Cep Telefonu Onerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Bu senenin telefon satin alma sezonunu (hanimin tel iptal) actigimizdan dolayi bilgili arkadaslara az sorayim istedim. En onemli mevzumuz kamera arka kamerasi tastasli bisey ariyoruz. Birde oncelik android tabiki iphonelarin bataryasindan dolayi pek tercih sebebimiz degil.

Simdi bu konuda bize yardimci olacak arkadaslar dikkat etmesi gereken hususlar su sekilde

Ekran cozunurlugu

Kamera kalitesi video ve foto

Sarj omru

Xiaomi note 4 var bende ancak kamerasini ben begenmiyorum. Mi6 nasildir bilen goren duyan varsa onerileri dinlemek isterim

delimiyim ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bütçe belirtmemişsin. Kamera önemliyse amiral gemisi cihazlar tek çare. Ekran çözünürlüğü içinse Amoled ekranlara yönelin.

Samsung S7 öneririm :

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-samsung-turkiye-garantili-pm-telcepsams7

Birde OnePlus 5 var ama onun sar değeri yüksek pek önermiyorum o yüzden :

http://www.hepsiburada.com/oneplus-5-64-gb-ithalatci-garantili-pm-HB000006IMRH

mkyb tarafından 29/Ağu/17 18:48 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek

Lenovo k6 note hem uygun hem iyi özellikleri var hocam incele derin

http://tahribat.com/Forum-Djarum-Geldi-191190/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    Zalimcocuq bunu yazdı

Lenovo k6 note hem uygun hem iyi özellikleri var hocam incele derin

Hocam lenovodan dilimiz yandi bulasmiyoruz mumkun mertebe.

@mkyb hocam bende s7 yi dusunuyorum ancak acaba az bekleyip note 8 ciktiginda fiyati 1 aya kalmaz az daha duser ozaman mi alsak tabiki telefona bi araba parasi vermek istemezuk ama hanimin isi geregi adam gibi bi kamerasi olan telefon lazim. 

Iphone larda sarj olayi cozuldumu ki?

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Note 8'in şuan yanında saat hediyesi var birazda ondan tuzlu. Yılbaşına kadar indirim bekleme. Yılbaşında anca 3.500-4.000 liralara düşer. Ha paralel ithalat alırım dersen bir şey diyemem onların piyasası çok değişken.

iPhone konusuna gelecek olursak Plus iPhonelar harici şarj hala sıkıntı. Apple cihaz ince olsun diye sigara kağıdı kalınlığında batarya koyuyor tabi normal olarak yetmiyor. iOS'un şarj tüketimi başarılı ama Ferrari'ye 5 litrelik benzin koyunca gittiği yolda az oluyor malum olarak.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek

@ayhun huawei seçenekler arasına girmeli bence kamera kalitesi ve son gelen güncellemeyle iyi bir batarya ömrü sunuyor. P10 veya P10 Plus ya da mate10 gelecek onu da önerebilirim.

Mesafe her zaman iyidir... Ne haddini aşan olur azizim, Ne de canını sıkan...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

yenge ne iş yapıyor bilmiyorum hocam ama telefon elimden düşmediği halde akşamı görüyorum kamerada filanda iyi yani telefon iphone7

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhandfahri
    ironhandfahri's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı

yenge ne iş yapıyor bilmiyorum hocam ama telefon elimden düşmediği halde akşamı görüyorum kamerada filanda iyi yani telefon iphone7

Ben de iPhone 7 onerisinde buluncaktim fakat muridim o yukardaki 7 saat 25 dakika ve 36 saniyedir telefonda oldugunu mu gosteriyo? :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhandfahri
    ironhandfahri's avatar
    Erkek

Fiyat olarak tuzlu gelir diyosan eger Huawei P9'un normal modeliniyani Lite olmayani bulabilirsen guzel cihazdir. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Batarya konusunda en detaylı tablo :

http://www.gsmarena.com/battery-test.php3

Testler full parlaklıkta ve wifi, 4G, bluetooth cart curt açıkken yapılıyor. Güncelleme ile şarj süresinde artış veya azalma olabilir onuda unutmayın.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek
    ironhandfahri bunu yazdı
    crystalmeth bunu yazdı

Ben de iPhone 7 onerisinde buluncaktim fakat muridim o yukardaki 7 saat 25 dakika ve 36 saniyedir telefonda oldugunu mu gosteriyo? :D

sorma ya beynim uyuştu :D

“Fortes Fortuna Adiuvat”
Toplam Hit: 1856 Toplam Mesaj: 21
telefon onerisi