folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Cep Telefonu Aksesuar Sitemizin Açılış Şerefine Çekiliş İle Muhteşem Hediyeler SONUÇLAR AÇIKLANDI !..

Cep Telefonu Aksesuar Sitemizin Açılış Şerefine Çekiliş İle Muhteşem Hediyeler SONUÇLAR AÇIKLANDI !..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

çekilişyap  açıkcası çok adil sistem gibi gelmedi :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Yine mi gol olmadı.. nayır nolamaz... :) Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Her zamanki gibi babayı aldım :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

hediyem geldi. :D  sağ olasın hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Teşekkür ederim hocam bugün aldım kargoyu. Herkese de bi nutuk çektim aksesuar konusunda ilk sizin sitenize bakma konusunu ve mutabık kaldığımızı düşünüyorum ;) Teşekkürler tekrar

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

İlk kez bi çekilişte hediye kazandım sanırım onda da seyahatte olduğum için göremedim değişen bişey yok oyna devam :D

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

Benim hediye de geldi hocam eyvallah

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Macidor bunu yazdı

Benim hediye de geldi hocam eyvallah

Hocam gule gule kullanin keske foto atsaydiniz :)

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Kargom geldi hocama çok teşekkürler istediğim renge kadar sordu 

No way out
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek

Hediyem elime haftaiçi ulaştı. Ceparea.com sitesine ve DegilKingtr müridimize çok teşekkür ediyorum. :)

Toplam Hit: 26051 Toplam Mesaj: 316
çekiliş indirim ceparea kura