahiret yaz 2222 yolla ahiret soroları cebine gelsin soruları cevapla 5 vakit namaz kıl cennete giden ilk 20000 kişi arasında yerini al götünü kurtar.

By_S@mur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darknes
    darknes's avatar
    Erkek
    HATIRLARMISIN KÜÇÜKKEN SENLE PENCEREDEN BAKARDIK,SEN YÜZÜNÜ BEN GÖTÜMÜ DAYARDIM PENCEREYE,GÖREN HEP İKİZ SANARDI BİZİHERKEZE SELAAAMMMM

HİLE İLE İŞ YAPAN,MİNNET İÇİN CAN VERİR.NAMUSA HÜRMET EDEN,NESLİNE ŞEREF VERİR...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gue
    Gue's avatar
    Erkek

Temel ile Dursun Trabzon'da  KAZI yapıyorlarmış, kaz ölmüş :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    webkamil
    webkamil's avatar
    Erkek
    baba ben böyle bayramlarda falan böyle mesajlar yazan arkadaşlar tanırım .aslında çok komiktir bu çaba " gününün birinde tonton bir ihtiyar olduğunda..." falan iğrençtir walla be böyle mesaj yazmam bana  yazana da çok ağır küfür yazarım ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LiLaH
    LiLaH's avatar
    Erkek

baka baka ogrenilseydi okulzer machinist olurdu

][-][ @ ]|_ ][ ]|_
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek

bu mesaj 5 dakka önce geldi bana

dün gece ilk defa sensiz uyudum.sensiz kendimi o kadar yalnız hissettim ki çıplak bedenime dokunup beni ısıtman için herşeyimi verirdim.sensizliğin değerini seni kaybedince anlamışım.lütfen geri dön bedenime dokun ve beni ısıt.bütün gece seni bekledim ama yine de gelmedin.nerelerdeydin benim canım pijamalarım...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkboy83
    turkboy83's avatar
    Erkek
    arkadaşlar şifreli sitelerin şifrelerini bilen varsa burada herkesle paylaşsın daha önce aysun.com şifresi paylaşılmıştı mesela turkboy_83@mynet.com
Toplam Hit: 7514 Toplam Mesaj: 31