folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Cepten MSN Mes, Yahoo Mes., ICQ, Aol Mes. Ve Mail Gönderip Alma

Cepten MSN Mes, Yahoo Mes., ICQ, Aol Mes. Ve Mail Gönderip Alma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

Messengerlere bağlanma

Arkadaşlar eğer symbian işletim sistemli bi telefonunuz varsa istediğiniz zaman msnye icqye yahoo mes.'e, AOL mes.'e girebilir, ve mail gönderip alabilirsiniz. Messengerler için telefonunuzun gprs ayarlarındaki erişim noktasını internet olarak değiştirin ve cep telefonunuza Agile Messenger programını kurun. Daha sonra neye girmek istiyorsanız seçin(Aynı anda MSN, ICQ ve Yahoo açık olabilir) Daha sonra kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ve bağlanın. Cepten messenger keyfini çıkarın.

E-Mail gönderme, alma

Bunun için öncelikle pop3 hesabına sahip olmanız gerekiyor, eğer yoksa www.mor-tel.com dan ücretsiz bi tane alabilirsiniz. Burda mor-tel ayarlarını anlatacam, ama eğer sizin başka bir pop3 hesabınız varsa ona göre değiştirin. Yeni bir posta kutusu oluşturuyoruz.

Posta Kutusu İsmi;

Buna istediğinizi yazabilirsiniz. Mesela Mor-Tel.

Kull. Erişim noktası;

Burda kullandığınız gprs bağlantısını seçiyoruz.

E-posta Adresim

Buraya mail adresinizi yazıyoruz (bilemne@bilmemne.com)

Giden E-Posta Sunucusu

Buraya smtp smtp sunucumuzu giriyoruz. Mor-Tel için mail.mor-tel.net

Mesajı Gönder

Hemeni seçiyoruz, ama size kalmış.

Kendimede gönder

Hayırı seçiyoruz. Daha az kontor gitmesi bakımından bu daha iyi olur.

İmza Ekle

Tamamen size kalmış.

Kullanıcı ismi

Mail için kullanıcı adını giriyoruz

Şifre

Şifremizi giriyoruz.

Gelen E-Posta sunucusu

Pop3 hesabınızın gelen e-posta sunucusunu giriyoruz. Mor-Tel için mail.mor-tel.com

Posta Kutusu Türü

POP3 ü seçiyoruz

Güvenlik

Kapalıyı seçiyoruz

APOP Güvenli giriş

Kapalıyı seçiyoruz

Eğer isterseniz GMail hesabınızı buna yönlendirip gelen mailleri cepten okuyabilirsiniz.

Eğer sorun yaşarsanız foruma yazın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gereksizce

AgileMessenger her işinizi görür uzunca pasteleyip forumu şişirteceğine link yap tavsiye ederim...

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı:

gereksizce

AgileMessenger her işinizi görür uzunca pasteleyip forumu şişirteceğine link yap tavsiye ederim...

Dostum sen ne diyon??? Bunu alıntı yaptığımdan nasıl bu kadar emin olabiliyorsun?? O yazıdaki herşeyi ben yazdım. Bir harf bile copy-paste deil. İnsanlara faydamız olsun istedik. Standart ayarlarla Agileyi kullanamazsın gprs ayarlarıyla oynaman lazım. Bundan sonra herşeyde böyle önyargılı olma. Ben bu yazıyı hazırlamak için emek sarfettim. Kim için??? tahribat kullanıcıları için. sende bunların arasındasın. Emeğe saygı duy, nankör olma, emin olmadan her kafana esenide yazma böyle. Forumu şişiriyon........
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hotboy bunu yazdı:

KaRaKuLe bunu yazdı:

gereksizce

Dostum sen ne diyon??? Bunu alıntı yaptığımdan nasıl bu kadar emin olabiliyorsun?? O yazıdaki herşeyi ben yazdım. Bir harf bile copy-paste deil. İnsanlara faydamız olsun istedik. Standart ayarlarla Agileyi kullanamazsın gprs ayarlarıyla oynaman lazım. Bundan sonra herşeyde böyle önyargılı olma. Ben bu yazıyı hazırlamak için emek sarfettim. Kim için??? tahribat kullanıcıları için. sende bunların arasındasın. Emeğe saygı duy, nankör olma, emin olmadan her kafana esenide yazma böyle. Forumu şişiriyon........

Ne diyorsun ya :) agile kral geirini tanımam ben boşver gerisini....

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 1580 Toplam Mesaj: 4