folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Cern Deneyi Neden 100M Yerin Altında ?

Cern Deneyi Neden 100M Yerin Altında ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ElizaBeTH bunu yazdı

sadece dünyanın  varoluşunu araştırdıklarını sanmıyorum , rusyanında  bu tarz bir aaraştırması olduğunu ama gizli oldugunu düşünüyorum sanırım  bizim red alertte  gördügümüz  tesla  kuleleri  rusyada zaten vardı .

adamlar  bilimle uğraşıyor  bizimkiler   sakız çiğnersek orucumuz bozulurmu derdinde..

ne demiş büyükler allahi bilimle degil zikirle arayin 

itsin oglum sen adam degilsin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    ustura bunu yazdı
    ElizaBeTH bunu yazdı

sadece dünyanın  varoluşunu araştırdıklarını sanmıyorum , rusyanında  bu tarz bir aaraştırması olduğunu ama gizli oldugunu düşünüyorum sanırım  bizim red alertte  gördügümüz  tesla  kuleleri  rusyada zaten vardı .

adamlar  bilimle uğraşıyor  bizimkiler   sakız çiğnersek orucumuz bozulurmu derdinde..

Sen büyükleri boşver kuranın ilk emri "Oku" 

Hz Ali'nin söylediği "İlim çinde bile olsa gidip bulunuz."

Tanrının kendisi bile ulaştığınız her sonuçta beni bulacaksınız derken tanrıyı bilimle aramamak saçma olurdu.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı

onların amacı hadron madron çarpıştırmak dünyanın nasıl meydana geldiğini araştırmak değil

kim bilir ne bok yiyorlar orada

emin ol rusyayı çini kuzeykoreyi iranı nasıl yok ederizi araştırıyorlardır

veya amerika pis işlerimizi nasıl örteriz peşindedir

bir 100 sene daha nasıl hüküm sürerizi araştırıyorlardır...

http://jokideo.com/wp-content/uploads/2012/01/403162_10150613644143465_129446698464_11144620_448774237_n.jpg

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Aslinda galaksiler arasi yolculuk yapabiliyoz ama adamlar ibneligine soylemiyo.. Guya dunyadaki teknoloji henuz gelismis degil bla bla yapiyolar yani, sirf ibnelik. 

Cernde gelistirilen mr aslinda insanlarin beynine sinyaller gonderip, illimunatinin kontrolu altina sokmak.. Bunlar hep nasanin oyunlari beyler. Yani ayda marsda et but var mi yok mu degil olay ;)

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    1049 bunu yazdı
    ustura bunu yazdı
    ElizaBeTH bunu yazdı

Sen büyükleri boşver kuranın ilk emri "Oku" 

Hz Ali'nin söylediği "İlim çinde bile olsa gidip bulunuz."

Tanrının kendisi bile ulaştığınız her sonuçta beni bulacaksınız derken tanrıyı bilimle aramamak saçma olurdu.

En güzel cevap bu olsa gerek. 

tebrikler 1049..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı

onların amacı hadron madron çarpıştırmak dünyanın nasıl meydana geldiğini araştırmak değil

Arkadaşı destekliyorum, adam haklı...bununla ilgili daha detayli bir yazı var buyurun okuyun BURADAN

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

arkadaşlar kimseyi aşağılamak için söylemiyorum yanlış anlamayın ama tahribatın seviyesi mi düştü yoksa son 20 senede doğan Türk insanında bilgi ve zeka oranı mı düştü, forumu artık dişlerimi sıkarak okuyorum. Önceden farklı insanların farklı yorumlarını okumaya gelirdim, şimdi sadece klişe okuyorum. Çok cahil cahil konular açılıyor, cevaplar veriliyor, belli bir oranda olunca "geyik" deyip bizde gırgır şamata katılıyorduk ama aylardır kaliteli konu, kaliteli yorum, kaliteli insan görmedim şu sitede.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı

SUSUN sadece bu konuşsun nolurrrr :D:D:D

"bea"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Ya bir de kimse CERN'de tanrıyı ya da tanrıyla ilgili bir şeyi aramıyor ya sene 2015 oldu beyler artık höh hala aynı muhabbetler.

krypt tarafından 03/Şub/15 13:53 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Her şeyi kenara bırakırsak bu büyüklükte bir lab inşa etmek için iki ülkeyi sınırlarından bağlayacak devasa bir inşaat yapılması gerekiyor. Ayrıca yüzölçümüne bakıldığında yıkım için oraya bir nükleer bomba atılmalı ki o büyüklükte bir merkez inşa edilebilsin.

Toplam Hit: 3548 Toplam Mesaj: 33